Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Wcześniej miałam dwutygodniową posuchę :(

    U mnie dzisiaj też morela alpejska głównie schodzi, jak tylko jakieś drzewko się kończy to wrzucam morelą na jego miejsce. Obecnie na polu 8 rośnie, ale powinnam narobić zapas i jak się skończą to wrzucę buki i wiśnie na noc.

    P.S. A dzisiaj tzn w poniedziałek to Gośka całkiem przegięła, ja jej cukierka, a ona 3 x po 96 moreli :wuerg:. Jakby nie wiedziała, że wczoraj mnie całkiem z nich ogołociła.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2023
  2. incasent

    incasent Ambasador forum

    Uważajcie na kasowanie "produkcji" sadzonek w stolarni.
    Dzisiaj chciałem wrzucić dwa buki, ale przez nieuwagę drugą "nastawiłem" morelę.
    Ze względu na różnice w czasie, morelkę chciałem wywalić, no ale wycięło buka..... a był drugi w kolejce, więc o pomyłce nie ma mowy.
    -----------
    Swoją drogą... zauważyliście że za Mały zestaw narzędzi można zapłacić 2 ceny?
    Można ustawić 11 wielbłądów, można również 10 ;]
    Śmieszne.
     
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ta dam!?:)
    [​IMG]

    15 -> 16 - 13.500 APD
    09.03 - 24.03 - 15 dni - średnio 900 APD/dobę
    16 -> 17 - 14.000 APD
    24.03 - 07.04 - 14 dni - średnio 1.000 APD/dobę

    Biorąc niższą średnią, to do 20 lvl (brak 46.000 APD) dojdę za ok. 51 dni.
    Wcześniej zakładałem połowę czerwca, ale może będzie tydzień szybciej.

    Zleceń nie roluję, zbieram cukierki na ewentualną aktualizację.
    [​IMG]
     
  4. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    Witam fanów ;)
    Trochę nudno teraz w Alpach :sleepy:
    A z nudów robi się dziwne rzeczy :)
    Las Bukos
    [​IMG]
    cdn...;)
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Juhu
    i mam to 15 poziom zdobyty [​IMG]


    screena na laptopie nie umiem :oops: ( potem może wstawię jak wrócę na kompa )
    Tylko co dalej ,jak działać by nie tracić a zyskać hm
    jak dla mnie mogą to już zabrać zamknąć ;)xD
     
  6. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    Witam fanów ;)
    cd.
    Las Modrzewios e.u. :)

    [​IMG]
    Teraz to urlop bo magazyn zapchany i nie da się grać :oops:
    Drzewka będą zbierane jak klient zapłaci cukierkiem:p
    Ciekawe co wydarzy się wcześniej : aktualizacja czy zatkam magazyn samymi cukierkami ? :wuerg:
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    myślałąm,że zejdzie mi to dłużej,tym bardziej ,że 2x uzyłam recyklingu na 1200APD a obecnie już zostawiam na wyższe poziomy(chyba będą) 8)8),cukierki oszczędzam ale i tak darmozjady dają ich mało
    Teraz jestem ciekawa jak bedą lecieć zbieracze owoców,czy tak jak użyźniacz -hmmm 8)

    [​IMG]
    to teraz już bardzo powoli do góry sie pnę na ten 20 lvl ;)
     
  8. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    A ja do 15-ego poziomu mam 2720 pkt, czyli najpóźniej w niedzielę drugie pnącze jest moje xD, A potem dalej powoli dłubanka
     
  9. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no własnie wyleciał pierwszy zbieracz owoców,oj widzę,że to też bedzie hit :cry::cry:

    NIe odkrywam tego buka,czekam aż troszkę uzbieram tego zbieracza 8)8),zobaczymy kiedy i kto zawoła owoce tego drzewa 8)
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Wdrapałam się na 16 poziom i stoję... w magazynie owoców mało, a klienci czekają.
    Muszę wyprodukować więcej moreli bo nie mam drewna...
     
  12. mahartka

    mahartka Baron forum

    Jeleń mój :) ale jak tak dalej pójdzie to na samych morelach przez alpy przejdę ;) nie ma kiedy uzbierać owoców na odznakę na wiśnię, a tu już kolejne nowe drzewo i obszar do powiększenia.. chyba wiśnia znów poczeka ;)

    nie wiem kto wymyślił te ilości humusa i narzędzi.. co chwila trzeba nastawiać nowe aby w ogóle drzewa się dało wyprodukować.. z paliwem jakoś pomyśleli, a tu nie..
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nie odblokowałam modrzewia europejskiego a klienci i tak go żadają... Chyba muszę. A póki co mi się nie chce...
     
  14. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Wlazłam na 19 poziom , drzewka na razie nie odblokuję , poczekam aż wypadną te zbieracze owoców a jak będą wypadać tak jak użyźniacze to szybko drzewka nie odblokuję .
     
  15. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Akurat na spływ górskimi rzeczkami.xD

    Do pnącza 585, nawet jeżeli z recyclingu nie wypadnie komplet czyli u mnie 600, to przy pomocy klientów pnącze dzisiaj moje, i jutro poranny zbiór itemów z turbodoładowaniem 8)
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie zbieracze owoców nawet lecą ,w sumie mam 6szt ale buka jeszcze nie odkrywam,darmozjady nie wołaja ;),natomiast użyźniacz leci fatalnie :cry:.Dzisiaj dwa zbieracze na 1 użyźniacz,wczoraj było dużo gorzej,masakra :cry::cry:
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nazwy wylotek są przecudne.
    Jak puszczą zwieracze owoców, to będzie użyźniacz.8)
    xD:cry:xD
     
  18. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Weszłam na 20-ty poziom i co dalej przerwa w Alpach.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 kwietnia 2023
  19. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    dotarłam na 19 poziom teraz będę czekała wieki na nową wypadajkę żeby robić nowe drzewko
     
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    nie odkrywaj nowego drzewka tylko zbieraj siatkę na ryby ;),ja czekałam 1 dzień aby zaczeła lecieć i w sumie leci lepiej niż kombinerki :),na ta chwile mam 10 szt zbieraczy i jeszcze nie odblokowałam drzewka,czekam.....8)
     
    BiałyTrabant lubi to.