Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    o_Oooo! Kryśka będzie prosić też o rośliny... Więc jest światełko w tym tunelu:inlove:
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzisiaj chciała szyszki ;)
    Za to Filip dziś oszalał, dostał cukierka i teraz życzy sobie prawie 1000 różanecznika o_O:cry:

    fil.png
     
  3. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Ja to nawet bym chciała ten różanecznik zebrać,ale dzisiaj mogę zbierać tylko z połowy swoich pól. Druga połowa nie do zebrania
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ciebie to aż głupio zapytać, ale czy sprawdzałaś na kilku różnych przeglądarkach? U mnie na CCleaner nie ma takich problemów (wczoraj czyściłam pamięć bo zaczynało trochę przycinać).
     
  5. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Tak. Już zdązyłam się zorientować,że dzisiaj tylko na połowie pól zalicza mi przyśpieszacze. Nie wiem dlaczego. Na drugiej połowie pomimo podlania przyśpieszaczami trzeba odczekać normalny czas wzrostu. Teraz zebrałam . na wszelki wypadek posiałam i nie podlałam. :)
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Niedziela.8)
    Rolnicy chcą odpocząć, a Ty ich po polu ganiasz.:oops:
    Połowa się nie daje i strajkuje.:p;)
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja sieję ten nieszczęsny różanecznik i też podlewam żeby szybciej mieć z głowy tego Filipa, jak na razie bez problemów ;)
     
  8. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jak ich cepem po plecach prześwięcę to im durne pomysły z głowy wylecą:p:)
     
  9. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Bry
    Nie wiem co w BP się dzieje, ale rano tak po 4-ej tak tnie ,że teraz to " śmiga":cry:
     
  10. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    No ta ja też się melduję na 28.
    Wspinaczka trwała 26 dni.
    Trochę urozmaicenia, bo kilka zadań na placu czeka.

    [​IMG]
     
  11. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :sleepy:
    Muszę się pochwalić.
    Z recyklingu dostałam dziś 6x cukierek xD:cry:xD
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Pytanie mam.
    Czy 23 zadanie u Alicji Racicy można zrobić dopiero po osiągnięciu 28 poziomu w Alpach?
     
    hiacynta lubi to.
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Niestety z zadaniem musisz czekać aż dotrzesz do 28 poz., a później w 26 zad. wymagany jest poz. 30.
     
    hiacynta i Miśkowo lubią to.
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dzięki.
    Tak, wiem, że w zadaniu 26 jest wymagany poziom 30, bo jest to napisane w zadaniach, natomiast przy zadaniu 23 nie jest napisane, że jest wymagany poziom 28 i dlatego nie miałem pewności.

    [​IMG]
     
    bona53 i hiacynta lubią to.
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A no nie jest napisane, ale w zadaniu trzeba powiększyć magazyn artykułów zużywalnych do poz. 4 a to dostępne jest o ile się nie mylę dopiero od poz. 28 ;)
     
    bona53 i hiacynta lubią to.
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Dokładnie tak, to się zgadza :).
     
    SMOD_Atena i hiacynta lubią to.
  17. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    A ja nic nie mogę zrobić, już od dłuższego czasu nie mogę dostać się do konwertora, nie mogę zebrać owoców. Nic nie mogę zrobić. Wszystko do kitu. Zmieniałam przeglądarki, czyściłam. Kompletnie nic nie pomaga:mad::mad:

    Edit: Zwracam honor, cuda, duda się zdarzają. Ruszyło co nieco
     
    bona53 lubi to.
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Prezent pod choinkę - osiągnąłem poziom 29 :):)
     
  19. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Juhu mam to mam [​IMG][​IMG] [​IMG]

    ***
    Ku pamięci
    Stan Doliny Szarotek 23.12.2023
    25 poziom ( 271050 APD )
    [​IMG]

    dużo dłużej to trwało :sleepy: no ale i punktów więcej a że nie ode mnie zależy dobry wynik to i tak dobrze jest jak jest :)
     
  20. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam,ponad tydzień temu dostałam się na 29 poziom i od tego czasu nie dostałam ani jednej łopaty ogrodowej,pomimo siania różnych roślin,czy to normalne ,czy pisać do pomocy?