Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Mam łopat pod dostatkiem ale wieczorkiem jak mam czas sadzę rośliny te które rosną długo i skracam ich rośnieńcie pędem roślin. Zbieram po jenym polu ( film oglądam i niestety pilnuję).
     
    AngelGina, dantic3 oraz PoloMit lubią to.
  2. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jest jest [​IMG]

    stan Doliny Szarotek 20.01.2024
    26 poziom (306230 )
    [​IMG]

    ***
    no to kroczymy dalej
    żmudną ciernistą stromą drogą :sleepy:
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    No to wczoraj wbiłam 30lvl 8)

    [​IMG]
    ale nawet nie było powiadomienia,echhh
    To meczymy dalej te Alpy :cry:xD
     
  4. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Wczoraj wbiłam 28 poziom i też nie było powiadomienia.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja jutro wskoczę na 30 :D
    upload_2024-1-21_10-54-26.png

    Oznacza to zdobycie małego kawałka Wzgórza słoneczników i możliwość skończenia linii zadań u Alicji. U niej chyba już wszystkie da się zrobić po osiągnięciu 30 lvl... Nie jestem jednak tego pewna, bo nie sprawdzałam...
     
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam ja z pytaniem
    uzyj 5x wzmacniacz szybkości ni jak mi to nie wychodzi :music:

    juz wiem doszłam do tego :)
     
    -mala159- lubi to.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    musisz uzyć w konwertorze,przyspieszyć produkcję np.drewna ;)
     
    AngelGina i dantic3 lubią to.
  8. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    dziekuję i jeszcze jedno zwiekszyam magazyn zuzywalności ale mi na placu nie odchaczyło co zle znowu zrobiłam :oops:
     
  9. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Dzisiaj wbiłam poziom 31 i też nie było powiadomienia.

    Na poziomie 30tym da sie ukończyć wszystkie zadania. Przydały by sie nowe z dużą ilością fantów (głownie drewno wszelkiej maści) bo doszło kolejne drzewo i nie ma z czego robić tych sadzonek i nasion.

    Mieli podjąć jakieś kroki w tym kierunku o ile dobrze pamiętam to gdzieś była jakaś wzmianka. I nic się nie zmienia.
    Ogrody często stoją, bo nie mam co siać, a tym samym nie ma wylotek, które i tak przy ręcznym zbiorze są nieraz zerowe z krótkich roślin.
     
  10. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    Kurcze mogliby dać jeszcze większy magazyn na owoce 2000 to za mało. "Darmozjady" chcą dużo na raz owoców jednego rodzaju, staram się mieć wszystkich po około 200 szt. ale często chcą moreli alpejskiej dużo więcej a zmagazynować nie ma jak.
     
  11. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    no dobra zlecenia na placu zrobione i co teraz.......bedzie się wlekło :cry::cry:

    No niech BP cosik wymysli bo 100 lat bedziemy wbijać lvl w tych Alpach 8)
     
    7jessy75 i hlnrys lubią to.
  12. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    100 lat to nie... Dojdziesz do 35 lvl (pewnie gdzieś w okolicach tegorocznych wakacji) i szlabanxD

    ***
    I jeszcze na pamiątkę trochę matematyki - na 30 poziom wspinałam się 28 dni i zdobywałam średnio 1.500 APD dziennie. 31 lvl prawdopodobnie zdobędę nieco szybciej, bo od Alicji 5.600 APD wpadnie:)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2024
    -mala159- i hlnrys lubią to.
  13. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Po 23 dniach wbiłam 31 poziom (brak info o osiągnięciu tego poziomu) - odznak miałam tyle, ze od razu odblokowałam nowe drzewo z jego 'bonusami'. W tym tempie, gdzies w maju/czerwcu osiągnę 35 poziom i będzie koniec działan w Alpach
     
    -mala159-, aleksandra oraz hlnrys lubią to.
  14. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Jestem pełna podziwu dla Was...
    Martwicie się o brak następnych leveli, a ja wciąż jestem na 22 poziomie i nie mogę przejść wyżej.
    Produkuję, sadzę, zbieram, a efektów brak.
    Chyba zamknę Alpy na miesiąc, dwa... a potem zobaczymy.
     
  15. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Efekty będą jak będziesz obsługiwała klientów i z recyklingu.
    Z samego siania, zbierania , produkcji punków nie przybędzie
     
  16. bona53

    bona53 Wielki mistrz forum

    Proponuje wykonywanie zadań na placu wiejskim.Pozdrawiam.
     
    bieganskag i hlnrys lubią to.
  17. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Niedawno pisałam o braku łopat do wytworzenia 5 szt obuwika.... i hurra! wpadła 1 łopata po kilku tygodniach. Jak myślicie , ile czasu zajmie mi wykonanie zadania na placu z taką częstotliwością wypadania? Przecież na pewno każdy się stara jak najlepiej grać, ale losowość w grze to uniemożliwia. Na jednych farmach gracze mają nadmiar wszystkiego i lecą z poziomami, a na drugich to ciężka orka na ugorze. Ktoś mi poradził żebym wykupiła kombajn w Alpach, to łopaty polecą..... za taką radę dziekuję, jeżeli już miałabym wydać kasę, to raczej na farmie, tam pomocnicy są bardziej potrzebni.
    Druga sprawa, to recykling.... właśnie zamiast 400 APD otrzymałam 8 sztuk czegoś, co raczej nie jest mi potrzebne, a przecież pośrednio zużywam towar ze stodoły......itd. itp.
     
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Dolina szarotek jest pusta. tu już nawet nie ma co komentować

    aktualizacja - można wejść do doliny, ale o dalszym działaniu można zapomnieć.
     
    Ostatnie edytowanie: 25 stycznia 2024
    bieganskag lubi to.
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Dolina szarotek nie działa.
    Wody nie można uzupełnić.
    Na wyspę też się nue dostanę...
     
    bieganskag, renia111979 oraz ryzio lubią to.
  20. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ten widok sprawił, że aż gwizdnęłam z wrażenia (choć wcale nie umiem gwizdaćxD)
    upload_2024-1-29_8-39-26.png
    Dziś będzie bardzo... hmm... morelowoxDxDxD Zresztą Filip niewiele lepszy, bo na różanecznik się rzucił...:sleepy:
     
    tereska1108 i bieganskag lubią to.