Opinie Dookoła świata

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alusoo

    alusoo Zaawansowany

    Kochana! Ty masz swoją politykę na farmie a ja swoją [jak w realu]. Oczywiście cieszę się z itemów,ale cieszyłabym się również z otrzymania nowości.Nie chodzi o Miecia ale cieszy każda nowa zabawka. Event sam się nie zrobi,trzeba mu poświęcić trochę czasu.
    Pozdrawiam!
     
    xBabciaEwa lubi to.
  2. iwonabr

    iwonabr Okazjonalny autor

    Witam
    Zagrody odkryte i nie wiem czy śmiać się czy płakać :oops: Dostały mi się: czerwona królikarnia ;), osły pomarańczowe, owczarnia pomarańczowa, żółta strzygalnia owiec, bociany (już 7) i wilcza jama (5). Za trzy godziny odkryję tajemniczości z wyspy ale nie nastawiam się na żadne rewelacje. Lepiej być pozytywnie zaskoczonym niż się rozczarować :D
     
    xBabciaEwa lubi to.
  3. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Czerwona królikarnia jest bardzo ładna :inlove:

    300 wypadajek na plusie
     
    kiara-kowu, Anhedrea oraz xBabciaEwa lubią to.
  4. dosias

    dosias Generał forum

    zagrody odkryte z drzewek warte uwagi jalowiec ( mój drugi) oraz tabebuja( moja pierwsza) z zagród brak łabędzi nadal, ale postawilam wygrane zagrody z wczesniejszych eventów i trafiły mi sie wydry.
     
  5. mmila131

    mmila131 Okazjonalny autor

    tabebuja mnie ominęła po raz kolejny
    więc przy G&T jeśli będzie to możliwe chętnie wymienię mangostan za tabebuję
     
    -katie1234- i xBabciaEwa lubią to.
  6. iwonabr

    iwonabr Okazjonalny autor

    I tylko dlatego nie poszła do paska xD
     
  7. Wrzosowisko3

    Wrzosowisko3 Naśladowca mistrzów

    Podsumowanie "niespodzianek" w całości"
    zagrody: wilk, pancernik, kogut, jeż, mleczarnia żółta, chlew pomarańczowy
    drzewka farma: poziomkowiec XL, klon palmowy XXL x2, rokitnik x2, daktylowiec XXL, nieśplik XXL x 3, orzech XXL, jarząb XL, jarząb XXL
    bahama: karob XXL x3, cedrat XL, achacha, kumkwat XXL, ostrokrzew XXL, guawa XXL, cedrat XXL, nektarynka, wianowłostka XXL, tamaryndowiec XXL
    I kto by pomyślał że pierwszy został na "polu" orzech XXL (mój 2), a rokitniki już się nie mieszczą o_O

    kompasów +255, teraz w oczekiwaniu na ewent na bahamie
     
  8. adam1345

    adam1345 Młodszy ekspert

    Witam,
    Zostały mi tylko 4 kompasy i 1 mapa i koniec:p
    Jutro sprawdzę niespodzianki.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki
     
  9. denira3370

    denira3370 Młodszy ekspert

    nie m nowości ?????????
    a niektórzy dostają tabebuje i to 2 szt i mangistan
     
    lucek60 i xBabciaEwa lubią to.
  10. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

  11. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Odkryłam własnie ts i dostałam: oborę pomarańczową, fabrykę strusich jaj, żaby, kameleony pomarańczowe, żółta strzygalnie owiec oraz wytwórnię farb. Bez rewelacji, te moje zagrody, wszystkie do paska:cry:
     
  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    A babcia wystawiła kibelki i ........... nie wiem , czy się śmiać , czy wywalić do paska , bo żółte farby ......o_O , trochę
    lepiej , bo jeże ....po gołębiach kolejna inwazja na moją farmę , a na koniec rarytasy pom - ul , strusie , osły 2x .
    Jestem w głębokim szoku , więc idę ochłonąć , a drzew nie chce mi się pisać ............. :cry:
     
  13. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    Witam Wszystkich!! I ja się pochwalę TS 5 razy nieśplik xl , do tego 1 xxl czyli na 12 tajemniczych sadzonek połowa to samo drzewko Miał ktoś tak kiedyś?? wiadomo spodziewać można się wszystkiego , ale kurcze takiej masakry jeszcze nie miałem!!!!!!!:cry: Dużo Więcej szczęścia wam życzę!!!:) sadzonki na wyspie odkryją się za 2 godzinki może........;)
     
  14. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    Odezwij się na G&T :)
    Ja z sadzonek z eventu dostałam 3 tabebuje :)
     
  15. nowakowski.andrzej66

    nowakowski.andrzej66 Forumowy żółtodziób

    Cześć, brakuje tylko 38 kompasów, myślę, że jutro skończę, niedawno zacząłem grę (do tej pory kibicowałem córce), to mój pierwszy event i zrobiony od A do Z. Pozdrawiam graczy
     
  16. KudaBunda

    KudaBunda Zaawansowany

    gratki dla tych co skończyli, i kciuki za tych co walczą :), Ja właśnie skończyłam, mam do jutra aktywny chmj więc postaram się nadgonić stodołę. TS i TZ stawiam dopiero jutro, jak zwykle szału nie będzie, zależało mi na itemach i pnączu by nadganiać TPD, sporo bananów mi trzeba do odkrycia w piramidzie xD. Powodzenia!
     
  17. EmilL66

    EmilL66 Okazjonalny autor

    skończone:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) jeszcze mnie ciekawi co dostanę z niespodzianek!!!!!!!!!!!!!
     
  18. ania5757

    ania5757 Baron forum

    jako stara pracowita i sumienna farmerka
    skonczylam event
    nagrody odebralam
    stajenni jak zwykle nie popisali sie
    ale to pewnie taka strategia tworcow gry
    dopieszczanie mlodych graczy i nie dbanie o stara wiare
    rozumiem losowosc i szczescie
    ale co to za losowosc-kazdy stajenny daje golebnik
    ostatni 3 razy
    rozowa zagroda? -nie dla mnie
    drzewka-starocie albo xl
    nawet super sasiad przynosi tylko po 1 skarpecie
    a i podczas eventu handel -podarunki fory maja mlodzi gracze
    a mimo to gram, eventy koncze
    tylko na wygrane nowosci juz nie licze
    kupie sobie na targu
     
  19. sunami_p

    sunami_p Aktywny autor

    Witam:) bardzo dziękuje za pomoc w skończeniu eventu...dostałam trochę cjm ale paluszki bolą bo kombajnu brak:( jeśli ktoś ma możliwość wysłania kompasów to byłabym wdzięczna bo brakuje mi ich tylko paru do zamknięcia eventu:)
     
    -katie1234- i xBabciaEwa lubią to.
  20. BA_Salsa

    BA_Salsa Guest

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.