Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Łaska pańska, czyt. BP, na pstrym koniu jeździ. Użyźniaczy, swoją drogą dziwna nazwa, miałam jak na lekarstwo, a wczoraj wieczorem po dobie posuchy, aż 2 wyskoczyły, a dzisiaj rano znowu 2, czego i Tobie życzę.:)
    Już już, tuż tuż i wskoczę na 17 poziom.:)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2023
  2. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Ech , u Ciebie na pstrym ta ,,łaska pańska.. ale jednak jeździ :) a u mnie to na jakimś beznogim chyba, bo już kolejny tydzień (3-ci) doczołgać się z tymi cukierkami nie może :music: Chyba Mietce przyjdzie na Olimp wyruszyć i se samej choć jednego cukieraska przynieść xD:cry:xD:cry:
     
  3. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Z cukierkami to u mnie też nie najlepiej, 13 dzień robię 16 poziom, w tym czasie BP wsparło mnie 1 cukieraskiem, słownie jednym.:(
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2023
  4. daine61

    daine61 Okazjonalny autor

    Dzięki za odpowiedź. to który mam mieć ? W poradniku nie ma na żadnym poziomie takich bonusów. Albo ślepota albo nie kumata jestem
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ręczny użyźniacz jest potrzebny dopiero od 16 lvl, a zbieracz owoców od 19 lvl. Będą wypadać losowo przy zbiorze drzew dopiero po osiągnięciu tych poziomów.
     
  6. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    No i mam 17, z odlotowego pasterza awansowałam na mistrza jodłowania.

    [​IMG]
     
  7. zielonygroszek83

    zielonygroszek83 Baron forum

    Dżizas jaka ta dolina jest nudna :sleepy:
    Choć odblokowałam ją pierwszego dnia, to dopiero teraz zaczęłam coś tam robić, zniechęca mnie strasznie swoją monotonią :sleepy:
    Zdobyłam jelenia, mam 6 poziom, idę po te dwa pnącza i raczej wątpię bym człapała dalej :sleepy:
    Nie podoba mi się, jak dla mnie mogą ten wynalazek zamknąć :sleepy:
     
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Gdyby właśnie było więcej fantów na zwykłą farmę w nagrodach, jak ten wspomniany jeleń czy pnącza (pierwszego nie pamiętam, co dawało, ale to za 15lvl to rarytas) to bardziej by się chciało.
    Miałam dojść do 15 i wyluzować, ale wszyscy tak mówimy/piszemy, a i tak jakoś się robi dalej. Teraz drzewko i nowa plansza za 16lvl mnie poganiają. Tyle, że pewnie będzie problem żeby zająć wszystkie pola drzewami i zmieścić do wszystko w magazynach, tartakach, czy co my tam mamy w tych Alpach.
    Pamiętam jak jednocześnie z alpami wprowadzono te trzy nowe zagrody na farmę. Długi myślałam, że będą dostępne w Alpach po osiągnięciu któregoś tam poziomu xD. Swoją drogą te kury mają piękną wartość w stodole. Manty wymiękają. Będzie się działo podczas dożynek...
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    17 lvl jest :) :) ,zwiekszyłam owoce z drzew a użyźniacza jak nie ma to ni ma :cry::cry:,zaczynaja Alpy robić sie nudne jak flaki,za chwile jak tak bedzie sie działo-brak cukierasów i podstawowych surowców do budowy drzew to [ciach] te Alpy i całą gre bo eventy i tak robie wybiórczo. Siedze w tej grze bo siedze
    (bo szkoda tyle lat ot tak wywalić)ale zaczyna mnie porządnie wkurzać bo brak jakiejkolwiek motywacji >:(>:(


