Opinie Dookoła świata

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. matig234

    matig234 Okazjonalny autor

    Event jak zawsze robię.
     
  2. Marianka2011

    Marianka2011 Stary wyjadacz

    ja tez ale zawsze spokojnie do końca- gra to zabawa i nie rozumiem tych co za wszelką cenę robią ewent w 2 dni
     
    malras lubi to.
  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia



    Może się pofatyguję i komuś się przyda co jeszcze nie wie.
    Obecna nagroda - TS Cyganus to max łabędzie (nie powinny być łabądzie?) xD:cry:xD.
    Wydra , czy inny borsuk nie wyskoczą , bo to nowsze zagrody specjalne.
    Nawet jakbyś za 5 kwartałów wsadziła na pole.
    Natomiast np. gdybyś była obecnie na poziomie powiedzmy z 50 parę i nie miała dostępu do boberów , to cierpliwie wbijając poziomy i stawiając TS-a w momencie odblokowania tej zagrody , możesz je trafić w różu , a miesiąc wcześniej byś nie mógła.
    Dlatego właśnie kumuluję obecnie od kilku eventów TS-y na Baha i czekam na nowe drzewa do odblokowania.
    Nie dlatego , że dostanę nowsze drzewo specjalne , ale np. pachnącą , nowiutką i chwilę temu odblokowaną XXL-kę.
    Uff.;)

    Na koniec uwaga z OO :

    "Planowane jest również wdrożenie specjalnej animacji po zbiorze itemu "W górę", który można będzie zdobyć w evencie Dookoła świata. Balon będzie wtedy wznosił się nad polaną."

    Bardzo mnie ucieszyła , bo lubię latające animacje , a balony należą do moich ulubieńców.
    Naprawdę efektywne i efektowne itemowe nowości się nam szykują.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2016
  4. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dzięki za podpowiedź:D
     
    blazers lubi to.
  5. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Przydałoby się:)
     
    alexander56 i Nutka lubią to.
  6. mamcik123

    mamcik123 Aktywny autor

    Ja mogę powiedzieć tylko o różach(uszlachetnionych) ma super polach z kompletem Niewinność i kertosol plus Qpa plus SN rośnie 32 minuty
     
  7. tola666

    tola666 Wielki mistrz forum

    Witam wszystkich!
    Tak sobie myślę........co by było,gdyby po zalogowaniu się do eventu zamiast papirusu ukazał się samolocik z napisem "PRIMA APRILIS"??:pxD
     
    kiara-kowu, NASTKA.BURAN oraz dzoanaa lubią to.
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    byłoby fajowo:p:D
     
    tola666 lubi to.
  9. malras

    malras Czeladnik forum

    No właśnie,robią na wyścigi ,kto pierwszy,mnie się nie śpieszy,zrobię na spokojnie.
     
    Anhedrea i omega61 lubią to.
  10. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Oj jak dobrze, że są powiadomienia bo bym o evencie nie wiedziała...
    zrobię jak będzie... i dokładniej w 1,5 dnia...bo lubię mieć porządek na farmie.
     
  11. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Kłaniam się nisko, pięknie napisane :)
    Co do nowości, tak właśnie myślałam - ale patent z kumulowaniem TS-ów i nabijaniem poziomów jest genialny!
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2016
    blazers lubi to.
  12. alexander56

    alexander56 Generał forum

    a co tu do rozumienia , gra owszem zabawa ale jednak real wazniejszy i rzadzi sie swoimi prawami . im szybciej event zaliczony tym wiecej czasu na obowiazki w realu i tyle ;):D
     
    NASTKA.BURAN i eliza9070 lubią to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jesli komus zalezy na pd i tpd...przy posiadaniu pnacza oraz drzewek nawozowych zrobienie takiego eventu jak ten moze trwac ok 8-9 h
     
  14. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Ale skoro chodzi jedynie o zaliczanie to po co w ogóle grać? Tylko niepotrzebny stres ;)
     
    malras i Anhedrea lubią to.
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Oby to byly wysokie xxl...bo jak nam doloza cos z niskich...;):pxD
     
  16. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Hej Norbi raz, niedawno, na 6 dostałam 5 takich samych...eh..
     
  17. tajemniczydonpedro

    tajemniczydonpedro Młodszy ekspert

    Spróbuję zrobić, ile się uda, tyle zrobię. Pnącze nie rewelacyjne, ale tajemnicze sadzonki i zagrody piechotą nie chodzą, może coś fajnego się trafi. xD
     
    lucek60 lubi to.
  18. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Dzień dobry :)


    Cesarz rzekł,że lubi balony ...no i masz wszystkie przyleciały do mnie.
    [​IMG]

    Proszę zabrać balony do blazersa bo jakaś pomyłka się wkradła. To cesarz marzył o balonach nie ja :(



    Event zrobię bo lubie :)
     
  19. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Zawsze możesz do nich postrzelać, to Ci nic nie będą zasłaniać!

    Też event zrobię. Bo muszę?! [​IMG] [​IMG]
    Czas już odliczam [​IMG]
     
    Nutka, gadek oraz godia17 lubią to.
  20. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Niby tak, ale jak wszyscy zaczną do balonów strzelać ...to co nam w tej grze zostanie :sleepy:


    Zastrzeliłam wszystkie...i powiem,że dla tych nagród warto było :) Teraz na G&T będę miała czym handlować :)

    Czekamy na event bo co tu innego robić :p
     
    Ostatnie edytowanie: 1 kwietnia 2016
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.