Opinie Dookoła świata

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 31 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Każdy TS ma główną wygraną (klikniesz na znak zapytania to zobaczysz co można wygrać). W Cygnusach główna nagroda to Łabędzie, w Szafirze Wydry itd. itd.
    Co goździków jak nie masz kasztanowego pnącza to po włączeniu ww. dopalaczy urosną Ci w 5% czasu.
     
  2. __BiAłY__

    __BiAłY__ Komandor forum

    To jest chyba dlatego żeby tak łatwo nie przeskakiwać zadań , wiadomo nagrody przy końcu najlepsze i można robić same srebrne zadania żeby się jak najszybciej do nich dostać , sam niekiedy we wcześniejszych ewentach tak robiłem , gdy wiedziałem że i tak czasu mi nie starczy do skończenia całości.. Teraz będzie trochę trudniej..
     
    xBabciaEwa lubi to.
  3. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Nowy ewent widzę na tapecie............-.-
    No to robię.........taki nałógxD
     
    eliza9070 lubi to.
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    powinny byc w ciagu 2h 53 min
    szczegoly znajdziesz tutaj

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/nieoficjalny-poradnik-farmeramy.10622/#post-37710
     
  5. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Wiem, że każdy TS ma główną wygraną, przecież właśnie to napisałam :) Zastanawiam się natomiast, czy taki TS postawiony na polu dużo później potrafi dać jednak jakąś nowość - bo takie głosy się tu na forum pojawiały.
    A co do goździków to drugie pytanie brzmi - czy bez kasztanowego pnącza też z każdego pola wypadnie wypadajka? :music:
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    kasztankowe pnacze to nie jest zloty srodek na wypadajki..on skraca tylko czas wzrostu wiec nie ma znaczenia czy jest kasztan czy go nie ma ...wypadajka z kazdego super pola powinna byc;)
     
  7. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    To znaczy, że kasztankowe pnącze jest mocno przereklamowane. Dobrze wiedzieć :D
     
    Plackowo lubi to.
  8. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    Trzeba się zrelaksować przed jutrzejszym eventem. Idę popływać.:D:D:D:D:D
     
    Kloni17 i bari06 lubią to.
  9. Plackowo

    Plackowo Czeladnik forum

    Może i przereklamowane ale bardzo pomocne.Ja je posiadam ale nigdy jeszcze z niego nie korzystałem w odpowiedni sposób.Po prostu nie mam takiej potrzeby.Tyle tylko że robię event trochę dłużej i tyle:)
     
    Anneloes i zonaania2122 lubią to.
  10. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    Wychodzę z takiego samego założenia.Trochę więcej emocji czy wypadną czy nie?:p
     
    Anneloes lubi to.
  11. dodotrzy

    dodotrzy Forum Pro

    Cieszę się z drzew i TS, ciągle czekam na nowości, a dotychczas same krowy, dojalnie itp. Mam nadzieję, ze tym razem się poszczęści.
    Event dość prosto wygląda, wiec nagrody będą moje :)
     
    AnnDżelina i ania5757 lubią to.
  12. dzoanaa

    dzoanaa Mieszkaniec forum

    Mam wolny weekend, to akurat sobie evencik zrobie :):p
     
  13. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Dz. Dobry :) i znowu z nałogu ewent muszę zrobić . A roślinka rośnie 6 godz. :wuerg:
     
    toDzasta i 0olimpia0 lubią to.
  14. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Najpierw zjedz białą i kerstol , a potem posadź..
     
    babula40 i zzizzie lubią to.
  15. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ivencik tradycyjnie robię może chociaż teraz TS będą łaskawsze i coś lepszego mi się trafi czego wam i sobie życzę szkoda że początek znowu w pracy dobrze że mam możliwość rozsiać roślinki z telefonu
     
    Ostatnie edytowanie: 31 marca 2016
  16. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    No, przereklamowane o tyle, że jeśli bez niego z super pól wypadajki lecą tak samo, to przy kilkudniowym evencie zbiór goździków w sekundę albo w niespełna godzinę (przy uszlachetnieniu + wszystkich możliwych dopalaczach) nie robi wielkiej różnicy ;)
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Owszem robi, i to sporą ;)
    Jeśli się skupisz na goździkach na super polach, może zabraknąć czasu na badylek ;)
    Goździki na super polach z wszystkimi szykanami bez kasztanka rosną trzy godziny, to tak na marginesie.
     
  18. AlfaWilk

    AlfaWilk Moguł forum

    Event oczywiście robię. Zresztą od wczoraj rana goździki na Super Polach już rosną. A na Baha imbir. Mam nadzieję ze zwiekszyli "wypadalność".
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Event robię,jak zawsze:) Jeszcze tylko myślę,czy usuwać z leśnej.Tym razem kasztanek idzie w ruch.Duży plus za ilość ts.Ja nie kupuję,więc każda taka nagroda mnie cieszy :)
     
  20. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Event będzie robiony. Zawsze coś wpadnie, a oczekiwanie na to co się wykluje..... :)
    Kasztanka użyłam w ostatnim evencie na super polach, wylatywało po 17 wypadajek z cebuli, to i tak lepiej niż z eventowych po2. Jak się chce wcześniej skończyć event, to on pomaga.
    Powodzenia wszystkim !
     
    0olimpia0 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.