Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    A śmiem twierdzić, że nie chcesz ani trochę xD

    Domagam się żeby mi się ręce nie trzęsły jak paznokcie maluje
     
    Marrylan, draculik34 oraz =kalina= lubią to.
  2. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    słowo jakbym jest tu kluczowe :D
    Przyjedź, kupiłam wczoraj nowy lakier i moja kolekcja kolorów hybrydowych powiększyła się do trzech- na pewno coś dla siebie wybierzesz :D


    A jak już o paznokciach to domagam się, żeby przestały mnie boleć... Cierpię na ból paznokci, tylko druga kobieta zrozumie...
    Dla facetów- wyobraźcie sobie, że ktoś wam wbija wykałaczkę pod wszystkie paznokcie jednocześnie :D Wystarczy 1mm, a już jest nieprzyjemnie. Taki uciążliwy ból, jak ból zęba -.-
     
    Marrylan i TrissMerigold. lubią to.
  3. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Ja mam podobnie , jak zmyję lakier i natychmiast nie pomaluję, spróbuj pomalować odżywką, zresztą pod lakier zawsze daję odżywkę, wtedy paznokcie nie "farbują" się , nawet przy wściekle czerwonym...
     
    =kalina=, Marrylan oraz TrissMerigold. lubią to.
  4. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja mam aż cztery kolory :p i jeden pyłek :p szaleństwo :D
    Ja odkąd hybrydy noszę w ogóle jakoś nie mogę wytrzymać ani chwili z gołymi paznokciami. Taki jakiś dyskomfort dziwny. Jak tylko ściągnę muszę od razu pomalować, bo też takie "rwanie" jakby czuję
     
    =kalina= i Marrylan lubią to.
  5. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    U mnie to bardziej dlatego, ze noszę bardzo długie i mimowolnie o coś zahaczę, uderzę, albo po prostu naciskam, jak za drzwi złapię i tylko paznokciami zajadę to tak się odegną w drugą stronę... -.- I tak sie dziwię, że żaden nie pękł

    Ejjj tam, limit jęczenia i narzekania na dziś wyczerpany :music:

    Pochwalcie się swoją kolekcją :)
    Ulubieńcy?
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się przypadkowego niewłażenia na "cudze" tereny8)
     
  7. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    Domagam się tego samego:p8)
     
    krasnoludek10 i =kalina= lubią to.
  8. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja to ogólnie jestem zakochana w pyłku SemiFlash Metallic, czyli tym taki efekcie lustra/chromu. Najładniej na czarnym wychodzi, bo wtedy to jest taki mega chrom, niczym rurki przy Harleyu ;D I bawię się tym na wszystkie sposoby, ze wzorkami, ombre, albo na całości

    A muszę sobie jeszcze kupić Top total matt, i poeksperymentować właśnie z zestawieniem chromu i matów :D
     
    krasnoludek10, =kalina= oraz grakula16 lubią to.
  9. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Chyba sobie takie zrobię lusterkowe ślubne, ale właśnie też muszę potestować na jakim kolorze najładniej :D
    Czarny- owszem, ale chyba na bieli delikatniej... Zobaczę jeszcze z beżem i wiśniowym, zobaczę co tam jeszcze koleżanka ma :D Sama pyłku nie posiadam, ale chyba potrzebny top no wipe dla lepszego efektu?

    Przeprowadzę się bliżej, będę Cię odwiedzać i pożyczać :D
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    bez "no wipe" wychodzi tak jakbyś po prostu posypała lakier brokatem, tak jakby się nie wciera w niego ten pyłek wtedy. z beżowych mam kolor "Perfect nude" z semilaca i też ślicznie na nim pyłek wychodził. Też taki "efekt metalowej rurki" xD tylko w ciepłym odcieniu... ale właśnie nie że wpadający w złoto, tylko nadal srebro, ale ciepłe ..? kurde, mogłam zrobić fote :p

    Edit. znalazłam jakieś stare tipsy, to w sumie porobię próbniki i wrzuce foto :D i mi się przydadzą na przyszłość :D
     
    krasnoludek10 i =kalina= lubią to.
  11. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Srebro złamane złotem :)
     
    TrissMerigold. i =kalina= lubią to.
  12. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Stara miedziana rura xD
     
  13. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Czekam na efekt :)
    Ja mam french vanila, trochę żałowałam, ze nie jest kryjący, ale ostatecznie fajnie wygląda :)
    A dziś zaszalałam z perłową czerwienią- miłość od pierwszego wejrzenia :inlove:
    Ło matko, szacowna Mod, poczułam się przez Ciebie jak daltonistka :D Ale nazwa śliczna ;)
    Swojsko brzmi i działa na wyobraźnię :D
     
    Ostatnie edytowanie: 30 marca 2017
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ewentualnie srebro z bazarku po miesiącu noszenia xD
     
  15. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    mały quiz, bo ciekawej rzeczy się wczoraj dowiedziałam... jak się nazywa taki kształt paznokcia?
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
     
  16. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Trapez?
     
    krasnoludek10 i =kalina= lubią to.
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Drapak płaski?
     
  18. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    pudło :) Ale propozycja Zgredka bardzo mi do gustu przypadła :D
    Triss jakiś pomysł?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Migdał z ułamaną końcówką? :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Ja zawsze myślałam, ze nosze kwadraty, tylko im dłuższe, tym bardziej po bokach piłowałam, bo zawsze się coś tam zadarło...
    Wczoraj się dowiedziałam, ze noszę trumienki xD:cry:xD:cry:xD
    Moje chyba bardziej te białe przypominają, czarne aż za mocno mają boki spiłowane, ale nazwa rzeczywiście adekwatna :)

    edit: dowód, ze to nie koleżanka sobie to wymyśliła, bo o to ją podejrzewałam ;)

    [​IMG]