Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    domagam się aby jutro była niedziela i można było zostać w domu:eek:
     
    Marrylan i grakula16 lubią to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    O to, to! Też się tego domagam! A oprócz tego domagam się zapisów do mojego konkursu, bo od roku nic tam się nie dzieje, co bardzo źle wróży..
     
  3. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Domagam się czekolady, bo mi krwi dziś upuścili, całą strzykawkę :p i się czuję słabooo :pxD

    Bry:)
     
  4. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    CZy wystarczy?
     
    Marrylan i hlnrys lubią to.
  5. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    :inlove::inlove::inlove: Już mi lepiej. Dzięki :D domagam się pomocy w zjedzeniu :D
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Domagam się mienia więcej czasu na forum. Nie musi być dużo, ale chociaż tak trochę, żeby zdążyć przeczytać kilka postów i odpisać na nie :eek:
     
    Marrylan lubi to.
  7. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja domagam się mienia więcej czasu dla siebie 8)żeby spokojnie wypić kawkę obrabiając farmę, poczytać forum albo dobrą książkę
    spokojnie pójść na spacer też by się przydało :music:
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Domagam się w tym wątku więcej domagań niż jedno na tydzień!
     
    Marrylan lubi to.
  9. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Domagam się, żeby jutro nie było tak zimno i wietrznie jak dzisiaj u mnie, bo mam balety w plenerze a stopy podczas wywijasów depcze się zdecydowanie przyjemniej jak jest ciepło :p I domagam się żeby w czwartek puścili w TV Białą sukienkę ...:inlove:
     
  10. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    no przecież nie mogłam się domagać pod swoim wcześniejszym domaganiem :pod razu jaki MOD domagałby się ode mnie przestrzegania regulaminu -.-

    domagam się sił do pomalowania kuchni :eek:a raczej do uprzątnięcia z niej wszystkiego co tam jest i zaczęcia prac bo wtedy to już pójdzie jakoś 8)

    domagam się ktoś z nałogów pojawił się w nałogowym wątku ;)
     
    Marrylan i grakula16 lubią to.
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie domagam się większej liczby Domagaczy ;)
     
  12. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    A ja się domagam, aby to forum było jak za starych dobrych czasów, gdzie człek nie nadążał czytać...
     
    zagma lubi to.
  13. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Raczej niewykonalne. Malo kto pisze, a jak sie tylko troche z tematu zejdzie to po lapach 8). Skutecznie to zniecheca do wychylania sie z krzakow.
    Domagam sie, zeby ekipa nie traktowala regulaminu az tak doslownie i zezwolila na maly offtop od czasu do czasu.
     
    wolf031973, Marrylan oraz grakula16 lubią to.
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja się domagam zrozumienia, że w tym wątku można się domagać prawie wszystkiego, w związku z czym ciężko tu popełnić offtop ;)
     
    wolf031973 lubi to.
  15. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się więcej rozumu dla niektórych ludzi/dorosłych8) Niech wszyscy mamy go po równo:p !!! Chociaż.. jak to mówi moja matematyczka - w sumie, w różnicy, iloczynie, ilorazie i wszystkim innym... wtedy nie byłoby geniuszyxD
     
    Ostatnie edytowanie: 26 czerwca 2017
  16. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    domagam się aby niejaki Tomasz Krasnal nie cieszył się tak bardzo z wakacji.
    1. Po pierwsze primo denerwuje swoim okazywaniem szczęścia pracujący lud miast i wsi z 26 dniami wolnego na calutki rok
    2. Po drugie primo niech wie że kiedyś mu się to skończy i dołączy do wymienionych w punkcie pierwszym ale na początek tylko z 20 dniami urlopu :p
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się szybkiego spełnienia domagań WH:p Chociaż wtedy pewnie będę tęsknił nawet za nudą w wakacjexD
     
  18. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Domagam się, żeby już była jesień, bo wtedy mają wyjść nowe sezony moich seriali :p
     
    Marrylan lubi to.
  19. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    O jak ja się tego też domagam. :pxD Lucek, SPN i The Walking Dead tęsknię za wami xD:cry:
    I domagam się żeby pogoda przestała wariować dziś dwie burze przeszły koszmarne.
     
    TrissMerigold. lubi to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się lata, ale nie tak dusznego jak jest:p