Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Sorki, tak liczyłam, że miesiące pomyliłam.:oops:
     
  2. siwa697

    siwa697 Młodszy ekspert

    Proszę o pomoc. Wykonuje zadania na Placu Wiejskim i w zadaniu nr.32 u Alicji Racicy jest: Odblokuj pole gry Północny las,
    czy to mam wszystkie pola odblokować, czy to ma być inaczej.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. Farma_Piotra

    Farma_Piotra Analityk forum

    Nie całe tylko jedno.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    mały kawałek pola
    według poradnika
    odblokujesz pole mając 34 poziom
    potrzebujesz 3 oznaki arborysty II
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. siwa697

    siwa697 Młodszy ekspert

    Dzięki

    Czy wylatują wam grabie potrzebne do produkcji pieprznika, bo jestem na 33 poziomie i do tej pory nie dostałam żadnych grabi.
    Skąd je otrzymać ?

    Posty połączyłam. Jeśli chcesz coś dopisać, a Twój post jest ostatnim w wątku, korzystaj proszę z opcji jego edycji.
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 sierpnia 2024
    krasnoludek10 i agniecha$ lubią to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    siwa697, nie wiem od kiedy jesteś na 33 poziomie, ale grabie wypadają ze zbioru alpejskich roślin począwszy od tego poziomu (bo dopiero na nim są potrzebne). Na początku trzeba się troszkę uzbroić w cierpliwość, bo to dość rzadkie przedmioty. Z czasem jednak będziesz ich miała tyle, że będziesz je wyrzucać.
     
    hapsak89 i krasnoludek10 lubią to.
  7. siwa697

    siwa697 Młodszy ekspert

    dzięki za odpowiedż
     
    hapsak89 i krasnoludek10 lubią to.
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Przy niedzieli mam też święto w Alpach.:)
    Środek lata a ja magikiem śniegu zostałam.xDxDxD

    [​IMG]
    Od 16 czerwca do 11 sierpnia, to 56 dni, czyli troszku przyspieszyłam, ostatnio było ponad 60.;)xD
     
  9. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Zaprawdę powiadam Wam, współpraca z działem technicznym ( tym od sprawdzania kont) jest niezwykle owocna.

    W tamtym tygodniu zebrałam 40 sztuk zwykłego drewna. Wyświetliło, że zebrało, ale nie dopisało mi do konta. Byla 1 sztuka i tak zostało i nie doczekałam sie dopisania. Zgłosiłam, czekałam kilka dni.
    Odpowiedzi oczywiście nie będe cytować, a powiem jedynie, że zostałam poinformowana, [ciach]
    No i właściwie to tyle w temacie.
    Szkoda zachodu, czasu i nerwów.

    Pare tygodni temu miałam taką samą sytuacje. Wtedy tez nie dopisało mi drewna zwykłego chociaż wyświetiło się zebrane. Też zgłosiłam i tez nic to nie dało. Bo drewno sie nie dopisało a odpowiedź [ciach].
    Nie wiem o co tu chodzi w tych alpach.
    Czy ktos tak jeszcze ma, czy tylko ja mam taki przywilej.

    Fragmenty posta niezgodne z poniższym punktem Regulaminu forum usunęłam:
    2.19. Korespondencja

    (....)
    Zabronione jest publikowanie i omawianie treści korespondencji z pomocą techniczną.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 13 sierpnia 2024
  10. tamako

    tamako Forum Pro

    witam nerwów i pieniędzy
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    7jessy75 Twój post usunęłam. Zapoznaj się proszę dokładnie i stosuj do Regulaminu forum.
    A jeśli masz jakieś zastrzeżenia do pracy członków Ekipy to skieruj proszę skargę do PT.
     
  12. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Po co? Przecież skierowałam sprawe do PT i co? I nic.
    Więc poinformowałam na forum jak wygląda sytuacja.
    Ja jestem spokojnym człowiekiem. Wolę przemilczeć, no ale ileż można, nie lubie jak ktos mnie oszukuje.

    Drewo się nie dopisało. Miałam jedną sztuke w magazynie przed zebraniem i po zebraniu przez kolejne 2 dni, dopóki nie zrobiłam nowego z nowych pni, więc dlaczego dostałam w odpowiedzi, [ciach]

    Tak samo jak zgłaszam sprawę zamulania gry, a Wy się pytacie czy ja mam przeglądarke wyczyszczoną. No błagam.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    7jessy75 po raz ostatni proszę nie omawiać korespondencji z PT na forum, jest to zabronione. Tak jak napisałam w dziale Pomocy, jeśli nadal masz jakieś wątpliwości poproś PT ponownie o wyjaśnienie sytuacji a nie powielaj niezgodnych z Regulaminem treści na forum bo otrzymasz punkty karne i blokadę konta.
     
  14. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Rób co uważasz. Zresztą ja już nie będe więcej nagabywać Was swoją osobą.

    I przepraszam, ze zatrułam ekipie czas swoimi bzdetnymi problemami.

    Mam nadzieję, że innym graczom lepiej idzie w alpach niż mi. Bez desek niestety nie da się tam iść do przodu. A ja swoich desek nie odzyskałam i nie odzyskam. Coś jest nie tak z moim kontem i nie dopisuje mi zbiorów już nie pierwszy raz. Pomocy tez nigdzie nie uzyskałam i nie ma sensu się dalej kopać z koniem.
    Powodzenia alpinistom. A ja zabieram swoje manele i juz mnie nie ma.
     
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Coraz bardziej strome robią się te górki i czas wspinaczki się wydłuża. Zdobycie 36 poziomu zajęło mi 39 dni. Ale jest:)

    upload_2024-8-15_6-50-24.png
    Jeszcze "tylko" 4 etapy i będzie kolejny kawałek Wzgórza Słoneczników:)
     
  16. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Brawo :)
    Też się wspinam tylko dla tego wzgórza. Jest to dla mnie jakaś motywacja.
    Mogliby w eventach dawać też APD jako nagrody, bo wolno to idzie.
    Tyle, że jak za szybko dogonimy króliczka, to będziemy narzekać, że nudy xD.
     
  17. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Wczoraj wieczorem udało mi się w końcu zdobyć 30 poziom w Alpach :) ten jeden poziom zajął mi aż 44 dni, wiadomo im dalej, tym trudniej, żeby nie chęć zdobycia tego dodatkowego pola na farmie, to chyba bym tylko czasami te Alpy odwiedzała ;)
    Wzgórze słoneczników pomieściło mi dodatkowo 3 duże drzewa nawozowe i jedno zwykłe drzewko :) zawsze to coś ;)
     
  18. hapsak89

    hapsak89 Mistrz forum

    Tak wolno i mozolnie to idzie, że aż się pochwalę, gdyż właśnie udało mi się wpełznąć na 24 lvl :D marzy mi się to wzgórze słoneczników, ojj marzy:music: kiedyś tam dopełznę, bardzo kiedyśxD
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Uff...:D
    [​IMG]

    Dostawiłem 4 skarpety.
    Jedna jeszcze w pasku siedzi.
    [​IMG]

    I co dalej?:oops:
     
  20. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    dalej to samo

    strugać :sleepy::cry:xD
    no głupio tak zostawić :pxD