Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Czekaj,sprawdzę....wyglancowanexD
    Domagam się,by ten deszcz został u Ciebie jeszcze z godzinkę:p potem przygarnę,zeby Ci słoneczko zaświeciło;)
     
  2. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    Przyszłam poczytać co u Was słychać:)
    tak mnie real wciągnął że nawet w krzakach nie
    mogę spokojnie posiedzieć
    Domagam się żeby fachowcy znali się na swojej robocie:(

    .
     
  3. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dla formalności...
    Domagam się wszystkiego dobrego dla wszystkich Pań :)
    Domagam się, żeby Panowie pamiętali i uczcili ten dzień adekwatnie do potrzeb ich Pań :D
    I żeby znane na całym forum Krasnalowe "kobieto!" padało dzisiaj tylko w połączeniu z życzeniami xD
     
  4. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Domagam się, żeby Prezes się następnym razem nie spóźnił z kwiatkiem, bo muszę teraz czekać na niego do jutra.. :p
    I domagam się wszystkiego najlepszego dla wszystkich Pań :);)
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Kobieto (specjalnie dla Triss:))! W dniu Twojego święta składam Ci najserdeczniejsze życzenia:)

    Domagam się, aby chłopacy/mężczyźni zawsze potrafili okazać szacunek i miłość naszym damom forumowego i realnego serca:):D
     
  6. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzień dobry, przychodzę do was rok starsza i przynoszę resztki wczorajszego tortu :)

    [​IMG]
    Domagam się nienarzekania na to, że kolorowy, mój tata nie chciał jeść, bo sie bał :D
     
  7. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Kalina wszystkiego najlepszego :)
    Domagam się, żebyś za rok przyniosła coś mniej kolorowego bo tęcza jest do oglądania a nie jedzenia :D
     
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum


    Wszystkiego naj O Rok Starsza :D
    Ciasto podziwiam, bo sporo pracy wlozylas :)

    Domagam sie slonca, bo widok deszczu za oknem powoduje :wuerg::cry::cry:
     
  9. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dziękuski :)

    Będę miała na uwadze :D
    Ale w końcu oczami też się je ;)

    Najprostszy biszkopt plus kilka kropelek barwnika spożywczego :)
    Ten konkretny jest z neta ;) U mnie w troszkę innej kolejności, więc mniej tęczowy, czerwony był jeszcze z wiśniami, a na żółty położyłam brzoskwinie :) I jedno piętro mniej :oops:bez tej pomarańczowej, a zamiast granatowej na dole zrobiłam kakao :) Ale ogólnie w tym stylu ;)
    Plus polewa z białej czekolady :inlove:

    Domagam się... Na tę chwilę wszystko mam, więc może więcej słońca :D
     
    gadek, MaDzo, zagma i dalsza osoba lubią to.
  10. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Najlepszego Kalinko :D Niech Ci się spełni wszystko wymarzone i jeszcze więcej :)

    Domagam się więcej pawi na targu i słońca na weekand :D
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się deszczu jutro od 9:50 do 11:30 - chyba, że będzie mała sala gimnastyczna, to niech będzie słonecznie:D
     
  12. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wszystkiego dobrego :)
    Domagam się żeby mój żołądek zaczął ze mną normalnie współpracować 8)
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech Twoje życie będzie tak kolorowe jak ten tort :)

    Domagam się jutro dużo słońca, bo dzisiaj było tak pochmurno, że w pracy bym zasnęła:music:
     
    gadek, MaDzo oraz =kalina= lubią to.
  14. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Najlepszego! ;)

    To ja ponarzekam, że za mało masy względem biszkoptu xD
     
  15. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Wszystkiego naj,naj,naj...:D
    Tecze uwielbiam w kazdej postaci....Tylko płonąca bardzo mi sie nie podoba8)
    Domagam sie żeby kolejny rok byl dla Ciebie równie kolorowy jak ten tort:inlove:
     
  16. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Jeszcze pół miski stoi, posmaruję Ci po wierzchu :)

    Dzięki za życzenia wszystkim :) Domagam się, alby chociaz połowa sie spełniła :music:
     
  17. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Życzę wszystkiego dobrego i domagam się pozdrowienia taty :D
     
    gadek, kondor55 oraz =kalina= lubią to.
  18. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Dzięki- domaganie załatwię rano :)

    Domagam się... Braku słońca jutro do południa, bo nie chce mi się szukać okularów
     
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Kochani Panowie odwiedzający ten wątek:

    Podobno dzisiaj obchodzimy DZIEŃ MĘŻCZYZNY! Co ciekawe 30 września jest "dzień chłopaka", więc każdy może sobie wybrać, która okazja jest dla niego bardziej odpowiednia xD
    Tym, którzy postanowili się utożsamiać z dzisiejszym świętem chciałam złożyć z prosto z serducha życzenia:
    żebyście Panowie przede wszystkim byli widocznie obecni wśród nas - na ten swój typowo męski sposób, bo na świat bez facetów to ja się nie piszę :inlove:
    Żebyście spełniali po kolei wszystkie swoje cele, byli w stanie chwycić i już nigdy nie wypuszczać z rąk tego na czym wam najbardziej w życiu zależy :)
    Żebyśmy - kobiety nie nadużywały za bardzo waszej świętej i tak cierpliwości :music:

    Żeby wasze ulubione drużyny zawsze wygrywały mecze, piwo nigdy nie było ciepłe, żeby najładniejsze dziewczyny zawsze oglądały się za wami na ulicy, samochody/motocykle nigdy się nie psuły, żeby sam zarys cienia waszych bicepsów już budził respekt na dzielni, żeby nikt was nigdy nie zmuszał do oglądania Greya, a wasz kebab miał zawsze prawilną przewagę mięsa nad warzywami. xD
    Kocham, ściskam, całuję :inlove::inlove::inlove:
     
  20. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Nic dodać, nic ująć. Podpisuję się obiema rękami :)
    Domagam się spełnienia tych życzeń dla Panów :)