Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Następnym razem chyba zacznę się domagać większej ekipy, bo dziś była tylko jedna pani, która powiedziała: "tu jest wieszak na kurtkę, tu jest lustro - proszę się przygotować". Potem zerknęła przez wizjer w aparacie, zabroniła się opierać na krzesełku i 2 razy zrobiła pstryk. Po 5 minutach dała gotowe zdjęcia z certyfikatem odpowiadania potrzebom urzędowym i skasowała 25 zł o_O
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jaki urząd ciągle jeszcze domaga się zdjęć od fotografa?!
    Żona naczelnika urzędu prowadzi zakład fotograficzny może...?
    Uczciwie powiem, że nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam w takim miejscu w PL - wszystkim wystarczała focia z automatu.
    Trzeba zrobić porządek z takim nepotyzmem 8)xD
     
    Kasialka, Marrylan oraz krasnoludek10 lubią to.
  3. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Focia z automatu pewnie by przeszła, tylko fotografa mam koło domu, a automatu nawet nie wiem, gdzie szukać. No i jednak wolę focie robione przez człowieka, który spojrzy zza tego aparatu i powie, żeby się nie opierać, niż z maszyny do masowej produkcji zombie :)
    Domagam się jednak, żeby obsługa w takich miejscach nie była zbyt pociągająca, bo pani fotograf wyglądała jakby ją kto wyrwał z łóżka szpitalnego i tylko zdążyła zmienić szlafrok na inne ubranie :cry:
     
  4. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    W sensie, że ta pani była taka chora, czy taka łóżkowa...?
    Myślę, że gdyby pani była w stylu tej rozczochranej dziewuchy w mojej kiecce, mógłbyś na tym zdjęciu wyjść nieco zbyt entuzjastyczny, a może ten konkretny urząd preferuje wygląd ponury...?
     
    Kasialka i Marrylan lubią to.
  5. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wyglądała mniej więcej tak:
    [​IMG]
    Tylko termometru nie miała w ustach, a kubek trzymała za ladą.
     
    Kasialka i krasnoludek10 lubią to.
  6. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Bry

    Musze złożyć wniosek o zmianę nazwy wątku na "czepiamy się wyglądu wszelkich Pań, zauważonych w internecie i w realu spotkanych"

    To podrzucam nową, żeby z tamtych już można było zejść

    [​IMG]

    Też rozczochrana, mina oparta na rozchylonych ustach, więc Zgredzio masz pole do popisu.
    Ale sukienka mi się podoba.

    Domagam się wydłużenia doby, bo na nic czasu nie mam.. a prawdziwe wyzwanie dopiero przede mną, bo w przyszłym tygodniu spodziewane jest pojawienie się u mnie w domu całkiem świeżego, małego, różowego człowieka (będę pierwszy raz w życiu oficjalnie ciocią), a 20 lutego jadę do hodowli odebrać swojego nowego puszystego przyjaciela

    [​IMG]

    Tak wyglądał dwa tygodnie temu, teraz jest dwa razy bardziej puszysty i słodki :p
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Pani nie skomentuję, a bycia ciocią pogratuluję. Będę się jednak domagał rozwiania wątpliwości w sprawie tego puszystego z drugiego zdjęcia.
    Czy mnie się wydaje, czy on jest różowy? o_O
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Różowy? xD:cry: Nie Zgredziu, on jest tak biały, że można spokojnie ustawiać kolory w monitorze pod niego :p ale nie na tym zdjęciu, bo rzeczywiście jest marnej jakości ;)

    [​IMG]

    Pierwszy od lewej mój :D
     
  9. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    To jest owczarek podhalański? Śliczny :) Znajomi mają hodowlę podhalańskich i kombinuję, żeby ich odwiedzić, póki nie wydali szczeniaków :pxD
     
    ankagdw i Marrylan lubią to.
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Samoyed :D
     
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Aga gratuluję, ciocia to super funkcja :D Puszysty cudny :D Będzie miał u Ciebie jak w niebie. ;)

    U pani w zasadzie nie ma się do czego przyczepić :p No może ewentualnie, że za płaska odrobinę tam gdzie powinna być mniej płaska :p
     
  12. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Kurcze, pani faktycznie płaska. Ale za to rozczochrana 8)xD

    Funkcja cioci jakoś do mnie nie przemawia, ostatnio zostałam babcią od razu trójki wnuków w wieku późnoprzedszkolnym i wczesnoszkolnym i też mi się to średnio podoba.

    A puszysty jest różowy, zwłaszcza na tej zbiorówce - i jeszcze do tego takie tło kucykowe, brr.
    Biedne psinki xD
     
    MOD_Zgredek*, Marrylan oraz Kasialka lubią to.
  13. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Domagam się, żeby osoba "polubiająca" posty tu napisała, skoro już musiałam tu zajrzeć ;)
     
    Marrylan lubi to.
  14. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Pewnie nie jestem tą osobą, ale skoro już tu zajrzałam, to domagam się większej aktywności ze strony domagających się, bo widzę że wątek coraz bardziej zaczyna niedomagać - gdyby odszedł w zapomnienie, byłoby to ogromną stratą:cry::cry:
     
    Marrylan lubi to.
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ale mnie dopadł leń i mi się nie chce domagać... ;)
     
    Marrylan lubi to.
  16. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Niedomagasz ? (się) ;)
     
    kalinamala, Marrylan oraz grakula16 lubią to.
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Chyba mnie nie zbanują za tą słabość ;)
     
  18. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Domagam się wyjaśnienia czy te rzeczy w tabelce są skuteczne i na niedomaganie ;) z eliksiru jakiegoś może bym i ja skorzystała:p
     
    hlnrys lubi to.
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak, są skuteczne.
    Domagam się, abyś ściągnęła (tabelki, rzecz jasna :p) i sprawdziła.
     
    kalinamala i grakula16 lubią to.
  20. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Oj, z tym ściąganiem może być kiepsko :p Domagam się więc, by mi ktoś pomógł , bo tak ...bez podpowiedzi, to mogę ściągnąć nie to co trzeba , albo ściągnę wszystko i okaże się , że niepotrzebnie - nadaremno to mi się trudzić nie chce8)
     
    hlnrys lubi to.