Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    domagam się więcej czasu dla siebie
     
    empatyczna lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się weny do kupienia puzzli 500 elementów i więcej punktów w grze "Państwa Miasta" z mamą mistrzynią. To dzięki niej nauczyłem się przegrywać z honorem, czyli bez histerii:p
     
  3. Pavelocity444

    Pavelocity444 Okazjonalny autor

    Domagam się ożywienia tego wątku
     
    empatyczna lubi to.
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się 1 miesiąca wakacji w 2 i 3 LO oraz większej pensji dla nauczycieli w związku z tym:p
     
    empatyczna lubi to.
  5. Domagam się więcej słońca w dzień a w nocy deszczu :)
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Domagam się, żeby w dzień nie było więcej słońca. Już się piekę, a przy wyższej temperaturze i wilgotności będę się dusił :oops:
     
    empatyczna i TrissMerigold. lubią to.
  7. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Wybacz Stokrotko, ale to się domagam zimy już :p a co najmniej jesieni :D
     
    empatyczna, Marrylan oraz grakula16 lubią to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się bezburzowej jesieni i bez urwania chmur, bo one też cierpią:pxD
     
    empatyczna lubi to.
  9. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Niech będzie.. ale równocześnie domagam się (nie za mocnych, ale jednak) wiatrów. Lubię wiatr, więc możemy iść na taki kompromis, że w zamian za niego nie bedę bojkotować braku burz :p
     
  10. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To ja się domagam,żebyś na forum wróciła...I może do mnie,za płotek...:p
     
  11. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Domagam się tego samego, to już będzie domaganie do kwadratu:pxD
     
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Na forum wracam co jakiś czas, za duży sentyment mam, żeby się odciąć :) Ale na farmie bez kombajna to jakoś nie bardzo mam pomysł co bym miała robić :p Tak przy kilku eventach próbowałam coś na dużych polach poklikać, no ale nie oszukujmy się - bez sensu to ;P

    Ale fajnie, że jesteście, miło znajome avatarki zobaczyć :D domagam się, żeby fajni ludzie nie znikali stąd całkiem i pojawiali się co jakiś czas przynajmniej :)
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    domagam sie,bys 5% swoich dochodow przeznaczyla na gre,,:pxD
     
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Przeznaczam... tylko nie na tą :p
    Domagam się, żeby wszystkie moje ulubione postacie z forum przeniosły się do mojej nowej gry xDxD to również rozwiąże problem xD
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie poddawaj się.
    Klkam małe poletka odkąd są. Pomocników tyle, ile zdobędę z gry.
    Dlatego domagam się stałego, darmowego kombajnu (albo chociaż szybkiego zbioru) dla poziomów 100+. ;)
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Właśnie przed chwilą odkliknęłam obserwowanie tematu o prędkości ręcznego zbierania :p Bojkotuje ręczne zbieranie!
    Domagam się spełnienia twoich domagań ;)

    Ale tak poważnie... nie potrafię znaleźć przyjemności w grze, gdzie muszę tyle tak mozolnych kliknięć myszką wykonać. Może nie o samą ilość kliknięć chodzi, bo jak gram w typowe mmo rpg to zabijając potworki więcej tych klików wykonuje, ale tu to jest tak mozolne i monotonne, że bleeeaahh :wuerg:
     
  17. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Domagam się żeby to wracanie nie ustało ;) Twój avatarek też miło zobaczyć :) Małe poletka zbierać ręcznie to mordęga. Ryś szacun dla Ciebie za cierpliwość ;) T domagam się też spełnienia Twoich domagań o darmowym kombajnie lub szybkim zbiorze dla 100+ (a najlepiej jednego i drugiego :p)
     
    gosiagosia60, krasnoludek10 oraz hlnrys lubią to.
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    No niestety.. jakbym chciała teraz grać, to to by nie była gra strategiczna, tylko gra w "musze się przemóc i klikać"
    Teraz gram w coś stricte strategicznego

    Domagam się, żebyśmy wygrali z Danią 2-1 bo tak obstawiłam
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Też się tego domagam:p A przy okazji braku wolnego (chyba, że absolutnie konieczne) w 3 LO, bo nie starczy nam czasu na powtórki do maturki z polaka głównie i anglika:p


    Polska - Kazachstan 2-0 domagam się tego
     
  20. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Liczy się jakoś nie ilość - w nauce też :p

    Domagam się złotej polskiej jesieni :D