Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    domagam się aby startował na Miss:pmyślę,że procedura przygotowań pozytywnie wpłynie na głębię wypowiedzi Zgredzia xD

     
    MOD_Zgredek* i grakula16 lubią to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Domagam się, żeby nikt nie musiał oglądać takich... nooo... takich artystuf o_O
    [​IMG]
     
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    W takim razie domagam sie, żeby Zgredzio zamieścił swój autoportret w stroju stosownym na miss :D
    mejkap też mile widziany

    [​IMG]
     
  4. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Autoportret? Znaczy portret w aucie? Proszę bardzo.
    Nawet kolory się zgadzają xD
     
    Marrylan lubi to.
  5. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Domagam się trzymania za mnie kciuków, bo za 15 minut idę do proboszcza poinformować go, że chcę żeby mi udzielił ślubu.. i się go boję - proboszcza w sensie... chociaż ślubu w sumie też xD
     
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    I jak ten proboszcz...?
    Proboszcza to ja też bym się bała xD
    Ślubu to się nie ma co bać, odwaliłam ostatnio aż dwie edycje i było bardzo śmiesznie xD

    (Aha, w sumie to chyba nie ma być śmiesznie, tylko podniośle. Ale podniośle to jest nudno, zdecydowanie polecam śmiesznie.)
     
  7. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie było i podniośle i śmiesznie-można to połączyć :)
    Domagam się informacji o przebiegu rozmowy...
     
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Też nie chce podniośle :p u mnie musi być na luzie, nie mam ochoty się stresować czy każdy element idealnie wyreżyserowanej szopki wypali :p

    Termin 8 grudnia 2018 zaklepany :D
     
  9. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    U mnie najpierw było dziwnie, a podczas drugiej edycji jeszcze dziwniej, ale wszyscy się śmiali xD

    To ja ci kiedyś opowiem moją drugą edycję.
    Może ci się spodoba xD
    Łomatko, a to trzeba z takim wyprzedzeniem rezerwować...? o_O
    Zajęty człek ten twój proboszcz, nie powiem.
    Czym jeździ tak na co dzień...? 8)
    No ale grunt że wróciłaś cała i zdrowa xD
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No tak...Wam się teraz nie spieszy,może to i dobrze...Ale z drugiej strony-ja,jakbym się rok zastanawiała,to kto wie, czy bym teraz 36 lat po ślubie była :D Domagam się,żeby czas tak szybko nie uciekał...:cry:
     
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tzn moim prywatnym zdaniem ślub to w ogóle jakiś dziwny pomysł, na co to komu ja się pytam.
    Mnie się trafił staroświecki chłopina, gdyby nie to, w życiu bym się nie pchała w takie imprezy.
    A myślenie przy takich okazjach to faktycznie szkodzi bardzo xD
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mi wyboru nie dali-21 lat miałam i...;) To już się na wszystko zgodziłam,nawet na wesele na 80 osób :wuerg: I tak leci rok za rokiem...Domagam się,żeby Triss do tego przyszłego roku się zastanowiła...Albo się nie rozmyśliła xD
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Triss jak już złapała ten pierwszy dostępny termin, to niech się lepiej nie zastanawia, jeszcze wypadnie z kolejki i za karę poczeka z pięć lat dajmy na to xD

    Wesele, hmm.
    Nie lubię.
    Oj nie lubię.
    Nigdy nie byłam, ale wiem, że nie lubię xD
    Moje edycje obie były nietypowe xD
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    I dobrze,że nie miałaś..Na tym moim,od 22-24 jakiś wujek nad głowami nam wyśpiewywał coś-nie szło zrozumieć ale dosyć gromkoxDNawet nie wiem do tej pory,kto to był :D Eeee..Jak Triss już termin zaklepała,to chyba pewna jest...
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No więc właśnie, wesele to się jakoś nieodparcie kojarzy z przedawkowaniem.
    A ja preferuję bez przedawkowania.
    Ale co ja tam wiem ;)

    Triss pewnie pewna, ale skąd może mieć pewność, że jej się ta obecna pewność tak długo utrzyma...?
    Ja to bym na wszelki wypadek poszukała mniej zajętego proboszcza 8)xD
     
    Kasialka, Marrylan oraz gosiagosia60 lubią to.
  16. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :D Ten rok to zleci tak szybko, ż się dobrze nie zdąży powiedzieć suknia ślubna xD Udało się z terminem i to najważniejsze :D;)

    xD Coś w tym jest :p Siostra załatwiała ślub u proboszcza, dawać miał inny a dał jeszcze inny tak się pozmieniać zdążyli xD

    Chcąc nie chcąc byłam na kilku weselach, nawet starościną byłam raz ale też nie przepadam. Za dużo przedawkowania ;)Na razie jednak nic nie wskazuje, żeby jakieś mi się szykowało w najbliższym czasie :p
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    U mnie już tez nie..Ale na czyimś,to bym se potańcowała :p
     
    Kasialka, ankagdw oraz Marrylan lubią to.
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ja to jakaś dziwna jestem.
    Planowanie na rok z góry to nie moja bajeczka, nie ogarniam więcej niż max dwa miesiące.
    No a ta suknia ślubna... litości, przecież za rok będzie zupełnie inna moda...
    ... aha, no może nie wszędzie się ta moda aż tak zmienia.

    Zaraz, jak to "udało się z terminem"...?
    To znaczy, że ten proboszcz naprawdę aż tak zajęty...?
    Triss, stawaj do raportu 8)
    Ponawiam pytanie: czym jeździ ten twój proboszcz...? 8)xD

    Zapraszam do takiego jednego klubu.
    W przyszłym tygodniu będę tam trenować.
    Wcale nie musi być wesele, żeby sobie potańczyć xD
     
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Rozmyślić się nie rozmyśle, bo ja z tym chłopem już prawie dychę jestem i szczerze to bardziej formalność dla nas niż jakakolwiek zmiana :) Ale rodziny nasze bardzo się tradycji lubią trzymać, w dodatku mocno religijni rodzice... no jak brzydko by to nie zabrzmiało - dla świętego spokoju to robimy :p A data odległa, bo na tej konkretnej mi zależało :D bliska mi osoba brała ślub 8 grudnia, więc jak ogarnęłam, że w przyszłym roku to wypada w sobotę - wiedziałam, że muszę wtedy :p tym bardziej, że ja lata i upałów nie cierpie, zima to moja ulubiona pora roku, jakby jeszcze śniegiem sypnęło, to by był bajka :)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    I na saniach,okrytych skórami,by Was do Świątyni powieźli....:p Oleńka i Kmicic tak mięli,może i Wam się uda :music: