Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Do tej pory jakoś mi wpadały APD z recyklingu, ale teraz na 9 zbiorów załadowanych na najdłuższy czas (3x3) tylko raz wyszły APD -.- Tak blisko 35 lvl, a jednak tak daleko :sleepy:...
     
  2. czarna82

    czarna82 Czeladnik forum

    Ian gray mam misje 2 razy większe pole co mam zrobić
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  4. czarna82

    czarna82 Czeladnik forum

  5. halina415

    halina415 Koneser forum

    jestem na 1/3 34 poziomu i na 35 poziomie finito
     
  6. dora4370

    dora4370 Moguł forum

    Wdrapałam się tam gdzie chciałam :)
    "Miłośnik Koziorożców " idealnie do mnie pasuje bo jestem spod znaku Koziorożca :) i teraz mogę spokojnie trochę odpocząć od alp

    [​IMG]
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    35 poziom to u mnie kwestia ok. miesiąca:
    upload_2024-6-6_8-47-54.png
    Odpoczynku jednak nie planuję. Zresztą nie przepracowuję się tam zanadto. Robię na bieżąco zlecenia klientów, nadwyżki uprawianych na drewno moreli/buka i sianej na wypadajki szarotki wrzucam w recykling. I tak powoli... kroczek za kroczkiem...

    Nie wiem, czy to tylko przypadłość mojej farmy, czy bardziej ogólne zjawisko, bo mam wrażenie, że od jakiegoś czasu trudniej jest o bursztyn. Pamiętam że kiedyś (parę miesięcy temu?) miałam go tyle, że Małgośka co drugi dzień, czasem codziennie dostawała cukierka. Później zrobiło się z tego co trzeci dzień, co ok. tydzień, a teraz z trudem zbieram bursztyn na skompletowanie jednego zlecenia dziennie. Zauważyłam, że ostatnio poprawiła się sytuacja z koszykami grzybów, które też w którymś momencie zaczęły słabo wypadać, bursztyn jednak nadal ledwo kapie...
    Z tego powodu zresztą nie wykupuję ostatniego powiększenia łąki, bo to zwiększy wymagania Gośki. A skoro ja już nie bardzo sobie z tym radzę...:oops:
     
  8. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    Ja mam zamiar jak się wdrapię na 35lvl zrobić przerwę,już w sumie mam dość tych Alp,bursztyn kapie :( :(,zlecenia to wymagania coraz większe,cukierki najcześciej to w weekendy daję,zaczyna mnie nudzić gra,eventy to ......jak robię to święto,może czas wogóle odpocząć,hmmm 8)8)
     
  9. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    a ja weszlam na 35 poziom i nie wiem czy robic dalej czy sa kolejne poziomy czy tak jak poprzednio np bede w polowie poziomu i cofnie mnie na poczatek teo poziomu, bo ktos z kierownictwa gry cos postanowil zmienic w grze,dzie moge znalezc cos na ten temat?
     
    nikolabln i krasnoludek10 lubią to.
  10. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Obecnie jest dostępnych do zdobycia 50 poziomów, dopisuje kolejne po ich osiągnięciu, aktualnie jestem na 36, więc jeśli nie zabije Cię tam nuda a motywacji starczy, to możesz działać dalej;)
    Poradnik znajdziesz w pierwszym poście tego wątku, owocnej lektury :)
     
  11. grazaw6

    grazaw6 Stały bywalec

    Dziekuje za wyjasnienie, a co do nudy to juz mnie zabila, ale jakas nieznana sila kaze wspinac sie na szczyty Alp.To jest niewytlumaczalne .
     
  12. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Owszem wytłumaczalne;) to jest już uzależnieniexDxDxD
     
  13. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ludzie,czy ta firma zamierza jakoś uatrakcyjnić tą Dolinę? Jest już tak nudna i nużaca, przejście na kolejny poziom ciągnie się jak flaki z olejem. Jestem obowiązkowa więc się tam wspinam ale teraz to już jest raz dziennie,raz na 2 dni. Myślę,że ostatecznie pozwolę drzewom dziko rosnąć a łąkę spokojnie będą mogly porosnąć chwasty.
     
