Opinie Dookoła świata

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. patrycja9922

    patrycja9922 Cesarz forum

    Całkiem niezły wynik, gratki :)
     
    AlfaWilk lubi to.
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    z zagrod dostalam koguty, zółwie, zaby, dziobaki, bociany i żółtą pszczelarnie :p
    z drzewek na wyspie jestem bardziej zadowolna :) kaki xxl, mango xxl, guawa xxl, cedrat xxl-moj drugi dopiero :), nektarynka, 3xkarob xxl, mangostan-pierwszy moj :D, achacha, grejpfrut-tez moj pierwszy :d, tamaryndowiec xxl :)

    czekam teraz na event z bahama ;)
     
  3. tola666

    tola666 Wielki mistrz forum

    Witam! Event na baaaardzo spokojnie, bo tylko z wodą, zakończony wczoraj a zagrody i drzewka jeszcze nabierają mocy w skrzyni. Teraz wystawione zagrody bo zwierzaki potrzebują trochę powietrza i ruchu a ja idąc ich śladem idę do ogrodu (realnego). :D:)xD
     
    eliza9070, asia1106 oraz AlfaWilk lubią to.
  4. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Evet zakończony, ts jutro sobie wystawie ;)
     
    0olimpia0 i AlfaWilk lubią to.
  5. dushka82

    dushka82 Czeladnik forum

    ech ,żeby zamiast tych wianowłosek xxl czy jak im tam wpadły Bananowce xxl to była bym zadowolona - rozmarzyłam sie oj ....
     
    piotrwan70, Anetta41 oraz AlfaWilk lubią to.
  6. -maciejka-

    -maciejka- Okazjonalny autor

    Event wczoraj skończony, tsy wystawiam powoli - z zagród na razie żółte strusie, pomarańczowe gęsi-.- i ... łabędzie:inlove:- moje drugie. a po trzyletniej przewie nadrabiam powoli:), z drzewek niesplik xl i daktylowiec xxl, na wyspie - nektarynka, z czego się cieszę :)
     
  7. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Ja mam już 311 na plus, a do końca eventu jeszcze 48h to pewnie przekroczę +500.
     
  8. [tenia]

    [tenia] Forumowy żółtodziób

    To ja aż dwa bananowce XXL dostałam, ale wianowłostkę XXL również :)
    ale z zagród obok żółtej strzygalni królików, dziobaka, jeża i pancernika, różowe bobry więc jak tu narzekać :D:D:D
     
    piotrwan70, xBabciaEwa oraz Anetta41 lubią to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    tak3 prosiłam już o rozmowy na temat eventu, rozumiem wszystko ale nie zaśmiecaj proszę wątku swoimi podziękowaniami, do takich rozmów przeznaczony jest dział : Kto jest kim - gracze. Twój post usunęłam jako spam i tym razem upominam słownie.

    Anetta41 Twój post również usunęłam.
     
  10. WiejskieKlimaty

    WiejskieKlimaty Czeladnik forum

    Witam

    Odblokowałem pnącze ale nadal są kłódeczki i nie nie mogę zrobić. Na dodatek mam 4 pola a z tego co widziałem powinny być tylko 3.

    Czy muszę dokończyć całe zadanie, żeby się wszystko odblokowało?

    Pozdrawiam

    Sorry źle spojrzałem, jest ok


    Posty połączyłam, na przyszłość używaj opcji Edytuj
    MOD_Magiczna
     
  11. -katie1234-

    -katie1234- Komandor forum

    500 + to na dzieci teraz dają :D No liczę, że mi też doskoczy trochę kompasów do końca eventu... Event zakończyłam wyjątkowo szybko :)
     
  12. adam1345

    adam1345 Młodszy ekspert

    Witam,
    Mimo ostatniego braku czasu, posuwam się do przodu. W ciągu 47 godz. spokojnie zakończę zadania, bo potrzebuje tylko 21 map;)
    Kolejny zbiór za 3 godz. i znów zakończenie kolejnych zadań:p
    Pozdrawiam
     
    xBabciaEwa lubi to.
  13. mamuńka-

    mamuńka- Naśladowca mistrzów

    witam:D
    z porannych zbiorów szpinaku i aloesu wyleciało 80 kompasów,zaskoczyło mnie to pozytywnie:D
    teraz z aloesu wyleciało 13 kompasów:D
    tak,że do skończenia eventu brakuje mi jeszcze 38 kompasów,posiany aloes i szpinak,więc raczej dziś powinnam zakończyć event:D
     
    marcinn777, asia1106 oraz xBabciaEwa lubią to.
  14. -misio00-

    -misio00- Czeladnik forum

    u mnie to samo zawaliłam troche na początku brakiem czasu a teraz pomału do przodu jesli dobrze dopilnuje to zdarze do konca
     
    xBabciaEwa i adam1345 lubią to.
  15. yogi16296

    yogi16296 Wyjątkowy talent

    witam. evencik do historii, a z ts warte wspomnienia to pancerniki i z drzewek tabebuja mangostan nektarynka i grey... czyli uważam, że wynik zadowalający. pozdrawiam
     
  16. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    TSy odsłoniłam na farmie, bo wyspowe jeszcze kilka chwil poczekają
    a oto wyniki:
    kiwi x2
    wilki
    koguty
    żółwie
    pomarańczowe schronisko

    jarząb XL
    jałowiec (z niego chyba najbardziej się cieszę, bo miałam tylko jednego)
    czarna wierzba
    śliwka XXL
    jodła XXL
    niesplik XXL x 3
    niesplik XL x 2
    morwa XXL
    pigwa XXL

    156 kompasów na plusie i jedna mapa z rozpędu wyrosła :)
     
  17. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    U mnie event przeszedł do historii,co do drzewek i zagród,to dopiero się "wyklują",mam nadzieję,że będzie coś miłego dla oka:)
     
    -katie1234- i xBabciaEwa lubią to.
  18. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    302 kompasy na plusie. Wcześniejsze ukończenie eventu ma swoje dobre strony. Uzupełniam zapasy w stodole i młynie i handluje na targu czym się da. Ostatnio cena na cjm bardzo wzrosła, a że w spiżarni trochę było, to zarobiłam trochę na nim, na co wcale nie liczyłam.
    Trzymam kciuki za walczących ! Pozdrawiam ! :)
     
    KrysQ, -katie1234- oraz xBabciaEwa lubią to.
  19. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    To i ja się pochwalę. Zgodnie z moimi prognozami do rana było pod górkę, za to teraz już z górki. Event u siebie uważam za zakończony. 4 nagrody pozostawiam zapakowane i ...... przekazuję jako darowiznę dla BP.:p Czasu eventowego jeszcze dużo ,ale moje możliwości czasowe są znacznie skromniejsze, zatem koniec z sianiem papirusu skoro pnącze działa.
     
  20. megaleb

    megaleb Aktywny autor

    w koncu udalo mi sie dzisiaj dosiasc do komputera i pomalu pozbierac roslinki-event zakonczony a teraz czekam co mi sie wykluje...
     
    xBabciaEwa lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.