Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Juz poludnie po niedzieli a nic sie dalej nie dzieje a na dodatek przestalo dopisywac zrobiony humus....zrobicie wreszcie cos z tym?Ile mozna czekac i PYTANIE...dleczego zakupy za nasza zywa gotowke smigaja bez zadnego bledu i zarzutu a reszta jest do kitu?Tak sie tylko zastanawiam,ale co ja tam wiem i rozumiem:cry:
     
  2. -tokio-

    -tokio- Okazjonalny autor

    Witam , jakie jabłonki oddajesz, bo czytam o jabłkach i jabłonkach że oddają a ja nie wiem o jakie jabłka chodzi
     
    gretag i dora4370 lubią to.
  3. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Humus można produkować z owoców (z farmy), niestety jest błąd i zamiast owoców zabiera całe drzewka, więc najlepiej jest oddawać jabłka, bo zabierze drzewka jabłoni, innych drzewek szkoda.
    A najlepiej to chyba nic tam na razie nie robić, aż naprawią błędy, tylko kto odda nam nasze podstępnie zakoszone drzewka?
     
  4. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Tylko zwykłe jabłonie zabierają. Opłaci się kupić więcej drzew bo są tańsze niż jabłka na targu.


    Błąd naprawiony i teraz oddajemy owoce.
     
  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Teraz to ja się obawiam oddawać cokolwiek. Nie wiem, czy gdzie indziej nie ma błędu, może zagrody nam koszą, albo i warsztaty?
     
    incasent, magdusia668 oraz kalinamala lubią to.
  6. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Już naprawione - znowu na humus pobiera owoce, a nie drzewa.
     
  7. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    Witam fanów ;)
    Witajcie Farmerzy!

    Zadecydowano o zmianach w alpejskich zleceniach. Za kilka tygodni pojawią się nowi klienci, którzy będą jeszcze bardziej motywować do odkrywania kolejnych run w Ścieżce Mądrości. Będzie się to wiązać z innymi zmianami, które zostaną wprowadzone w środę:
    • dotychczasowi klienci codzienni będą mieć nieco inne wymagania ilościowe (być może będzie nawet łatwiej niż dotychczas),
    • klient weekendowy będzie miał trochę trudniejsze wymagania,
    • wszyscy klienci (oprócz poziomów 1-2 oraz klienta weekendowego) będą mogli potencjalnie prosić o wszystkie dostępne towary (nawet jeśli nie zostały odblokowane za odznaki).
    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Klienci już dawno (z 2 dni ) proszą o towary które nie zostały odblokowane za odznaki ale nie zauważyłem tych nowych , czy ma ktoś ? -.-
     
  8. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Jeszcze nikt - te kilka tygodni to i trzy miesiące mogą potrwać, więc trzeba czekać.
    Osobiście wcale mi za nowymi klientami nie tęskno, bo ci obecni mają wystarczająco wysokie wymagania i handel z nimi to żadna przyjemność;
    za 96 sztuk moreli płacą tyle samo co i za 26 -.- To już ci farmowi są lepsi, bo mają ustalone wymagania , jak też i cennik , a jak nie mamy tyle towaru to i mniejszą ilością się zadowolą za tą samą cenę :music:a tu nawet o jedną sztukę nie ustąpią cwaniaczki :p-.-
     
  9. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    W Alpach już teraz jest tyle pracy, że jak pomyślę o dodatkowych mobilizacjach to mi powieka lata..;);)xD
    Niech oni nas już bardziej nie motywują bo jesteśmy już odpowiednio zmotywowani.. >:(:wuerg:
    Niech się tam w BP wezmą za solidną pracę a nie ciągle dostajemy niedoróbki/buble >:(
    Zauważyłam, że klienci wołają w pierwszej kolejności owoce, których mam najmniej na stanie i to nie raz a dwa razy w jednej ofercie. Skąpiradła liczą, że jak owocków nam zabraknie to zrobimy zadania za floreny. Nie doczekają się , za takie oddawanie bubli do gry nie należy się nawet złamany szeląg.

    -Tara60-, wstajesz w nocy żeby zrobić zadania w Alpach? Pytam tak z ciekawości bo różnie już ustawiałam oddawanie towaru ale raz jest ok ale drugi raz już w nocy..
    Można się śmiać z tego nocnego wstawania ale jak się chce grać to trzeba się poświęcać. Chyba,że ktoś lubi tylko klikać dla relaksu...
     
