Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Mordkę ma śmieszną, fakt.
    I w ogóle sympatyczny, tylko ten ogon... no i wykruszanie po każdym spacerze przez błoto (a błota nie unikniesz).
    Ale co tam, to nie ja będę wykruszać xD

    Nie wolno krzyczeć, bo zamyka się w sobie...? o_O
    Rany boskie, z całym szacunkiem - rosyjska rasa, a taki wrażliwiec? o_O
     
  2. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Taak, to jest ich no jakby nie patrzeć wada, strasznie wrażliwe są na nerwową atmosfere w domu, krzyki itp. Nawet w depresje wpaść potrafią. To samo kiedy widzą, że np ktoś uderza innego psa, z którym mieszkają. No i samotności nie lubią. Ale to u mnie do przejścia jest.. u mnie psy jak nie przymierzając święte krowy :p
    Za to niesamowicie cierpliwe są, towarzyskie, pozytywnie nastawione (na stróża się nie nadają :p) do wszystkich i wszystkiego. Z dziećmi się dobrze dogadują, a to też istotne u mnie, bo na wiosnę całkiem świeża siostrzenica mi wśród domowników się pojawi :p i w ogóle cud miód i orzeszki... chyba, że się samotny poczuje, to zdemoluje mieszkanie xD
     
    grakula16, Marrylan oraz zzizzie lubią to.
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    U mnie pies też zawsze za świętą krowę robi ;)
    Ale widzę, że ten samoyed to ma taki... hmm... charakterek ;)
    Może być trochę trudny - no ale jeśli mu zapewnisz te idealne warunki, to spoko ;)
     
    Marrylan i TrissMerigold. lubią to.
  4. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Trzeba nad nim pracować i mieć cierpliwość, ale ja się rozmnażać nie planuje, więc ta biała kulka to jedyne wychowawcze zadanie przed którym stanę :p także mogę mu poświęcić czas i energie :)
    też nie ma co generalizować, bo cechy rasy swoją drogą, a wiadomo, że każdy egzemplarz swój własny charakterek też ma, nie da się do końca przewidzieć na co się trafi :D ale to dobrze... według parametrów to można samochód wybierać, nie żywą istote :)
     
    grakula16, zzizzie oraz Marrylan lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    [​IMG] [​IMG]

    I brud będzie mniej widoczny xD

    Ale buźka sympatyczna :) I u Agi będzie mu dobrze :)

    Bardzo dobrze, że każdy jest inny i ma swój charakterek, będzie wyzwanie :) Warunki odpowiednie masz a reszta jakoś pójdzie :D
     
    TrissMerigold. i zzizzie lubią to.
  6. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Pewnie, że się nie da przewidzieć (ani tych odstępstw na lepsze, ani tych na gorsze zresztą) - ale jakieś tam ogólne cechy rasy powinny się w miarę zgadzać.
    Czas, praca, cierpliwość... hmm, zwłaszcza ta cierpliwość... czyżbym wreszcie znalazła odpowiedź na pytanie, dlaczego ja zawsze wybierałam dorosłych schroniskowców...?
     
    grakula16 i Marrylan lubią to.
  7. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Coś w tym jest... życie ze szczeniakiem to nie etap w życiu tylko odmienny stan świadomości xD:cry: teraz koteł się zalicza jeszcze do kategorii "młode zwierze" i w związku z tym co na co dzień odwala.. częściej niż imieniem określam go ee no nie mogę tu napisać jak :p powiedzmy, że "mały pogrzaniec" xD na szczęście kota totalnie nie interesuje jego imie xD
     
  8. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    Pewien znajomy weterynarz ma samoyeda z odzysku (poprzedniej właścicielce się zmarło). Po pierwszej kąpieli trwającej ponad godzinę i suszeniu suszarką przez około 4 godziny oddał psa w ręce specjalisty, bo mu się tenże deczko sfilcował xD:cry:
     
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Czytałam, że niektórzy hodowcy kupują specjalne przemysłowe dmuchawy, żeby go suszyć xD a psi fryzjerzy jak słyszą "samoyed" odkładają słuchawke xD
     
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    =kalina=, Marrylan oraz ankagdw lubią to.
  11. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No proszę.
    I znowu nie pozostaje mi nic innego, jak tylko cieszyć się, że mój nieboszczyk wątek został (nader szybko i nader sprawnie, trwam w podziwie) poddany eksterminacji... tego, chciałam powiedzieć: archiwizacji.
    Naloty werbunkowe to więcej, niż moja skołatana duszyczka byłaby w stanie zdzierżyć 8)xD
     
    =kalina= i ankagdw lubią to.
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja jestem na lekach "wyciszających" jak to moja Pani doktor ładnie nazywa, więc jestem w stanie zdzierżyć więcej niż zwykle xD8)
    Do Wrocławia się wybieram na jarmark, ale dopiero w grudniu, więc tymczasem domagam się, żeby nalot mundurowych nie ogołocił wszystkich kramów xD
     
  13. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    =kalina= i Marrylan lubią to.
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Domagam się, żeby system przestał mi podsyłać sąsiadów widmo, którzy zaraz odpadają i są mi podsyłani następni, a jak ich ignoruje to podsyłani mi są bez przerwy -.- da się to jakoś wyłączyć?

    a poza tym dzień dobry słoneczne :)
     
    =kalina=, Marrylan oraz Kasialka lubią to.
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Da się. Wystarczy przyjąć takich, którzy nie odpadną ;)
     
    =kalina=, Marrylan oraz Kasialka lubią to.
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Zgredzio, gdyby Cię ktoś zapytał jak rozwiązać problem głodu na świecie, odpowiedziałbyś: wystarczy, żeby Ci głodni się najedli xD

    Dzień dobry znów Słoneczne, ale oszronione, podoba mi się taka pogoda, domagam się porządnej zimy w zimie :D
     
    =kalina=, MOD_Zgredek* oraz Marrylan lubią to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    To nie jest takie proste. Bo jak tylko raz się najedzą, to szybko zgłodnieją i problem dalej będzie :(
    Niemniej jednak domagam się, żeby głodni mieli co jeść!
     
    Marrylan, =kalina= oraz grakula16 lubią to.
  18. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Triss, jeszcze zimy nie ma przecież!

    Domagam sie, żeby Zgredzio kandydował na Miss World! Tam takie tematy są w modzie. Przygotuj sobie jeszcze mowę na temat pokoju na świecie i masz korone gwarantowaną.
     
    WhateverHappenes i Marrylan lubią to.
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    o_O wyobraziłam sobie Zgredzia w koronie na wybiegu, zanim zdążyłam powstrzymać tą myśl :cry:xDxDxD
    może przynajmniej Mistera, nie Miss? xD
     
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    triss... na dodatkowe pobudzenie Twojej wyobraźni...
    [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    Domagam się, żeby te obrazy, szczególnie pierwszy nawiedziły Cię dziś w snach :D
     
    TrissMerigold. lubi to.