Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

    Niektóre produkty zużywamy częściej, inne już mniej. Ja na przykład chumus i narzędzia po wyprodukowaniu zostawiam w slotach. Nie wrzucam ich do magazynu, żeby na wszelki wypadek mieć te kilkanaście/kilkadziesiąt wolnych miejsc na drewno, bo tego w tym momencie potrzebuje najwięcej.
    Tak jak pisałem wczoraj w nocy, w Alpach musimy zachować ten osławiony już "balans" ...
    W dolinie możesz siać tylko siano, a i tak sobie prawie wszystko załatwisz za SG. Tu w alpach nie ma waluty gry i jesteśmy skazani na samodzielność...
    ------------------------------
    Wszystko Ci przyjdzie szybciej niż myślisz, szkoda porzucać ten "projekt" bo jednak te pnącza są godne uwagi, no i nie wiadomo co nam Alpy zaoferują za jakiś czas :)
     
  2. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    dzisiaj w alpach pomimo regularnego zbierania drzewek nie wpadł mi ani 1 klucz,parę gałązek widziałam,ale czy się zapisały ,nie wiem,a jak z kluczami u was :)
     
  3. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie chyba jest dobrze z kluczami,na tą chwile 33 szt na stanie i 49 gałązek,a już odblokowałam dwa sloty.
     
  4. kalinamala

    kalinamala Fanatyk forum

    U mnie marniutko - ze zbiorów od piątku (gdy zaczęłam tą ,,przygodę,,) całe 9 sztuk, do dziś
    - od klientów za ukończenie zleceń nie było dotąd ani jednego, a teraz widzę aże 5 sztuk mi Gołęb oferuje za 3 zlecenia o_O
    - no nie wiem czy potraktować to jako ironię - bo już dalej w te Alpy nie idę, więc mi klucze niepotrzebne
    - czy może jako zachętę - bym jednak nie rezygnowała :music:
    No nie wiadomo :music:ale już na podstawie tego co zaoferowały , można się spodziewać, że do kolejnych atrakcyjnych rzeczy trzeba się będzie ,,przez Apeniny i Andy,, przedzierać , a może nawet i ,,Himalaje,, - a to są szlaki dla orłów i sokołów, a nie takich... nielotów jak ja :p
     
  5. incasent

    incasent Ambasador forum

    Zrobisz, jak uważasz. Musisz tylko pamiętać, że to była Twoja autonomiczna decyzja, która może wpłynąć również na doliny.

    EEee tam,...kolejką na górę zawiozą, z góry na dół zwiozą :)
    Tu klik, klik - tam też klik, klik...A za chwilkę się okaże, że na pnączu 2000% wisi :)
    -----------------------------------------
    Wiadomo, jak się coś odpuści, to potem zawsze zaległości można nadgonić, ale wiem z własnego doświadczenia, że nie jest to już wtedy takie proste ;]
     
  6. Iskierka95

    Iskierka95 Komisarz forum

    Witam z rana,ciekawe wieści z alp,wczoraj nie wylatywały klucze ze zbiorów,dzisiaj też nie,ale weszłam w zlecenia a Teodor za ukończenie wszystkich zleceń dał 5 kluczy,ciekawa jestm czy to jednorazowa akcja,czy na stałe -.-
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    chyba nie doczytałam poradnika bo dzisiaj chyba mam święto w Alpach:

    [​IMG]

    drewno z dwóch slotów,do tego 2x zlecenie od Teodora,hmmmm
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    To oczywista oczywistość,dlatego jesteśmy związani z farmą na długie lata:)

    Mam pytanko jaką strukturę drzew posiadacie?
    Jednorodne same drzewa jednego gatunku czy miks?
     
  9. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    ja produkuje wszystkie 3 i na polu rosną wszystkie (2 modrzewia,3wisnie i reszta morela)a sloty mam pojedyńcze tylko w moreli otwarty następny ale ...szkoda na to odznaki
     
  10. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    6 moreli na stałe + 4 na zmianę modrzew/wiśnia
     
  11. Cardamon

    Cardamon Analityk forum

    Mam prośbę bo za późno się zorientowałem, że w przyszłości jak dojdą nowi klienci może to mieć znaczenie.

    [​IMG]

    Gdy dojdziecie do 7 poziomu : czy Małgorzat Foremniak żąda bukowin buku amerykańskiego przed odblokowaniem, wytworzeniem
    lub posadzeniem buku amerykańskiego ?

    Pozdrawiam czule :).
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Taki zapis w poradniku
    Fajnie Ci idzie
    Gratki :D
     
  13. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Widzę, że już las rozbudowany :)
    Ja mam tylko 6 miejsc dostępnych, te które były dane, a jak odblokować te kłódki to jeszcze nie wiem ;), muszę przekopać faq :D klikając na te poletka z kłódką nic się nie dzieje, nie przekierowuje nigdzie, ani nie ma jakiegokolwiek opisu, gdzie i jak to odblokować ;)
    Edycja: Już wiem, wystarczyło najechać na pole z kłódką i poczekać ;), a ja taka szybka, że nie zdążyło mi się pokazać :D i już wszystko wiem, muszę zdobyć 5 poziom i odznakę, żeby odblokować jedno pole ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 grudnia 2022
  14. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    oznakę
    jak masz zapas owoców może już sobie produkować :)

    wchodzisz do warsztatu stolarskiego -klikasz ścieżki mądrości -zakładka oznaki i wybierasz tą I stopnia klik na plusik i przekieruje co produkcji
    To jest dobra alternatywa na przepełniony magazyn z owocami

    Ja mam na zapas 2 z tym jedną już wykorzystałam do powiększenia magazynu właśnie na owocki
    Ogólnie jakoś to idzie
    największą zmora to ciągły brak pni :sleepy: no ale co tam

    ***
    A takie pytanko
    co z produktów dajecie do produkcji zestawu narzędzi ?
     
  15. AngelGina

    AngelGina Ambasador forum

    Dziękuję, jeszcze się motam tam w tych Alpach, nie chciałam popełnić błędu, więc ostrożnie z tymi odznakami, jedną miałam wyprodukowaną dla odblokowania wiśni, a teraz zrobiłam sobie tę do odblokowania pola :)

    Z produktów na ten moment oddaję 1 jajko :)
     
  16. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Teodor dziś szaleje - ja mam już x3
    gorzej jak potem zabierze
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Co?
    Jajco.xD:cry:xD
    [​IMG]

    Obecnie najlepsze dla mnie jest ustawienie suwaka na "4".
    Walizek szkoda, a i tak za mało pkt. mają
    Za to jajek mam opór.8)
    W przypadku produkcji za produkty, suwaczek poniżej "4" jest całkowicie nieopłacalny.
     
  18. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    co ile czasu są nowe zlecenia? Rano zrealizowałam. 7 była. Zapodało że następne za 7 godzin. Jest 11 i mam nowe
     
  19. Lenka6711

    Lenka6711 Zaawansowany

    U mnie też Sąsiadko tak samo. Aż strach ruszać to zlecenie.
     
  20. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    To chyba bonus za wczorajszą lawinę. Ja też miałam przed chwilą