Domagamy się

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika TrissMerigold., 10 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Ja też się tego domagam :inlove:i jeszcze zagubionych w odmętach starego forum tekstów Mietka Korby :D
     
  2. .Basia410.

    .Basia410. Ambasador forum

    Zaczynałam w tym samym czasie więc też chętnie posiedzę i poczytam.
    Od tych Waszych zrealizowanych domagań to w głowie mi się z dobrobytu
    przewróci:)
    Domagam się żeby mi się chciało sprzątać nie farmę chałupę straszny leń
    mną zawładną ;)
     
  3. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Domagam się sąsiada-tylko grającego długo i nie mającego ochoty rezygnować :p Znowu młody,przygarnięty mi odpadł i już takiego nie chcę :(
    Edycja:Już się nie domagam,mam:music:Witaj Triss :)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 lutego 2017
  4. Kasialka

    Kasialka Generał forum

    A już myślałam, że się załapię ;)

    Domagam się odpływu wody z nagromadzonego śniegu.
     
    =kalina=, grakula16 oraz gosiagosia60 lubią to.
  5. godia17

    godia17 Fanatyk forum

  6. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Kasialka, =kalina= oraz Marrylan lubią to.
  7. godia17

    godia17 Fanatyk forum

    Jao_O antytalent więc domagam się by zdolniejsi się wykazali :)
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się szybszego wbijania poziomów na wyspie i farmie:pxD
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Domagam się poczytania na nowym forum postów MRT_Greg. Albo tekstów do konkursu na 12 potraw wigilijnych. Albo na wspomnienia farmerskie.
    :)
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Czytałam. Mam niedosyt...wspomnienia też czytałam
     
    Kasialka, =kalina= oraz Marrylan lubią to.
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie domagam się napisania czegoś w podobnym stylu przez osobę domagającą się takich postów ;)
     
  12. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Domagam się abyście docenili niedoceniony przez Szacowną Komisję mój tekst biorący dawno temu udział w jakimś konkursie na farmerski przepis-.-


    "Świąteczna farmerska szarlotka
    1000jednostek pszenicy
    10 jednosteki miodu
    4 jajka koniecznie z pomarańczowego kurnika
    4 jednostki masła własnej roboty
    nadzienie:
    50 jabłek koniecznie XXL
    1 jednostka miodu
    2 laski cynamonu
    500 jednostek winogron
    500 jednostek trzciny cukrowej
    1 cytryna
    Wykonanie

    Pszenicę zanosimy w łubiance do młyna. W czasie gdy się będzie mielić sporządzamy z donicy z kwiaciarni i trzonka z młota drewnianego maślnicę. Do ubijania śmietany na masło zaganiamy skrzata( dobrze jeśli jesteśmy w posiadaniu skrzatów doświadczonych lub cechmistrzów) a my udajemy się z winogronami w kolejnej łubiance na poszukiwnia oswojonego smoka lub smoka Orochi z prośbą aby wysuszył je na rodzynki w delikatnym ogniu z paszczy . Staramy się prosić o przysługę grzecznie, żeby ze złości nam ich nie spalił.
    Wracając z rodzynkami do młyna po odbiór mąki, do donicy ( najlepiej walentynkowej) nabieramy ukradkiem nieco specyfiku pędzonego przez sołtysa z ziemniaczków aby namoczyć rodzynki.
    Teraz z gotowymi produktami najlepiej udać się do dzielnicy rzemieślniczej i z uzyskanej mąki, miodu,jaj i masła zagniatamy ciasto kruche, które po schłodzeniu przez godzinę pod bałwanem formujemy na okrągły placek z rancikiem. Wstępnie podpiekamy....
    Mamy czas aby skontrolować jak radzą sobie skrzaty z obieraniem jabłek i udać się na wyspę aby odebrać cukier wyciśnięty z soku z trzciny cukrowej przez słonie i wysuszony na cukier w bahamskim słońcu. Objuczeni kolejną łubianką wracamy szybciutko do dzielnicy rzemieślniczej ,aby na podpieczony spód ciasta wyłożyć obrane jabłuszka wymieszane z sokiem z cytryny, miodem, namoczonymi rodzynkami i utłuczonym naprędce w moździerzu żony sołtysa cynamonem. Na wierzchu układamy śliczną kratkę z pozostałego ciasta. Czekamy 40 minut po czym ponownie szukamy naszego smoka i łagodnymi słowami zachęcamy go do delikatnego zionięcia ogniem na naszą szarlotkę posypaną cukrem trzcinowym-w celu lekkiego skarmelizowania wierzchu. SMACZNEGO

