Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Piotrku poradnik niestety tego nie przewiduje.:) Tylko owoce.

    Po spełnieniu wymogów (odznaki mądrości, ekwiwalent w owocach, miejsce w magazynie) i kliknięciu przycisku “Produkuj” odznaka trafia do magazynu.

    [​IMG]
     
  2. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    U mnie też tylko owoce, z drzewkami byłoby szybciej :p
    Alpy u mnie trochę ostatnio zwolniły, ale i w realu było więcej zajęć. Człapie powoli, ale jeszcze sporo drzew trzeba wyciąć, żeby do 15 dobrnąć ;)
     
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Oczywiście przy produkcji odznak mądrości nie powinno być możliwości użycia drzew. Ten błąd powinien już być usunięty, najwyraźniej jednak nadal się pojawia (ja osobiście nigdy go nie doświadczyłam).
     
  4. fargul

    fargul Aktywny autor

    Przecież żeby sobie wyrobić opinię trzeba zobaczyć jak to działa ...
    (wiem, ja z innego świata jestem, w tym wszyscy od razu wszystko wiedzą najlepiej :) )
    Tak spróbowałem, jeleń był wart tego, by jakoś przejść te 5 poziomów.
    Ale teraz w Alpy to już tylko na narty się wybieram :)
     
  5. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    U mnie do produkcji zwykłych odznak nie można oddawać drzewek wiśni ale można drzewka zwykłej moreli :D
     
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    jak widać u każdego co innego ....można oddawać ...jedni mogą a inni nie ...bez komentarza .. byłabym wściekła
     
  7. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    a co zrobić z bursztynem i kwitnącą gałęzią, kiedy brak miejsca w stodole? Wyrzucić? :(
     
  8. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    niestety do kosza oddać..ten czerwony kosz na dole i ile chcesz..
     
  9. abask

    abask Komandor forum

    Mam podobnie. Dotarłam do prawie 8 poziomu ale jakoś serca do Alp nie mam. Nie zaglądam tam, nie robię... Nie tracę nic z zasobów farmy :) I tak jest super :)
     
    kencik1983, IRENOWO oraz gretag lubią to.
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    U mnie po "naprawach" w magazynie ciemno (w tle) i zapełniony do połowy (cały?):
    [​IMG]
    Ja proponuję, żeby "fachowcy" Z BP już nic nie "naprawiali.:wuerg:
    Ich działania przynoszą tyle szkód co pożytku, jeśli nie więcej.>:(
     
  11. iza_79

    iza_79 Książę forum

    działa Wam kącik zleceń w alpach? mi od rana nie :(
    błąd serwera
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie zawsze pojawia się komunikat o błędzie serwera jak wchodzę na zlecenia, dlatego muszę wyjść i wejść ponownie, nieraz kilkukrotnie i wtedy załapuje, błąd znika, a pojawia się zlecenie od klienta :).
     
  13. incasent

    incasent Ambasador forum

    To wszystko jest dla mnie jasne, serio, skoro pisałeś, że skosztowałeś, to jest oczywistym, że doświadczyłeś :)
    Ale ostrzeżenie o ścięciu drzewa na ostatnim etapie pojawiło się wczoraj ;]
    ------------
    Nieistotne, życzę Ci wiele przyjemności z gry i czasu spędzonego na farmie :)
     
  14. iza_79

    iza_79 Książę forum

    spróbuję parę razy bo tylko raz wchodziłam.
    dzięki!
     
    Miśkowo lubi to.
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To kolejny efekt "napraw":
    [​IMG]
    A jak już się uda zalogować, to wchodzenie na alpy potrafi zatkać kompa, jakby farma zajmowała wszystkie zasoby zasoby.
    Nic nie reaguje dopóki się Alpy nie załadują albo klient nie wysypie:
    [​IMG]
    Długo jeszcze mam się kopać z koniem?
    Czy aby Alpy nie zwiększyły wymagań?
    Jakiego teraz trzeba mieć kompa?
    Mogę grać przez neta w tytuły obsługiwane przez PS 3/4 ze stał ilością 60 fps, a na statycznej farmeramie chodzącej na 24 fps komp się wykłada.
     
  16. zuzorek

    zuzorek Forumowy żółtodziób

    Witam
    Czy ktoś ma jeszcze problemy z tą Doliną. Nie potrafię zebrać owoców. Mogę tylko ściąć świeżo zasadzone drzewa no i oczywiście pojawia się błąd. Zero zbiorów. A mogę jeszcze dodać nawóz do wyrośniętego drzewka ale i tak zaraz pojawia się błąd -.-:mad:
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.
  17. incasent

    incasent Ambasador forum

    Sprawdź, czy nie masz pełnego magazynu owoców :)
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ciekawe jak odniesie sie ekipa do Waszych postow odnosnie produkcji odznak...klania sie pkt 2 Regulaminu
     
    antonina-farmerska i hlnrys lubią to.
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Teraz najlepiej nie grać. Błędy mnożą się jak grzyby po deszczu.
     
  20. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    a ja nie mogę usunąć drzewka po zebraniu owoców, mówię o ostatnim etapie zbiorów
    ikonka jest szara ... rzecz jasna pousuwane ciasteczka itp itd
    co ciekawe, na wcześniejszych etapach wzrostu drzewek ikonka również jest nieaktywna o_O
    no i trochę kiszka, bo produkcja stoi :eek:

    no cóż, w końcu piątek 13-tego zobowiązuje :p