Opinie Dookoła świata

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum


    to ja ponieważ mam 3 letnie zaległości jeśli moge poprosic o wyjaśnienie na czym polega i co to jest kasztanek jak ewentualnie można go zdobyć i co mają wspólnego gożdziki jeśli chodzi o event i wypadajki i całe te uszlachetnienia co to wnosi
    tylko tak łopatologicznie jak chłopu proszę tłumaczyć
     
    bari06 lubi to.
  2. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Ktoś tu dzisiaj pisał, że rosną czterdzieści parę minut, jeszcze tego nie testowałam, sprawdzę. Jeżeli 3h, też dobrze :)
    Nie wiem, jak trzeba grać, żeby (na pewnym poziomie oczywiście) zabrakło czasu na badylek - będę się więc upierać, że kasztanek jest rzecz jasna fajny jeżeli ktoś ma ambicje żeby skończyć zabawę jak najszybciej ale kompletnie niepotrzebny do normalnego ukończenia eventu :)

    Tak tak, dziękuję, oczywiście wiem - tylko mi się odwrotnie napisało ;)
     
  3. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Robi i to dużą,bo jeżeli masz jeszcze do wysiania kupę eventowego badyla i małe szanse na zebranie wszystkich wypadajek, to zbiór goździków lub innej uszlachetnionej roślinki po 1 sek a po 3 godz to jednak jest różnica. Masz więcej czasu na badyla a wypadajek tyle samo po1 sek co po 3 godz. Nie twierdzę że bez kasztanka nie da się zrobić eventu, ale jest to koło ratunkowe i jak się ma to można użyć zamiast prosić na forum o pomoc. Ja mam i użyłam go do tej pory 2 razy bo szkoda mi SN.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2016
  4. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Małe szanse na zebranie wypadajek i wysianie eventowego badyla mają jedynie gracze na niskich poziomach a oni nie mają dostępu do długorosnących roślin (o ich uszlachetnieniu nawet nie mówiąc), więc kasztanek w niczym im nie pomoże. Cała reszta natomiast może zrobić event z pieśnią na ustach w regulaminowym czasie - i dlatego tylko twierdzę, że kasztanek jest oczywiście fajny ale nie przesadzajmy z jego użytecznością. Można się bez niego spokojnie obyć (chyba, że ktoś koniecznie chce ukończyć event sporo przed czase - tylko po co? ;) )
     
  5. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    "Kasztanek" - to rząd pnącza, które można było zdobyć w Żniwa 2014r - przyśpiesza działanie SN , a w połączeniu z Kerststolem i białą niewinnością i uszlachetnioną roślinką np. różami posianymi na Super polach w sekundę je można zebrać i z każdego pola wypada 1 wypadajka. Ale do tego trzeba mieć spory zapas SN :).
     
  6. pierr90

    pierr90 Hrabia forum

    ZCos słabo widzę wykonanie eventu, znowu tyle wypadajek... BP będzie liczyło na koszyki?
     
  7. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Niekoniecznie. Ja mam 94 poziom, ale nie siedzę na farmie od rana do wieczora, wchodzę wtedy kiedy mam czas i nie zawszena na czas zbieram .Nie należę do osób które event robią w dwa dni.
     
    Anneloes lubi to.
  8. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Nie obraz się,ale nie jesteś na forum pierwszy raz,przy każdym evencie jest to samo,co to,skąd to i jak działa.Już każdy kto czyta wątki eventowe powinien znać tą śpiewkę na temat pnącza na pamięć.
    Litości-.-
    Polecam nieoficjalny poradnik bardzo przydatny,warto poczytać,by nie pytać co event o to samo.


    A co do eventu to zrobię jak każdy,powiększę kolekcję TS-ów,a i pnącze też się przyda,nie będę sobie chmurek żałowaćxD
     
