Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Cały czas siedzę na 20 poziomie.
    Próbuję nazbierać różanecznik na odznaki ogrodnika (793 szt na jedną odznakę I stopnia)
    czarno to widzę -.-
     
  2. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    a ja alp nie zaniedbuję i mam tylko 2 łopatki ,czyżby ekipa miała udogodnienia ?czy idiotyczna losowość ,czasami mnie coś trafia na tą grę ,czekam na rozwiązanie worka z wypadajkami ,może się w tym wieku doczekam
     
    dantic3 i krasnoludek10 lubią to.
  3. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Hmm mam trochę prostsze wytłumaczenie niż sławetne udogodnienia, które niby mam xD
    Łopata leci od 21 poziomu a ja wbiłem 23 chyba przedwczoraj, czyli zapewne wylatywała mi przez jakieś dwa miesiące i się zebrało :p
    Obuwika nie chciało mi się wcześniej odblokowywać abym nie był zmuszony dla klientów jej dawać. Ale przez nowe alpejskie zadania nie było wyjścia bo kazali obuwika właśnie produkować ;) ot cała tajemnica poliszynela ;)
     
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Wreszcie dotarłam do 25 poziomu.:)
    W 27 dni, byłoby dłużej, bo było wakacyjnie, ale pomógł wiejski plac i mam wytęsknione wzgórze słoneczników.:)
     
  5. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Gratulacje Elu,szybciutko się uwinęłaś.
    Mnie dzieli od słoneczników nieco ponad 5 tyś ,blokują mnie obuwniki a ścislej mówiąc łopatki:)
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ja też już blisko, już tuż-tuż:D
    upload_2023-10-1_8-40-12.png
    Gdy ogarnę różanecznik i grzybki do bieżących zleceń, to będę mogła zrobić 13 zadanie u Iana (z obuwikiem), nasiona są już przygotowane. U Alicji wisi mi jeszcze 16 zadanie, ale nie chcę na siłę wystawiać 4 dodatkowych drzew buka pospolitego. Szkoda mi miejsca, a owoców tego buka mam wystarczająco dużo w magazynie. W takim układzie myślę, że wskoczę na 25 poziom w okolicach środy:)

    Pominąwszy Wzgórze słoneczników, 25 poziom daje dostęp do pierwiosnka. A z niego z kolei można produkować odznaki ogrodnika I stopnia:D Oczy mi wreszcie odpoczną od tego jadowitego różu różanecznikaxD Zwłaszcza przy słonecznej pogodzie wręcz wypala wzrokxD:cry:
     
  7. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mam pytanko ,czy wzgórze słoneczników jest objęte programem premium i działa automat do drzew?
     
    krasnoludek10, bona53 oraz dantic3 lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Gdyby Premium tam nie działało, byłby to błąd w grze. Automatyczny zbiór z drzew tylko w Świecie Pełni nie działa, ale wynika to ze specyfiki tego obszaru (tylko okresowo otwarty).
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Dzięki Iza.:) Wiesz udało mi się jak ślepej kurze ziarno, bo przypadkiem dobrą metodą było nieodblokowanie obuwika po osiągnieciu 21 poziomu. Alpozjady nie upominały się o niego, a łopaty leciały, wolno, ale do prawie końca 24 poziomu sporo się nazbierało. No i mam wzgórze słoneczników. Na razie tak wygląda.:)

    [​IMG]
     
  10. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Widziałam na placu 2 figurki, ale nie klikałam w nie, dopiero teraz widzę, że dają APD.-.-

    U łasicy odkryłam runy nie tej moreli co trzeba. Gapa ze mnie :cry:
     
  11. panda-p25

    panda-p25 Weteran forum

    ja za 1260 apd wbijam 24 poziom i u mnie łopatki nie lecą ,spokojnie poczekam [chyba ,że są w wyprzedaży czego nie kupuję ]
     
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Tej wizji oczekiwałam ,teraz moge przystąpic do futurystycznych planów:)
    Widzisz ja być może popełniłam bląd odblokowując obuwnika ,bo łopaty lecą jak krew z nosa przy niskim ciśnieniu:)
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Nie , raczej to nie ma znaczenia
    odblokowałam obuwnik zaraz jak tylko wskoczyłam na 21 poziom i od razu ulepszyłam
    i ok 100 szt łopat się nazbierało mniej więcej w miesiąc

    losowość sprzyja albo znaczenie ma co się sieje
    u mnie
    ciągle różanecznik i do czasu do czasu borowik
     
  14. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Alicja Racica w 18-ym zadaniu straciła rozum..... Żądanie ustawienia na polu gry 10x modrzew europejski i 10x morela mandżurska jest absurdem. Zapora na dłuuuuuugie tygodnie. Jeżeli ktoś jest na wcześniejszych zadaniach to może sobie przygotować zapas tych drzewek. Szalona Alicja.....
     
  15. Magdam.1__

    Magdam.1__ Książę forum

    Ja odblokowalam i lopate przez miesiac mialam jedna. Dalej czekam.

    Oddzieliłam odpowiedź od cytatu
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 października 2023
    dantic3, AngelGina oraz krasnoludek10 lubią to.
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    u mnie też niestety z łopatami i obuwnikiem jest problem,dlatego stoje z zadaniami i chyba długo bede czekać :( :(.
    Łopata jak wypadnie raz w tygodniu to jest świeto :cry::cry:,z reszta wypadalców raczej nie mam problemu,poprostu darmozjady nie do konca zrobione i już (koszyki i wieńce lecą co drugi zbiór po 1szt).
    Powiem tak zaczynają mnie Alpy wnerwiać>:(>:( -za duze ilości do oddania i zbyt słabe wylatywanie ważnych wypadalców,jak mnie wkurzy na maxa to bede zaglądać tylko od czasu do czasu ale na .....forum i gra bedzie odpoczywać :mad::mad:>:( a może czas powiedzieć ...paaaaaaaa 8)8)
     
  17. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Niestety Alpy spowodowały, że gra stała się drażniąca i aby tego uniknąć (tzn. "drażnienia") ograniczyłam zaglądanie do Doliny Szarotek, a tak właściwie to i do gry. :(
    W Alpejskich Ogrodach, to chyba 2 tygodnie nie byłam.
     
  18. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    ja od TRZECH tygodni nie miałam ani jednej łopatki ... także ten
     
  19. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Jakby co nie musisz wystawiać 10 moreli w jednym czasie, sukcesywnie system zalicza postawione drzewka i w momencie, kiedy wystawiasz komplet zalicza zadanie
    U mnie są to po trzy pola na gatunek drzewka.
    W zadaniu 19 jest jeszcze ciekawiej po 20 nasion wiechliny i borowika, też do zrobienia.
     
  20. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz


    ;) Niektorzy wcale nie odblokowali Alp. I nie mają problemów z logowaniem :p