Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Chwilami aż mi głupio radzić to czy tamto... Jeśli u kogoś gra tak spowalnia, spróbujcie zamiast odświeżania zamknąć kartę z grą w przeglądarce, a później otworzyć grę w nowej karcie. Nie testowałam, bo nie mam takich problemów, ale podobno to pomaga...
     
  2. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Testowałam na różnych przeglądarkach. Wszędzie muli..
     
    grania., incasent oraz AngelGina lubią to.
  3. 7jessy75

    7jessy75 Wyjątkowy talent

    Strasznie zamula. Zebrać coś to świetna nauka cierpliwości.
    Ale dziś rano to w ogóle cała farma chodziła strasznie wolno.
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    u mnie dramat w szarotkach, jak tam wejdę, to muszę przynajmniej 3 razy resetować grę, bo nie idzie nic zrobić
    gra się zawiesza, pokazuje, że brak odpowiedzi, cuda - wianki....mam tak tylko w szarotkach
    często wychodzę i nic tam nie robię, bo to nie na moje nerwy
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Losowość...
    [​IMG]

    Miało być 600 APD. :(
    Jestem ciekawy ile już towaru ze stodoły poszło w kosmos?
    Stan owoców których używałem zauważalnie spadł.
    Musiałem zmienić asortyment.
    Karnegia również poszła w odstawkę.
     
  7. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    przed chwilą zbierałam APD z konwertera i zamiast 600APD też dostałam coś w tym stylu:sleepy: ostatnio bardzo rzadko dostaję pełne APD, ciągle jakieś śmeiszne fanty zamiast APD:( co do towaru ze stodoły, to jakoś nie zauważyłam dużych ubytków, ale ja popycham mroczne przedmioty, upiornego bakłażana, błotnych potworów czy owoców galaretowego kasztanowca u mnie sporo. Trochę tylko jajek mi ubyło, ale wystawię parę drzewek i znowy będzie git
     
  8. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    U mnie to samo, szarotki nie działają, wszystko stoi. Nie mam już nerw do tej gry.
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zalecane jest wyłączenie animacji fajerwerków. Ja mam wyłączone wszystkie animacje i dźwięki, grafikę mam ustawioną na standardową i u mnie nie ma takich problemów. Czasami się zdarzą krótkie zawieszki ale podejrzewam, że to wina mojego internetu, coś ostatnio często mam przerywane połączenie.
     
    grania. lubi to.
  10. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Mam wszystko powyłączane i standardowe ustawienia jak u Ciebie a w Dolinie Szarotek bardzo muli i często muszę logowac się ponownie lub odswiezac grę. Reszta farmy tez 'w kwiatkach' przy przechodzeniu między obszarami. Praktycznie co event jest coraz gorzej i nawet nocą jest równie wolne działanie na farmie czyli wg mnie serwery BP nie daja rady i dobrze to juz było.
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rajskafarma w takim razie napisz proszę zgłoszenie do PT w celu sprawdzenia konta.
     
    grania. lubi to.
  12. rajskafarma

    rajskafarma Mistrz forum

    Nie ma takiej potrzeby. Jestem informatykiem.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja nie jestem i u mnie gra działa, więc dyskutować nie będę a Ty zrobisz jak uważasz.
     
    grania. lubi to.
  14. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    ja podobnie, też mam wszystko powyłączane.....
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W takim razie zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT.
     
    grania. lubi to.
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Wspięłam się dziś na kolejny szczebelek alpejskiej drabiny:D
    upload_2023-12-2_15-50-39.png
    Udało się też parę zadań na Placu zrobić... 30 poziom coraz bliżej:music:
     
  17. halina415

    halina415 Ekspert forum

    Po dożynkach wróciłam do klienta po dłuższej przerwie nawet farma chodzi
     
  18. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Witajcie :)
    Wbiłam 29 poziom i tak się zastanawiam jaki jest sens z odkrywaniem dodatkowego pola.
    Skąd tyle produkować roślin i drzew jak drewno ograniczone. Na pewno dałaby radę, ale na oparach i kosztem drzew.
    Zastanawiam się co to będzie jak odkryje się obie całe alpejskie polany - czy da radę naprodukować na nie te drzewa/rośliny żeby wszystko zapełnić o_O.
    Mogliby do produkcji niektórych nie dawać drewna i byłoby przyjemniej.

    ... i jeszcze omyłkowo naprodukowałam 6szt. modrzewia alpejskiego, zamiast
    moreli xD moje drewno :cry:.

    Pewnie jak odkryję to pole i będę więcej produkować, to klienci będą o więcej prosić.

    Kiedyś był tu zamieszczony post odnośnie produkcji drewna - po ścięciu których drzew jest największy zwrot pieńków, a najmniejszy koszt prod. Nie mogę go znaleźć :( Pomożecie ? :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 grudnia 2023
  19. incasent

    incasent Ambasador forum

    Proszę:

    Dolina Szarotek

    -----
    Ja ostatnio bardzo zaniedbałem dolinę...
    Odblokowałem Wzgórze Słoneczników, nawet zrobiłem 27-my poziom, ale nuży mnie troszkę walka o każdy kawałek poletka...
    Może robię błąd, może się stęsknię ;)
     
  20. grania.

    grania. Stary wyjadacz

    Ja zbieram oddzielnie, Tak ustawiłam sloty, że razem się nie kończą, ale mam tylko dwa, więc trochę łatwiej. Jak zbierałam razem, to też często mi nie wypadały APD, a jak zbieram oddzielnie to rzadko wypada co innego.

    Ja idę na kliencie i szarotki mi wcale nie mulą, a na farmie mam małe zacięcie przy zbiorach, jak zbieram kombajnem gra zawisa na 1 sekundę, ale potem jest ok. Lapek taki sobie a i internet nie najlepszy.