    Niestosowne słowo usunąłem
    MOD_Solmyr
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 marca 2023
  10. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    Witam wszystkich alpinistów:)
    Zniechęcenie do Alp widzę narasta, a ja przyszłam się ,,pochwalić,, bo...
    Rzecz godna wzmianki dzisiaj się stała
    od Teodora cuksa dostałam 8)
    - po trzech tygodniach wreszcie dostarczył
    lecz zamiast cieszyć się Mietka warczy
    I na Teosia wyrzeka srodze
    że resztę pewnie zeżarł po drodze xD:cry:xD
    Albo z Małgośką gdy się mijali
    bo i jej chyba bogowie dali...
    - Ty na klientów Mietka nie gderaj
    bo to Losowość im je wyżera
    która się wciska gdzie tylko może
    stąd zamiast lepiej jest coraz gorzej.
    A ona na to -,,To się nie dajmy...
    I precz Losowość z farmy wygnajmy!,,
    -Muszę cię Mieciu tutaj zasmucić
    wygnać się nie da .
    _,, No to ukrócić...!,,
    - A to by pewnie zrobić się dało.
    -,, Więc ślij petycję... I napisz śmiało
    że by farmerów przychylność zyskać
    to musi Olimp krótko za pyska
    trzymać Losowość - zwłaszcza w Dolinie
    bo tam najwięcej dobra nam ginie
    z jej rozbestwienia i pazerności...
    Kradnie narzędzia... zżera słodkości...
    do recyklingu też wściubia nochal...
    No i w ogóle nikt jej nie kocha -.-
    :music:
    Tak napisałam - z Mietki zlecenia
    i tu zostawiam do rozpatrzenia:p
    pełna nadziei że ktoś z Wysoka
    zwróci nań oko i...tak dla oka
    sprawi aby ta Losowość cała
    choć cukierasów mi nie zżerała xD:cry:xD
     
  11. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    Szczerze mówiąc, to ja w tę Dolinę Szarotek nie bardzo umiem :D Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego nie mogę odblokować schematu budowy moreli pospolitej? Odznaki zrobione, runy odkryte, a drzewka produkować nie mogę :(
     
    dora4370 lubi to.
  12. -georginia-

    -georginia- Chodząca legenda forum

    pod morelą alpejską jest taki trójkącik. Trzeba na niego kliknąć i rozwinie się taśma. Tam jest schowana morela pospolita
     
  13. Jagna-z-Bagna

    Jagna-z-Bagna Analityk forum

    Hahaha, no jaka ja spostrzegawcza :D Tak bym sobie tłukła te odznaki, myśląc, że może już przy kolejnej drzewko się pokaże :D Dziękuję bardzo :inlove:
     
  14. ubawpopachy

    ubawpopachy Aktywny autor

    Niekończąca się zabawa (neverending story) w Alpach bedzie taka że zanim nie skończę zapełnienie wszystkich pól leśnych, później rolnych, hodowlanych, itd. to będę brnąć w to w nieskończoność. Bo taka moja chorobliwa ambicja. I pozwolę sobie na powróżenie dotyczące innych graczy, że będą robić to samo. I nie pomoże świadomość że ta czynność jest nudna, powtarzająca się do mdłości, bezwartościowa, nie dająca żadnej satysfakcji kończenia kolejnych poziomów. Chociaż nie brak mi innych ciekawych zajęć, to głupota nie zna granic.
     
  15. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Działam sobie trochę w tej dolinie. Jak dla mnie to taki utylizator śmieci. Czyli pozbywam się z ekwipunku co mi niepotrzebne. Usuwam niepotrzebne ulepszenia warsztatów, zagród i drzew, ale szkoda, że twórcy nie pomyśleli, że jakieś plączące się itemy też chciałbym pousuwać, mogli by dodać opcję przetwarzania za itemy :)
     
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Nie podoba mi się, że jak za szybko nastawia się, że tak ujmę drugą transzę produkcji, to ten zielony pasek potrafi wrócić do 1 i tym sposobem oddaję największy pieniek za 1 drewienko -.-
    Niby wiem, że tak się dzieje, ale zdarza mi się co jakiś czas taka wtopa.
     
  17. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    tu już 73 strony a ja jeszcze nie odblokowałem nawet :(
     
  18. mahartka

    mahartka Baron forum

    witaj w klubie :) u mnie jeszcze z 200 gwiazdek :) ale jak mówiłam teraz już z górki schodzą ;)
     
  19. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    nie jesteś sama z tym tematem,ja już chciałam myszkę wymienić ,bo myślałam że mi się popsuła-.-
     
  20. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Przed chwilą ucieszyłam się na krótko z użyźniaczy. Pokazało, że wypadły dwa. ja do produkcji modrzewia europejskiego i zonk :(. Na stanie jeden:cry:. Może kolejny tydzień przyjdzie mi czekać na drugą sztukę. Dlaczego takie nieprawdziwe informacje się pokazują ?