Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Może masz owoce moreli alpejskiej, a klienci proszą Cię o owoce moreli pospolitej? Drzewo moreli pospolitej można odblokować na Ścieżce Mądrości od 10 poziomu w Alpach. Jeśli masz ten poziom, to może się zdarzyć, że klienci zażądają owoców nowego drzewa.
     
  2. AladdinSane

    AladdinSane Półbóstwo forum

    wszelkie magazyny zapełnione po kokardę....
    agresywna gra w Dolinie zawala wszelkie, rozbudowane na maxa, magazyny
    nie podejrzewałem, ale nawet magazyn pni na limicie
    ile można produkować zwykłych pni??!!....
    ile można produkować odznak Arborysty II-go stopnia??!!....
     
  3. jabolka

    jabolka Okazjonalny autor

    W zleceniu alpejskim mam dostarczyć bursztyn ... nie wiem skąd go mam wziąć - jestem na 7 poziomie
    ...już wiem ... :)
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2023
  4. zygmunt59

    zygmunt59 Okazjonalny autor

    mam 12 poziom odblokowane drzewko moreli pospolitej a nie mam do niego dostepu mam modrzew , buk , wisnie i morele alpejska- prosba o pomoc
     
  5. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Przy moreli alpejskiej z prawej strony obok nazwy naciśnij taką niby strzałkę w dół i zobaczysz morelę pospolitą
     
    incasent lubi to.
  6. zygmunt59

    zygmunt59 Okazjonalny autor

    stary gracz ze mnie a tu taka prosta sprawa dzieki ania12355
     
  7. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nie ma za co. Mnie już tylko jednego ulepszenia do niej brakowało zanim ją znalazłam xD
     
  8. incasent

    incasent Ambasador forum

    Magazyn drzew pełny, magazyn owoców pełny, 12 odznak drugiego stopnia czeka na odblokowanie wiśni pospolitej, magazyn materiałów do tworzenia pełny, a dojrzałe drzewa czekają na miejsce na owoce...
    I tym sposobem zaczęła się laba a Alpach.... ;]
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2023
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    U mnie w magazynach miejsce jest...Czuwam nad tym, żeby było
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak?
    Nie wchodzisz w alpy?;)
    xD:cry:xD
    *****************************
    I mnie w końcu dopadła "naprawa".
    [​IMG]
    Odznaki na morelę pospolitą miałem przygotowane, ale samo dostanie się do niej do produkcji, to niezła przeprawa.:p
    Przydałyby się "ulubione", bo każdorazowe wybieranie tej samej ścieżki...:(
    Zresztą przy każdej produkcji.>:(
     
  11. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wchodzę, wyprodukowałam co mi było potrzebne i teraz jak zejdzie to dorabiam. Owoców mam po równo. Drzewka zbieram po wizycie klientów jak mi potrzeba. Agresywne grania nic nie da. Od pewnego momentu trzeba włączyć na luz. Cukierków nie dają:cry:
     
  12. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    U mnie tak było przez ostatni tydzien... dzis wielki dzien ... tylko 40 pkt do 13 poziomu...
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Widzisz, w przypadku moreli wraca zawsze do moreli alpejskiej, a w przypadku wiśni jak odblokujesz wiśnię ptasią i choć raz ją wyprodukujesz to ona zostanie na wierzchu i za każdym razem jak chcesz produkować wiśnię pospolitą to musisz przerzucać, aby się do niej dostać. Przynajmniej u mnie tak jest. Może to kolejny wybiórczy błąd? xD:eek:
     
  14. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To jest brak sortowania.
    Nie wiem jak oni mają to skopane.
    Zobacz przy wyborze towaru przy produkcji (owoce, zwierzaki, czy produkty).
    W jaki sposób jest wyświetlana domyślana lista?
    Ani to poziomy, ani alfabet, ani wartości PD, SG, czy inne.
    Lista jest stała, wiec skądś pobierana.
    W takiej kolejności jest zapisana w bazie?
    Toż to misz-masz, nie dziwota, że się mechanika sypie, jak nawet tego nie potrafią poukładać.
    A spróbuj coś znaleźć w wyszukiwarce.
    Ile się nawalczyłem z zagrodami żółtymi.
    Wpisywałem tekst, zmieniałem kategorie wyszukiwania, bajzel po całości.

    Ale lepiej nie będzie, bo dobrze to już było.:(
     
  15. balenciaga

    balenciaga Młodszy ekspert

    No ja tez juz pisalam pare dni temu, ze jestem przystopowana - wszystko ulepszone na full, magazyny pelne, odblokowane co sie dalo... Dwa razy dziennie karmie darmozjadow, nastawiam recycling, zbieram drzewka i stawiam nowe z pelnego magazynu... za 330 pkt 12 poziom. Nie daloby sie wprowadzic jakichs punktowych przyspieszaczy? Jakichs alpejskich torcikow czy czego tam? Taka alpejska wersja rzemiosla, gdzie moznaby przerabiac owoce. Bo w tym tempie bede brnela przez poziomy wieki, nie ma mozliwosci przyspieszenia, no chyba, ze jakis cukierek wpadnie :-(
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2023
  16. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    Witam fanów ;)
    Gdyby za to dała chociaż cukierka :p a tak to jest zwykłe łupienie farmerów , ja już przywykłem że od niej nie dostanę cukierka ,od ok 20 razy (od 13 poziomu) w okienku "nagroda za ukończenie" mam 30 apd a to wyklucza opcję otrzymania cukierka , a dodatkowo na 14 poziomie 3x pod rząd zamiast 400 apd z recyklingu dostałem po 3 natychmiastowe drzewa :mad:.
     
    Ostatnie edytowanie: 27 stycznia 2023
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Wpadłam na pomysł żeby do recyklingu nie wrzucać wszystkiego do trzech slotów od ręki a wrzucić do jednego i odczekać trochę,później do drugiego znów odczekać i do trzeciego.. Już byłam prawie pewna,że za każdym razem będzie po 400 ATP a tu bęc i dostałam przed chwilą 3 natychmiastowe drzewka.
    Tyle towaru oddane i rozczarowanie.. Żeby choć te dwa cukierki ale nie, nawet słodyczy farmerom żałują. Klientom też się skończyły cukierki, trudno jakoś to przeboleję ale nawet na kolanach do 15 poziomu dojdę. Nikt mnie nie zatrzyma.. xD
    Niech już będzie 15 poziom bo zanudzę się w Alpach.
     
  18. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    Do 15 już z górki i musiałem zrobić miks godzinowy w recyklingu bo mnie darmozjady zmusiły do odkrycia modrzewia i wiśni ptasiej ,tam poszły odznaki , a więc skrzynek starczyło na 2x400 , potem dorobiłem 10 skrzynek i dałem na 200 apd . Powoli się dokólamy a potem będę ich karmił bursztynem i gałęziami a posadzone drzewka zetnę na jesień xD
     
  19. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Mam 11 poziom i chroniczny brak bursztynu dla Małgosi -.- sypią się gałęzie, klucze a bursztynu brak :cry:
     
    -Tara60- lubi to.
  20. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    A sprawdz w magazynie "inne" może nie ma miejsca i trzba gałęzie wywalić.
     
    izabell2468, incasent oraz alekar lubią to.