Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    xDxDxD


    no też w jaja idę :)xD
    ale ja to mam malutko no ale najbardziej ekonomicznie na 4 i te jajco [​IMG]
     
  2. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja staram się mieć jednorodne, żeby wchodzić i zbierać za jednym razem ale jak się nie udaje to zawsze mam w zanadrzu moreli więcej i je dosadzam.
    U mnie jako pierwsze się wyświetla kozie mleko, a że mam go zapas to idzie do produkcji.
     
  3. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Dzięki :). Jakoś pcha się farmerską taczkę taś, taś do przodu.
    Wprawdzie niewierny Tomasz to nie nie mój idol ale ograniczone zaufanie przydaje się na co dzień.

    [​IMG]

    Podobnie jak Ryś produkuję po cztery sztuki i wstawiam na przemian kozie mleko i kurze owoce.
    ..................
    Nie wiem jak na innych serwerach ale od godziny nie muszę resetować gry.

    Pozdrowionka :inlove:.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 grudnia 2022
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    To zależy co w danym momencie posiadam :D
    Staram się na noc zostawić wiśnie i modrzewie, wtedy po południu, ok~18-tej, 19-tej są gotowe do ścięcia, a potem same morele przez kilka godzin i znowu na noc wiśnie i modrzewie. No ale wszystko zależy od tego ile drzew uda mi się przygotować, bo jak brakuje tych "dłuższych" to i parę morelek trzeba na noc zostawić :)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gratuluję siódmego poziomku,przecierasz szlaki:)
     
  6. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Do odblokowania modrzewia na 5 poziomie potrzebne aż 2 oznaki

    A też też bardzo ostrożnie z oznakami i wszelkimi działaniami tam w górach to trzeba być ostrożnym ;)xD
    zanim coś zrobię to latam do poradnika na forum poczytać co i jak i dopiero
    a pierwszeństwo zawsze ma klient
     
  7. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    nie wiem jakim cudem doszłam do 5 poziomu zdobyłam lodowy jeleń do trzeciego drzewka brakuje mi jeszcze jednej odznaki to potrwa bo potrzeba duzo oddać tych owoców no nic trza sadzic i zbierac :)
     
  8. kobissa27

    kobissa27 Czeladnik forum

    U mnie na polu 8 wiśni i 2 modrzewie. Wczoraj skróciłam produkcje owocków wiśni o 10% i 1 etap trwa 6h. Jeszcze 2,5 odznaki i owocki będą warte 136. Myślę, że to dobry sposób na szybkie odznaki I stopnia - 81 wiśni. Do 7 poziomu brakuje 190APD. Za 4h przylatuje darmozjad i wpadnie troszeczkę APD. Ogólnie strasznie wolno to wszystko idzie, oprócz klientów i losowności recyklingu jest za mało możliwości uzyskania APD.
     
  9. ewanta

    ewanta Komandor forum

    ja staram się mieć jednorodne drzewka żeby o jednej godzinie je obrabiać :)
    były wiśnie teraz morele i zbieram produkty na wyprodukowanie modrzewi w odpowiedniej ilości żeby je posadzić.
     
  10. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    W moim Północnym Lesie panuje zupełny chaos.:p
    Jakie mam drzewka wyprodukowane takie sadzę, czasy zborów mi się rozjeżdżają, kombinuję aby na noc posadzić te dłuższe, żeby na rano były do zbioru - zawsze myślę, że to tak jak na Farmie ale one przecież mają jeszcze kolejną fazę wzrostu (albo i nie:D).
    Może jak już błędów nie będzie to i Dolinę Szarotki ogarnę jak należy, bo z natury jestem dosyć uporządkowana.:)
     
  11. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    O rety, to muszę zbierać te plony, bo na dwie dodatkowe odznaki, to trzeba niezłą górę owoców nasypać :D
     
  12. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    No tak :music:o ciśnienie też zadbają - jak za niskie to podniosą (jak wczoraj),
    a jak będzie za wysokie to coś tam z tych ,,bonusowych medykamentów,, pewnie mają w pogotowiu , by w porę zaaplikować :pxD:cry:
    Tak sobie wczoraj wieczorem (późnym) obliczałam za ile dni doszłabym do odblokowania kolejnego obszaru łąki - idąc tym tempem co dotychczas - i mi wyszło, że to zejdzie dłużej , niż się z pozoru wydaje . Ale przed kilkoma minutami obsłużyłam Gołębia i ... za 3 godziny mi się z powrotem zapowiedział o_O
    czyżby cwaniak jakiś skrót w dolinę znalazł i częściej bywać zacznie ? xD:cry:xD No z jednej strony to lepiej, ale też niech za wiele wiśni i szyszek sobie nie życzy, bo drzewiny z produkcją nie wyrobią :music:chyba , że więcej przyspieszaczy wzrostu rzuci za zlecenia, bo póki co to ich bardzo znikome ilości daje.
    U mnie przewaga moreli - zwłaszcza od popołudnia do wieczora ( mam większy dostęp do farmy) - zresztą produkcja wiśni i modrzewia sporo drewna wymaga, więc trzeba tymi drzewkami tak trochę ,,przetykać,, łąkę , by przestoi nie było .
    W te jaja to chyba większość idzie xD u mnie non stop na drzewkach się produkują, więc przerabiam w tartaku, a Mietka za każdym razem powtarza;
    ,,Co to za pomysł z jajek narzędzia tworzyć, jakby nie dosyć drutu na farmie zalegało ... albo mandragor i eliksirów , które do humusa idealnie by się nadały,,:p
     
  13. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Nastawiłam recykling na maxa - 40 godz = 400 APD, 3 natychmiastowe drzewka i 3 cukierki - i rączki zacierałam na te 400 APD
    a po łapach to tylko dostałam -.-:cry:
    za te tony towaru tam wpakowane tylko 3 odznaki
    gdzie moje punkty i cukierki ? :cry:
     
  14. Lenka6711

    Lenka6711 Zaawansowany

    Odznaki można dostać z recyklingu?
     
    incasent, dantic3 oraz ponderoza70 lubią to.
  15. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    nie ,trzeba wyprodukować,z recyklingu dostajesz APD i ewentualnie drobiazgi jak wzmacniacz szybkości
     
  16. ..Spider-Man..

    ..Spider-Man.. Młodszy ekspert

    Mam 7 poziom i mogę powiększyć magazyn zielonego paliwa ( wolałabym magazyn materiałów do tworzenia ) ale potrzebuję odznakę II stopnia którą odblokuję dopiero na 9 poziomie, czy tu nie ma błędu?
     
  17. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    chyba jest wszystko ok ;)

    [​IMG]
    materiały dopiero powiekszamy na 12 poziomie :(
    Zapełniłeś już magazyn zielonym paliwem ?,tam jest kope miejsca ,to może i dlatego zrobili dopiero tą odznakę na 9 poziomie 8)
     
  18. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Powolutku do przodu nie dużo brakuje do 7 poziomu
    A na 20 Lecie BP ten item to nie popisali się.Tyle PD to dają itemy co wysyłamy sobie a nawet więcej
     
  19. Lenka6711

    Lenka6711 Zaawansowany

    Właśnie wiem, dlatego byłam bardzo zdziwiona.
    Może tylko czegoś nie zrozumiałam :)
     
    incasent, dantic3 oraz ponderoza70 lubią to.
  20. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Przejedz suwakiem w recyklingu do samego końca i zobaczysz jakie są nagrody
    ja dostałam tylko odznake - znaczek Natychmiastowe drzewo
     
    incasent, AngelGina oraz dantic3 lubią to.