Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ciesz się, że przynajmniej Waszą mamę poznałeś :D
    Może kiedyś i brata spotkasz :)
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Może w zawodzie aktorskim albo jakiejś innej pracy, na jakimś urlopie albo jakoś tak:p Tylko, że nie w pełni świadomiexD


    EDIT 21.04: Domagam się o rekompensatę w postaci jednego dodatkowego dnia eventu świetlikowego:p
     
  3. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dobry wieczór!

    Korzystając z okazji, że jestem narąbana w trzy pupki, co się zdarza raz na ruski rok - przyszłam się pochylić nad tą trumną xDxD

    Forum farmeramy xD 6 lat w grze, od 2? od powstania nowego forum intensywnie na forum :D Wiecie co jest najśmieszniejsze? Że ja do momentu afery muzycznej totalnie nie miałam kontaktu z nikim stąd poza forum (nie licząc jednego moda, żeby być dokładnym), więc wiedziałam tylko o tym co się tutaj pisało xDxDxDxD i do tego momentu mi się tutaj miło spędzało czas xD
    To forum jest wyjątkowe xD na żadnym forum żadnej gry nie ma takiego obrabiania pupki za kulisami xD
    Powiedziałabym, że to przez to, że towarzystwo typowo damskie, ale panowie też nie zostają w tyle :inlove:

    I pomyśleć, że ja tu takie szczere osobiste wyznania uskuteczniałam dawniej xD kij mi w oko, a właściwie kulka w kolano :wuerg:
    Ciekawe, czy jest jakiś paragraf na to... nie ważne, jak ban wpadnie, to więcej lajków dostane xD

    Domagam się, żeby żadna siła mnie już nie podkusiła do logowania się tu :)
     
  4. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Domagam się abyś się tutaj dobrowolnie logowała:p
    Domagam się :8)-.-
    słoneczka, ciepełka i braku śniegu przez najbliższe parę miesięcy, chęci do działań zmierzających do pocięcia na kawałki palety zalegającej pod drzwiami mojej piwnicy i motywacji do pomalowania łazienki, kuchni i garderoby ( niezbędny materiał zgromadziłam i razi mój zmysł estetyczny zalegając pod ławką w przedpokoju:wuerg:)
     
    grakula16 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się słonecznego maja a nie tylko lata-.-!!!
     
  6. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Ja się bardzo domagam Twojego logowania, żebyś stawiała towarzystwo do pionu za pomocą warkoczyka (że ja jeszcze Magdę M. pamiętam, starość :pxD) Kiedy się skończy ten wyjątkowo zimny maj? :p;)
     
    grakula16 lubi to.
  7. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    tos pojechala po bandziexD
    domagam sie by nie byl ten post komentowany za kulisami..ale czy to mozliwe;)xD
     
  8. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Czesć wszystkim!

    Jak cię trzepnę, to zalogujesz się szybciej niż myślisz :p
    Ja będę tą siłą podkuszającą, a spróbuj nie posłuchać, to pójdę do Cb z lapkiem i Cię zmuszę znanymi tylko mi sposobami :p

    A co do narąbania to też baty się należą: Sama? Mnie nie wzięłaś? No normalnie... Oczekuj nieoczekiwanego, wpadnę do Ciebie z weselną jak tylko mnie małżonek puści :D
     
    grakula16 i Marrylan lubią to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Domagam się,żeby po wczorajszo- dzisiejszej majowkowej imprezie mewy załozyły skarpetki.Albo tylko latały.
     
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Mewy to pikuś, pająki tupią o wiele głośniej.
    Domagam się, żeby Ewie nic nie tupało.
    I domagam się dych od Ingrid za pierwszym razem.
     
    =kalina=, gosiagosia60 oraz Sookie lubią to.
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się dychy u Ingrid za pierwszym razem-.- Przynajmniej jednej8) !!!
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja się domagam powrotu Triss do gry -no nie bądź taka,wracaj,do formurowych spisków trzeba się przyzwyczaić...-.-
     
  13. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    "pogadajmy o ludziach, bo i oni o nas gadają"
    Też pospiskujmy sobie, a co! Triss *chodźże tu do nas, w kupie raźniej :D



    *nauczyłam się nowego słowa, ku mojemu zdziwieniu istnieje w słowniku, a ja się śmiałam :D
     
    Kasialka, Marrylan oraz grakula16 lubią to.
  14. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Domagam się aby domagania ożyły 8)
     
    grakula16 lubi to.
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Zapytałem wczoraj jedną osobę o coś. Gdy dziś się z nią przywitałem odpowiedziała: "uprzedzę pytanie, nie mam odpowiedzi". W związku z tym domagam się, żeby jutro już miała tę odpowiedź, bo kruca bomba, mało casu ;)
     
  16. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Hej,
    tym razem pije Melise, więc można spokojnie czytać bez oburzenia :) zaskoczona jestem, że tamten post nie wyleciał.. tzn w sumie zaskoczona jestem, że nawet w takiej sytuacji cenzurę sobie automatycznie narzucam, żeby się w pasować w ramy regulaminu.

    Już tak bez kreowania wielkiej dramy... bo pare osób się martwiło.. real mnie przygniótł i ciut w kawałkach jestem, więc od dłuższego czasu nie umiem złapać dystansu do internetowych zachowań, które po tylu latach stażu powinny po mnie spływać :p
    A kurcze zauważyłam, że ja nie umiem się tak na pół gwizdka udzielać :p ale mnie wszędzie pełno i się uzewnętrzniam ponad normę, albo mnie nie ma, bo będąc się musze cały czas hamować :p uzewnętrznianie niewskazane w myśl zasady "wszystko co powiesz może być użyte przeciwko tobie" :cry:

    Domagam się, żebyście się tutaj czuli gospodarzami pod moją nieobecność, bo idea wątku nadal przydatna mi się wydaje :)
     
  17. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Witaj Matko Założycielko, wiedziałam, ze pomoże

    Jak ktoś chce kawy, to niech przyjedze do mnie, a przy okazji pomoc się przyda :music:
     
    grakula16 lubi to.
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Domagałem się odpowiedzi i dostałem. Domaganie czasem pomaga ;)
     
    Marrylan lubi to.
  19. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Domagam się , aby ktoś czegoś nadal tu się domagał :(
     
    gosiagosia60 i hlnrys lubią to.
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się większej sprawiedliwości na języku polskim w swoim LO - jednego wpiszcza ze spóźnieniem, dwóch w ogóle nie wpuszcza chociaż wszyscy troje się spóźnili (przypomnijmy: spóźnienie jest do 15 minut)-.- A już wpuszczała spóźnionych - koniec sielanki.. Nie ma to jak "Zrobię jak mi się podoba"8)