  14. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Albo nudna, tak nudna, że nawet sie nie chce tam wchodzic, albo tak irytująca, że lepiej nie raz tam nie wchodzić.
    Wczoraj Krystyna uparła się 3 razy na pieprznika i nie że jedna taka roślina inna taka tylko sam pieprznik.
    Jednych drzew nie zbieram bo już mam prawie po 200 sztuk owoca, a drugich nie daje rady, bo w trzech straganach wołaja szyszki z tego samego drzewa i w sumie potrzeba ich koło 400. Innym razem w 3 - 4 straganach wołaja morele mandzurską. Nawet już tego nie oddaje bo nie mam jej z czego robić. No chore. Po prostu chore. Wylotek nie idzie uzbierac.
    Właściwie wciąż powtarzam jedno i to samo. Nic się nie zmienia i nic się nie zmieni.

    Jeszcze 6 tys do 35 poziomu i spadam stamtąd. Bo naprawde nie warto.
    Po co dodali ten plac jak tego całego osła ruszyłabym może dopiero za rok. (szkoda, że nie ma tu emotki pukającej sie w czoło).
     
  15. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Póki co raczej nic nie wskazuje na zmianę kierunku:sleepy:
    Byle odblokować pole słonecznikowe i Alpy będą mało użytecznym dodatkiem do gry, podobnie pójdą w odstawkę niczym dzielnica rzemieślnicza, chociaż tam od wielkiego święta raz może dwa w ciągu roku zdarza się, że zaglądam;)
     
  16. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Mam pytanie czy ktoś z graczy gra na telefonie w dolinie szarotek.Czy jest jakiś sposób aby stawiać drzewa i siać rośliny na całym obszarze ,czy tylko po prawej stronie od góry.Oczywiście nie używając kombajnu.
     
    krasnoludek10, nikolabln oraz PoloMit lubią to.
  17. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Ja od dłuższego czasu gram na telefonie również w Alpach, na komputerze sporadycznie - gdy znajdę chwilę wolnego.
    Przy sianiu i sadzeniu drzew staram się korzystać z trybu szybkiego, ale nie zawsze zaskakuje, zdarza się, że przeskakuje na tryb zwykły i wówczas pozostają puste pola. Zazwyczaj zaczynałam z prawej strony pierwszy siew/sadzenie i jak widziałam, że tryb załapał przechodziłam na lewą stronę, na pola na których jest problem z sianiem/sadzeniem. Problematyczne bywa sadzenie/sianie pojedyncze, ale na to nie mamy raczej wpływu. Trochę trzeba kombinować.
    Przez moment miałam pomocników do sadzenia drzew, więc nie było z tym najmniejszego problemu.
    Generalnie gra jest na komputer, więc jakoś sobie próbuję metodą prób i błędów ogarnąć, raz się uda innym razem niekoniecznie.
     
  18. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    No ja jestem spod znaku barana. Ale widocznie.. aż takim baranem nie jestem, by męczyć się w Alpach (a może na odwrót - jestem typowym baranem) xD

    Przepraszam, nie mogłam się opanować ;)
    ***

    Nadal 15 poziom.. od lutego weszłam tam może z 2/4 razy.
    Głównie po to, by wyrzucić "gorsze" górskie dopalacze do kosza, by mi nie blokowały tych "lepszych", w razie gdyby nagle ta część gry stała się dla mnie jakkolwiek "zjadliwa".
    Ale chyba w ogólnych zmianach w jakich idzie ta gra(wolno, wolniej i najwolniej), to prędzej reszta farmy się popsuje, niż tam się coś naprawi.
     
  19. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dochrapałam się tytułu Hrabi gór.;) Taki hrabia to raczej nie jest zbyt pracowity.:pxD

    [​IMG]

    Szłam od 13 kwietnia, czyli całe 64 dni, trochę długo.:oops:
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Długo, ale przynajmniej bezpiecznie:p;)


    Dalej mi nie spieszno do odblokowania Alp.