Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. orkiszowiec

    orkiszowiec Baron forum

    Może nie miałaś już miejsca w magazynie/inne? Wtedy może się pokazać jako wypadajka "utracona"
     
  2. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Mam miejsce, pilnuję na bieżąco. Ale było, minęło. Będę teraz przyglądać się wypadajkom jeszcze uważniej. Te użyźniacze irytują jak widzę większość graczy. Pozdrawiam :)
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Ja własnie też tak mam i to kilka razy,pisze właśnie z PT,załączyłam skany z godz.,echh robią nas w szaro ze wszystkim :cry::cry:
     
  4. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Z tymi użyźniaczami niestety tak jest.Te 2 to błąd wyświetlania. Ja ostatnio to 3 dni nie miałam ani jednego.
     
  5. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    a może to jednak nie błąd wyświetlania tylko .....błąd w grze,nikt nic nie pisał ,każdy przyjął,że tak musi być i już,jak pokazuje 2szt to powinny być 2szt,na farmie nie ma takich błędów.
     
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie raz sie takie bledy zdarzaja..tylko ,ze nie zwracamy na to zbyt duzej uwagi...
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Norbi ja w Alpach zwracam dużą uwage co mi wylatuje z drzew a czasami nawet sobie zapisuję,na farmie zresztą też,wyobrażasz sobie aby zebrać z pola szarłat dostajesz 15 młotek a zaglądasz do narzędzi a tam jest 13szt ?? a ja własnie czasami to sobie sprawdzam i na farmie nie mam takich problemów.Wręcz sobie w Alpach robie zrzuty z gry odnośnie co wylatuje bo czasami mam braki w budowaniu drzew czy oddaniu owoców darmozjadom 8)8)

    [​IMG]
    tu widać dzien i godz.w prawym dolnym rogu,kurcze dziwne,że pozostałe rzeczy jak gałązki i bursztyn sie zgadza tylko ten co wylatuje raz ....od wielkiego świeta użyźniacz niestety robi nas w szaro 8)8)

    [​IMG]

    gdyby to sie zdarzyło raz ....to bym powiedziała,że błąd ale u mnie to w sumie za każdym razem jak dostaje te [ciach] nozyce :cry::cry:
    A może czas aby pozostali farmerzy zaczeli zwracać uwagę na te .....drobiazgi i zgłaszali aby sprawdzić Alpy ,co 8)8)

    Określenie nożyc, które było nieodpowiednie na forum usunęłam.
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 20 marca 2023
  8. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    O piksele to ja się pieklć nie mam zamiaru. Szkoda zdrowia.Problem rozwiążałam w ten sposób, że szyszki z modrzewia europejskiego
    oddaję tylko klientom.
    Na farmie też jest sporo błędów.
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Aniu nie pieklić,w sumie nie powinno mi aż tak bardzo zależeć bo 15 lvl juz mam , motywacji brak,wiec teraz powinnam powoli iść sobie do tego nieszczęsnego 20 lvl ale jak widzę ,że BP robi mnie w bambuko to ..... trudno,niech wyraźnie powiedzą co to za błąd 8).

    Dzisiaj już zupełnie inaczej i .......czyzby u mnie odkrecili kurek ...,wczoraj mogłam wybudować Modrzew i dzisiaj też .....

    [​IMG]
    ale za to zabrakło drewna xDxDxD
     
  10. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Czy ktoś wie jakie optymalne ilości drzew uprawiać?
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Tego raczej nie da się ustalić. Staraj się mieć owoców w miarę po równo.
    Klienci chcą różnie.
     
  12. ewanta

    ewanta Komandor forum

    u mnie też przy zbiorach pokazały się 2 sztuki a dodało tylko 1 :((
    musze zacząć sprawdzać inne wypadajki w alpach.
     
  13. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Wbiłem 16 lvl.
    Odblokowałem pole, ale stoi puste - magazyn owoców pełny.
    [​IMG]
    Modrzew odblokuję jak wpadnie 8 sekatorów (użyźniacz!?xD:cry:xD).
    Komplet odznak na całą gałąź przygotowany.

    Z tego co czytam, to będzie słabiutko z wypadaniem.
    Może prędzej wbiję 17 lvl niż wyprodukuję pierwsze modrzewie europejskie?:cry:
    xD:cry:xD
     
  14. dora4370

    dora4370 Ekspert forum

    Ja osobiście na użyźniacze nie narzekam , wylatuje tyle ile mi potrzeba . Zapasu ich nie mam , ale cały czas dwa modrzewie rosną na polu i zanim są gotowe do ścięcia w międzyczasie dwa kolejne już czekają w magazynie na posadzenie . Nie nastawiam się na jeden rodzaj drzew bo głodomory trzeba czymś karmić więc po 2 szt mi wystarcza a jedynie buków rośnie trochę więcej .
     
  15. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Wczoraj odblokowałam modrzew europejski ok. 16 i na wieczór już mogłam posadzić dwa drzewka, więc chyba nie jest źle, acz nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca. Zaraz wejdę zaorać Alpy...

    ...no i weszłam, zebrałam - większość długo rosnących drzewek i ani jeden użyźniacz. Za to darmozjady proszą o tyle owoców, że z tych dwóch drzewek nie wystarczy dla nich na chwilę obecną -.-
     
    Ostatnie edytowanie: 24 marca 2023
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    dlatego pisałam aby nie odblokowywać Modrzewia tylko zbierać uzyzniacze i jak sie uzbiera przynajmniej na 7-8 drzewek to dopiero odblokować,chyba że darmozjady beda wołac to wtedy trzeba 8)8).
    U mnie dzisiaj nie wyleciał żaden uzyzniacz :cry:,jeszcze jakies zbiory dzisiaj będą ale ...widzę to cienko.
     
  17. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Sukces :D wbiłam 17 lvl :)

    [​IMG]
     
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Nawet w Alpach dopada mnie moja ulubiona losowość. Po "piętnastym" sporo zwolniłam, ale teraz to mam wrażenie, że za chwilę zacznę się cofać. Słynny sekator (użyźniacz) wypada u mnie raz na... tydzień mniej więcej. A wspaniałomyślni klienci zapomnieli o wszystkich innych owocach, tylko modrzew europejski im się widzi. Każdy darmozjad łącznie z weekendowym woła go po 2x, a co z morelami ja się pytam :oops:
     
  19. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie we wtorek wyleciały ostatnie użyźniacze i ..posucha,raz w tygodniu wylatuje cukierek i to w weekend.Jest coraz gorzej i nie widać coby BP i informatycy działali w tych Alpach,po dojściu do 20 lvl juz nie nalicza sie APD czyli.....stop ze wszystkim a wiem ,że juz 20 lvl osiagniety przez farmera :( :( , powiem --LIPA :cry::cry:
     
  20. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    BP chyba nie przewidziało ze tak szybko gracze będą przechodzić levele i muszą przykręcić kurek.