    Ostatnie edytowanie: 24 stycznia 2023
  10. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Wróciłam z Doliny na główną farmę i wyświetlił się komunikat że dopisano mi drzewka które pobrano zamiast owoców do produkcji humusu.
     
  11. -Tara60-

    -Tara60- Młodszy ekspert

    :music:
    Raz się zdarzyło ok 2,00 ale teraz staram się pilnować 8,00 - 16,00 - 24,00 ( +,- 10 min) a recykling tak ustawiam żeby był gotowy między 8.00 - 24.00 , jak recykling wypadnie póżniej to odpuszczam i odbieram o 8.00 , no chyba że kot tak mnie rozbudzi że idę na balkon zapalić a jest coś do zbioru np. eventówka to włączę kompa przed fajką i jak się załaduję to zbiorę. Wszystko zależy od kota xD
    PS
    A wyścigi F1 jak wypadają w nocy to nagrywam :D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 stycznia 2023
  12. hexa30

    hexa30 Zaawansowany

    dlaczego jak produkuje deski to mi nie zapisuje ? za każdym razem są wyprodukowane a w magazynie nie ma , a miejsce w magazynie jest
     
    gretag lubi to.
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Jeżeli masz miejsce w magazynie, a odbierasz i możesz nastawić kolejne, to zagadkę może rozwiązać tylko Pomoc Techniczna.
     
    izabell2468 i gretag lubią to.
  14. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Coś się lekko pogorszyło w alpach ...drzewa nawet świeżo posadzone ..opcja tylko do wycinki ...:cry:ktoś też tak ma?
     
    gretag i izabell2468 lubią to.
  15. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Każdy tak ma, gdy ma maksymalnie załadowany magazyn owoców. Sprawdź, jak to wygląda u Ciebie.
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie Małgorzata wczoraj zażądała 96 szt. moreli alpejskiej, a właściwie 288 szt. (zamówienie na 3 x po 96 moreli i 1 x bursztyn). Fajne to było, wreszcie jakieś wyzwanie w tych AlpachxD Za tę nieoczekiwaną rozrywkę wynagrodziłam ją cukierkiem, niestety w kolejnym zamówieniu poskąpiła zabawy - tylko wiśnia, modrzew i buk (no i bursztyn) :)
     
    izabell2468, AngelGina oraz gretag lubią to.
  17. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    U mnie już tak wołała dwa razy. To niestety mocno przesadzone wymagania. Trzy razy po 96 szt. moreli alpejskiej to przegięcie.
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Troszkę jest, zwykle tylko ok. 200 szt. mam w zapasie. Ale dosadziłam dodatkowe morelki w miejsce drzew, które akurat skończyły wzrost i jakoś się udało. Nie dam się pokonać takiej MałgorzaciexD

    Generalnie zauważyłam, że na 10 poziomie (na nim właśnie jestem) zaczyna się coś w rodzaju klęski urodzaju. Kończę ulepszać morelę pospolitą (brakuje tylko 2 odznak** w ostatniej runie). I koniec, wszystko inne podniesione/ulepszone. Nawet zwiększyłam pojemność magazynu zielonego paliwa (nie wiem po co). Na 11 poziomie jest do rozbudowy tylko magazyn owoców (1 odznaka**), na 12 - magazyn materiałów do tworzenia (też 1 odznaka**). Wyprodukuję te 2 odznaki jeszcze zanim 10 poziom skończę i cóż ja przez 2 poziomy będę robić? Przyjdzie ograniczyć produkcję, bo magazyny nie z gumy, a recyklingować nie chcę, bo nie i już :p
    Bez dodatkowych klientów/zwiększenia wymagań klientów, na kolejnych poziomach będzie śmiertelnie nudno...

    Edit. Jest! Dziś znowu!xDxDxD
    upload_2023-1-26_9-24-23.png
    Chciałam, to mam... Lecę produkować morelki xD
     
    Ostatnie edytowanie: 26 stycznia 2023
    izabell2468, AngelGina oraz gretag lubią to.
  19. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Ja mam wszystkie drzewa ulepszone ale faktycznie urodzaj jest. Powinni za odznaki dać możliwość powiększenia magazynu z owocami czy drzewami albo materiałami do tworzenia.
     
  20. LaDy-DaGa

    LaDy-DaGa Aktywny autor

    a u mnie taki problem mam moreli sporo ,a w zamówieniu klienta pokazuje 0