  9. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Królowa Karnawału dała tyle sn,że teraz wypadajki nie są problemem.Zresztą w innych nagrodach też było tego sporo.A jeszcze przy kasztanku i uszlachetnieniu,to już w ogóle banał ;)
     
    zonaania2122 lubi to.
  10. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Mlody(84lvl) pod moim kierownictwem robi tak;
    zjada białą niewinność
    rozsiewa na dużych polach, podlewa SN,SNZ,kupa , woda, a przed zbiorami zjada CMJ -ma 90 roślin
    wysiewa 90 roślin i znowu SN,SNZ,woda , kupa- ma 810
    Odpala kupon na kombajn
    wysiewa te 810 roślin na małych polach i podlewa wodą( nie starcza na calość to np dosiewa rosliną o takim samym czasie wzrostu)
    na całej farmie (głowna, dzika , lesna, wyspa i deszczowy las ) jest 210 duzych pól(840 małych).Na pozostałych małych po obrzeżach rosną cały czas drzewka.
    Sieje na tyle ile mu starcza 2 sztuki CMJ, nastepnie dosiewa na Bahamie na SP, a na farmie sieje na duzych polach długorosnace.
    Robi wszystkie ewenty.
    Zuzywa 100SN, 100SNZ,100kupy, biała niewinność, 2CMJ
     
  11. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Fakt, w takiej sytuacji to mityczne pnącze faktycznie może pomóc ;)

    A tymczasem na farmie rosną goździki na super polach - pierwszy raz, bo wcześniej zawsze siałam na małych. Zrobiłam próbę i czas (z wodą i kupą) z 47:52 po podsypaniu SN spadł do 11:58. Kocham "Miłość do SN" xD
    Na Bahamie imbir, też na super polach. Zobaczymy ile wypadajek jutro poleci :)
     
  12. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Oby jak najwięcej:)
     
  13. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    2
    kasztanek to taki rząd na pnączu, skądinąd dostępny ze 2 lata temu. Rzadko kto to ta, ale kto ma to się cieszy
     
  14. nikolcia30

    nikolcia30 Mistrz forum

    obrazic sie nie obrazam ale prosze nie myl mnie z kims innym poczytaj moje wszystkie posty i wtedy wyciagaj wnioski o co pyta a o co nie

    a nawet jesli juz podobne pytania padały co do eventu to ja nie mam na tyle czasu aby wszystko co jest przeczytac a oradniki owszem co nie co poczytałam ale tez nie mam fizycznej mozliwosci poznac ich na pamiec w calosci czy przeczytac wszystkie eventy zalegle aby wiedziec co i jak

    dlatego jesli ktoś coś doradza i pisze aby pomc w nadchodzącym evencie to wole zapytac wprost niz szukac po calym forum bo po za gra niestety mam jeszcze życie prywatne realne i tam też wypada funkcjonowac

    a kazdemu za dobre rady dziekuje
     
    pies008 lubi to.
  15. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    oj tam oj tam będziecie się tu spinać i tak zrobimy - spoko jedni szybciej inni wolniej oby nikomu tylko czasu nie brakło czas wzrostu rośliny dostosowany i do pracujących i spacerujących pewnie ja będę się wlekła i skończę może dobę przed końcem ale zrobię - bynajmniej mam zamiar :) sianie będzie mnie dobijać ale demolki nie zrobię całkowitej mam piękności z g&t na polu i te do paska nie pójdą bez względu czy dadzą wypadajkę czy nie są rzeczy i piksele które mają stać to stoją zawsze by mi nastrój chociażby poprawiać :)
     
  16. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    A TU zaglądałaś? 2:53 godziny.

    Do zużycia zapomniałaś dodać kombajnu [​IMG]
    A na poważnie małych pól jest 964 sztuki.
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2016
  17. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Event zapowiada się super. Nagrody wypaśne, itemy petardy, dużo tsów, sp...

    Mam nadzieję, że to nie prima-aprilisowy żart i nie zostaniemy sprowadzeni jutro na ziemię xD okaże się, że przy ilości eventówki ktoś zera jednego nie dopisał :cry:xD

    Jak miałbym się czepiać to liche pnącze :p
     
  18. krystyna65

    krystyna65 Książę forum

    Ja też mam problemy 3/4 zrobie i reszta klops...
    pozdr. wszystkich niewyrobionych....
     
  19. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Przy tylu dostępnych polach wysianie takiej ilości eventówki na 5 polanach to raptem 6 zasiewów...
     
  20. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    na 4 też bez problemu:) leśna nie tykalna jak nie trzeba:) baobaby sobie rosną:) 900 wypadajek, nie za dużo nie za mało, powinny wypaść spokojnie bez kasztanka, na leniwca się zrobi, a nagrody jak to mówi Cysorz zacne:)
    chociaż u mnie TS się nie spisują, zwykle badziew wpada, ale inne niczego sobie, i podwójne mocne itemy:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.