    Wersja dla farmerów zapracowanych podczas świątecznego eventu
    Bierzemy z piekarni gotowy półprodukt: ciasto kruche lub ciasto francuskie( jak nie dysponujemy to trzeba poprosić sąsiada o przesłanie ) , wypełniamy dzemem jabłkowym a w wersji luksusowej zimowym dzemem. Następnie udajemy się na forum do wątku eventowego. Musimy poczekać ,aż pojawi się tam BA_Neytiri. Gdy widzimy, że atmosfera wątku jest już wystarczająco gorąca nadeptujemy mocno BA_Neytiri na ogon zmuszając ją do zionięcia ogniem z bólu. Uwaga! podczas tej czynności musimy się odpowiednio ustawić z ciastem, gdyż może się okazać, że zamiast konsumpcji, nasz farmerski mąż/żona będzie musiał zrobić pożytek z donicy nagrobnej zbierając nasze prochy."
    :D
    tekst pochodzi z czasów gdy nasi MODowie występowali ze smoczymi avatarami:p
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się, aby moja siostra przyrodnia nie kładła, gdzie popadnie, chusteczek, ale wyrzucała je do śmietnika (ważne! nie koło śmietnika!) i nie płakała za każdym razem jak mnie krew zalewa i jej w pupę przylewam, bo się wygłupia i koło śmietnika wyrzuca chusteczki i śmietki, choć niechętnie (tylko by się bawiła, nawet sprzątać nie lubi - ma to chyba po mnie i mojej siostrze rodzonej) a jak już się focha, bo ją (słusznie z resztą!) zdyscyplinowałem (jakem starszy brat, niby mądrzejszy), nie mówiła "Do mamy chcę, do mamy" czy też rzadziej "Do tatusia".. Uwaga! Siostra ma 5 lat i grozi poparzeniem dla niej (przylanie w pupkę) jak Cię bije! Bo kto to słyszał, aby dziecko biło starsze dziecko albo kogoś z dorosłych czy też rówieśników-.- Zaczynam czuć w kościach, że w przyszłości albo zostanie szefową restauracji, albo gangsterką czy też innym nie wiadomo czym8) Albo po prostu wpadnie w jakiś nałóg, gdyż to u nas prawie rodzinne (siostra rodzona ma najfajniejszy nałóg, bo taki, że nic w domu nie sprząta, czasem tylko coś ugotuje a ciągle nawet wbrew niepozwoleniom mamy wychodzi do koleżanek)-.- Esz, to dzisiejsze społeczeństwo (tak,tak.. ja też)8)
     
  14. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Domagam się aby Krasnoludek dokładnie przemyślał swoje postępowanie w stosunku do 5-cio letniej przyrodniej siostry i zachowywał się jak starszy brat ,nie opisywał problemów rodzinnych na forum gry o sianiu marchewki, a także domagam się aby zrozumiał,że bicie dziecka powoduje u niego wybuchy agresji i przekonanie ,że przemoc jest jedynym skutecznym sposobem rozwiązywania problemów.Ponieważ to wątek gdzie domagamy się niemożliwego zakładam,że moje domaganie jest niemożliwe do spełnienia. Ale-nadzieja umiera ostatnia.-.-
     
  15. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Witam wszystkich,
    Ja się domagam, aby szanowne BP nie wprowadzało 1-2 razy w miesiącu nowych drzewek, zagród, kolorowania, gdyż przez to wszystko jest co raz więcej błędów i braku stabilności w grze.
    Z góry dziękuję :)
     
    Sookie i =kalina= lubią to.
  16. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    GosiaaaaaaxD:cry::cry:,domagam się więcej tekstów o nadeptywaniu na ogon w celu wymuszenia ziania ogniem,chociaż bałabym się,że zostanie Ci tylko nagrobna donica gdyż smoka mamy jednego :D wysokie progi :D,aleeeee możesz pióra rwać aż będzie furczeć ,czesać końskie grzywy no i skubać szopy w celu uzyskania sierści np na ciepły sweterek :D
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Domagam się, abyś wytrzymała z nią 2 tygodnie, to się przekonasz, co moja rodzina (babcia, dziadek, tata, ja) czuje:p-.- A z resztą gdyby się nie wygłupiała, tylko słuchała starszych, to by do takich sytuacji nie dochodziło-.- Koniec tematu chyba, że wytrzymasz z nią 2 tygodnie:p Aczkolwiek postaram się nie bić rodzeństwa, obiecuję:music: Chociażby mnie jasna krew zalewała:cry: Ale wytłumacz to jeszcze rodzince, że problemów tak i groźbami bicia się nie załatwia:p;) A poza tym klaps jeszcze nikomu nie zaszkodził - mnie ojciec też tak dyscyplinował i jego rodzina-.-
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2017
  18. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Jesteś pewien? Bo ja nie- szczególnie już w Twoim wypadku
    Jak nie narzeka na 18-letnią siostrę, to ma pretensje do 5-latki, że jest niesforna i wygłupia się- jak nie teraz to kiedy?

    Tu utrafiłeś w sedno i brawa dla Ciebie :D
    Jak zaczniesz patrzeć na wszystkich łaskawszym okiem, to życie stanie się łatwiejsze :)


    Dziś przyszłam z czysto farmerskim domaganiem: domagam się drewnianego młotka, bo już normalnie wiertarek mi wypadło prawie 60, nawet cegieł i desek nazbierałam na rozbudowę, a teraz sie okazuje, ze tylko jeden młotek mi pozostał, a do ogródka potrzeba dwóch

    A zatem raz jeszcze: domagam się drewnianego młotka, bo już od kilku miesięcy mi żaden nie wypadł!

    Miłej niedzieli wszystkim życzę
     
  19. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ciesze się, że wątek nie umarł śmiercią naturalną pod moją nieobecność :) dziękuję wszystkim odwiedzającym za obecność :)
    Niczego się nie domagam, chciałam tylko się przywitać po przerwie :)
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jestem całkowicie pewien...

    Domagam się zamiany upierdliwej siostry z jakąś spokojniejszą i milszą...