Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na dzień dzisiejszy 20 poziom jest ostatni. Czekamy na aktualizację.
     
  2. wieśniak2

    wieśniak2 Stały bywalec

    ok, dzięki za info.
     
  3. abask

    abask Komandor forum

    A ja stoję na 8 poziomie i nawet nie zaglądam bo Alpy mi nie leżą nic a nic.
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    27 kwietnia poziom 19, 27 maja poziom 20, mam nadzieję, że BP się pospieszy z aktualizacją i na 27 czerwca będę miała szansę zdobyć poziom 21.;)xD

    [​IMG]

    Szłam najwolniej jak się dało, na jednym slocie, bez przyspieszania produkcji i dojrzewania owoców i bez recyklingu.
    Teraz alpozjady nie dostaną nic do jedzenia, a ja mam trochę roboty przy powiększaniu magazynów i zapychaniu ich pod sufit.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Szczyt w alpach:
    [​IMG]

    I przy okazji pytają o szczyt na farmie:

    Czy trzysta?

    xD:cry:xD
     
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    właśnie dostalam cukierka ...czekam dalej ..na kolejnego
     
    hlnrys i dora4370 lubią to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    hmmmm,no to zaczyna się wyprzedaż w Alpach,masakra :cry::cry:

    BP liczy na zarobek hahahahha xD xD,najpierw niech dają te dodatkowe lvl(myslę,że od 1 czerwca wejdzie) i do tego superrr nagrody warte tego siedzenia w Alpach bo jak nie to hamaczek :p :p .Nie ruszę tyłka jak będą słabe nagrody,muszą być lepsze od tych co już dostaliśmy,jak to BP rozwiąże ,hmmmm, zobaczymy 8)8)
     
  8. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    :music:E Rysiu, na moje oko to pytanie raczej o alpejskie szczyty ; cy trzysta ? cy wyży ? -
    a powinna być jeszcze opcja ; cy trzydzieści :pdla takich zagorzałych alpinistów jak ja xD:cry:xD
    Zaś to...
    czyli te dzisiejsze ,,nowości,, które na farmy dostaliśmy , to pierwsza część ankiety, służącej do udzielania odpowiedzi na owo pytanie :p zakup znaczy ,,tak,, brak zakupu ,,nie,,. 8);)
    Ja jeszcze do pytania nie dotarłam , ale tą pierwszą część ankiety już mam - i pewnie kolejne części dostanę - lecz skoro pytania brak to i do odpowiadania się nie poczuwam póki co - mam czas . Już tak w tych Alpach skostniałam, że całkowicie mi się odechciało zaglądania do Doliny szarotek - choć tak raz na 2/3 dni zajrzę, strugnę coś, lub przepiłuję i zmykam czym prędzej na farmę . Jeśli w tych zapowiadanych ,,nowościach,, nie będzie nic nowego , a tylko podobne dreptanie w kółko jak w północnym lesie , to trzeba będzie się z wyżynami pożegnać taką nutką

    z takim tekstem;
    W ciągły siew dzień za dniem w zabieganie i zgrzyt
    pora wracać mi choć tutaj też jest zajęcie...
    zatem wracam no cóż może trochę i wstyd
    lecz w tych Alpach nic nie ma
    już od dawna nic nie ma dla mnie więcej
    Niepotrzebne mi żadne ,,nowości,,
    przekonałam się o tym nie raz
    że Dolina miast bawić wręcz złości
    nie wiem po co w te Alpy człek lazł
    Przekonałam się też przez te lata co gram
    próżno głową tłuc w mur bo niczego nie zmienię
    Jednak czekam no cóż... i nadzieję wciąż mam
    że bogowie z tych Alp...
    że bogowie z tych chmur kiedyś zejdą na ziemię :music:



     
    Ostatnie edytowanie: 28 maja 2023
  9. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    dziś cukiereczek ..wpadł..140 brakuje jeszcze do 20 i tak mało wołali..
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No cóż... Nie uda mi się wdrapać na 20 poziom przed nowymi atrakcjami w Dolinie Szarotek, ale też jakiegoś wielkiego opóźnienia nie mam :D
    upload_2023-6-2_17-5-17.png

    Odliczacie już dni?:music:
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dopiero 18 poziom, zawsze zabraknie mi owoców dla kupców.
     
  12. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    koło 10-ego wejdę na poziom 19, więc 20 będzie pod koniec czerwca. Akurat dwa tygodnie na poprawę wszystkich baboli jakie wejdą wraz z aktualizacjąxDxDxD
     
    incasent, AngelGina oraz hlnrys lubią to.
  13. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    A mi się wydaje, że jak wejdzie ta aktualizacja doliny, to o poziomy może być łatwiej, bo może jakieś dodatkowe sposoby zdobywania tych alpejskich punktów wprowadzą :)
     
    incasent, AngelGina oraz hlnrys lubią to.
  14. Renata111113

    Renata111113 Okazjonalny autor

    Od kilku dni 20 w Alpach i czekam na aktualizację. Do 14 czerwca nie zaglądam tam bo wieje nudą .
     
  15. opal60

    opal60 Czeladnik forum

    Witajcie, czy ktoś ma pomysł jak wykorzystać zapychające magazyn "kwitnące gałęzie"? No owszem-są ładne, ale mnożą się tak szybko, że na nic innego nie mam miejsca. Może ktoś z twórców gry zastanowi się nad algorytmem wypadania przydatnych materiałów?
     
  16. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Na gałęzie (i bursztyn) to niestety nie da się nic wymyślić ponad to, co nam Twórcy wymyślili - czyli ( nadmiar) wywalać do kosza trzeba - no taki ,,urok,, alpejskiej nowości :p-.- chyba że ktoś ma obfitość cukierków, to może zlecenia rolować i gałęzie klientom wpychać - ale raczej takiej obfitości to chyba nikt nie ma :music:
     
    incasent, AngelGina oraz IRENOWO lubią to.
  17. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    z
    a gdzie ekolagia kochani.. jak uczyć dzieci ...co z nich wyrośni ..gałęzie do wywalenia ...może coś na opał i na kompościk by wrzucić ... a bursztynek do jubilera farmy ..super pamiątki by były ..chociaż na farmie ...i małe dzieci poprzez farmę nauczyłyby się żyć zgodnie z duchem czasu ...i dbać o swoje środowisko ..pozdrawiam
     
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O ja cie kręcze
    przekabaciłam się

    [​IMG]
    stałam się fanem alp [​IMG]
     
  19. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    a ja z tego lenistwa jutro wskoczę na 19. poziom
    ciekawe czym zaskoczą po aktualizacji
     
    hlnrys lubi to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Brakiem błędów?8)