Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Niezbyt wyraźne są te zrzuty, właściwie jednego w ogóle nie widać. A odnośnie tych dodatkowych nagród za zlecenia to może są na bieżąco zużywane?
     
  2. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Na razie jestem na etapie zbioru owoców do końca - wychodzę z założenia, że jak już wyprodukowałam, to zbieram wszystko.:)
    Ale słuszna uwaga - jeżeli komuś bardziej zależy na drewnie, to wcześniejsze ścięcie wiśni jest korzystniejsze.
    Tylko ja każdy etap wzrostu wiśni i teraz modrzewia skracam maksymalnie, zastanawiam się czy mi tych kiełkujących drzewek w końcu nie zabraknie, ale na razie są.;):)
     
    -mala159- lubi to.
  3. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Przepraszam za złą wyraźność grafiki, co do zużywania nie używałem jeszcze żadnych dopalaczy na Alpach. Atenko mamy dwie oddzielne farmy i widzę co ma syna za zlecenia a co ja. Dodam że robimy w Alpach dokładnie to samo od początku. Jak będą otwarte zlecenia u mnie i u syna zrobię zrzuty i ci pokażę, myślę że dopiero jutro na spokój.
     
  4. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Ratunku, pomocy! Co mam zrobić jak nie mam miejsca w magazynie ?
    Utknęłam z drewnem. Mam mało do produkcji drzewka, ale przez inne produkty się nie mieści. Nie pomyślałam i produkowałam wszystkiego ile się da :cry:
     
    izabell2468 lubi to.
  5. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Piotrze popatrz w zakładce " materiały zużywalne".
     
  6. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Ja patrzał, ja patrzał i nic nie widział xDxD, spoko to jest gra, ale to mnie zaciekawiło czemu tak jest. Dwie Farmy i na jednej jest a na drugiej brak.
     
    ~czarodziejka lubi to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    możesz zużyć na recykling ale decyzja należy do Ciebie, zdobędziesz APD
     
    kaska860 lubi to.
  8. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    recykling nastawiony wcześniej trwa do jutra...Wychodzi na to, że mam pauzę, albo będę produkować morele, żeby zużyć inne materiały -.-
    Chciałam na noc posadzić pole wiśni, ale nie przewidziałam, że ten worek ma dno xD to nie zwykła farma, że można mieć wszystkiego tryliard. W sumie to ciekawe, bo bardziej strategiczne.
     
    izabell2468 i SMOD_Atena lubią to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeśli nie zużywasz to coś powinno być, ale spokojnie jutro popatrzcie z synem na te zlecenia, porównajcie i daj znać.
    Ja szczerze mówiąc w tych Alpach poruszam się jak słoń w składzie porcelany i nie na wszystko zwracam większą uwagę, między innymi właśnie nie patrzyłam jak mi te nagrody za zlecenia wskakują, ale coś tam za każde dostaję ;)
     
  10. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    możesz też zwiększyć pojemność ale potrzeba chyba odznaki (nie wiem bo mam na szaro)
     
  11. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    Cały dzień dziś robie te owoce moreli ,aby zdobyć odznakę do odblokowania drzewa wiśni , strasznie długo to trwa :sleepy:
     
    izabell2468, kalinamala oraz -mala159- lubią to.
  12. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Spoko jutro na spokój popatrzę porobię screeny i dam znać. Dziś mnie to zainteresowało i zacząłem sprawdzać.

    No wyprodukowanie 532 morele się schodzi
     
    izabell2468 i SMOD_Atena lubią to.
  13. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no to posadziłam pierwsze drzewko modrzewia,brawo ja :cry:
    długo to wszystko trwa i te czasy,trzeba wszystkiego pilnować prawie z zegarkiem w reku, aby zdobyć to co się chce

    kurna czy to jest event jakiś czy zimna,śnieżna i wyrachowana góra -Alpa (Alpy)
     
  14. kuba200803

    kuba200803 Czeladnik forum

    jestem na 5 poziomie,czy żeby odblokować pole muszę wyprodukować odznakę arborysty 1 stopnia?
     
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    tak musisz wyprodukować odznakę i 2 szt na odblokowanie drzewka- modrzew
     
    kalinamala lubi to.
  16. ewanta

    ewanta Komandor forum

    przy każdej rzeczy w magazynie jest taki czerwony kosz - możesz usunąć z magazynu. nic nie zyskasz oprócz miejsca w magazynie
     
    izabell2468 i kaska860 lubią to.
  17. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    wczesniej nie miałam czasu i dopiero dzis tak siedze i zbieram, ostatni zbiór za pół godziny i bedzie :)
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie też na szaro.
     
  19. ptasznik70

    ptasznik70 Stały bywalec

    Witam
    od kilku godzin nie mogę ścinać drzewek, zebrałam owoce i klops, wszystkie możliwości są na szaro. Czy to jakiś błąd, czy coś źle robię - bo do tej pory nie było problemu. Nadmieniam od razu, że w magazynie jest luz.
     
    -tunga- lubi to.
  20. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    tak wygląda u mnie kacik zleceń i wszystkie nagrody dopisuje:

    [​IMG]


    przeloguj sie może pomoże