Opinie Dolina Szarotek

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 11 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

  2. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Widziałem ogłoszenie:
    "Niektórzy Gracze mieli odblokowaną maksymalną pojemność magazynu na Zielone paliwo i nie mogli zakończyć zadania 7 u Iana. W związku z tym zadanie zostało zmienione na zwiększenie pojemności dowolnego magazynu, a u Graczy którzy zaczęli już to zadanie i dotknął ich ten problem, skrypt zaliczy tę część zadania."

    Powiem szczerze, że nie do końca to jest dobre rozwiązanie. Gracze którzy dostali zadanie z ulepszeniem zielonego paliwa będą mieli je zaliczone. Ale gracze, którzy jeszcze do tego nie doszli będą musieli ulepszyć dowolny magazyn, więc co z graczami którzy weszli już na poziom 21-22 i ulepszali wszystko na bieżąco? Tacy gracze też nie będą mieli co ulepszać, aż do poziomu 26, więc też nie będą mogli wykonać zadania. Według mnie rozwiązanie tego błędu, nastąpiło kolejnym błędem, chyba że gracze mający wszystko ulepszone też będą mieli to zadanie automatycznie zaliczone? Dodam, że to zadanie jest podwójnie bo i u alicji, i graya, więc trzeba mieć nieulepszone 2 części magazynu.
     
    Lenka6711, gretag oraz renia111979 lubią to.
  3. incasent

    incasent Ambasador forum

    Jednym kliknięciem zalicza dwa zadania.
    Śledziłem wątek na bieżąco i wstrzymałem się z rozbudową, aż oba zlecenia zejdą się w jednym czasie.
    No i po rozbudowie zielonego paliwa, zaliczyło obydwa zadania jednocześnie.
     
    orkiszowiec, Lenka6711 oraz gretag lubią to.
  4. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Hmm ja sprawdzałem na pierwszym zadaniu z zielonym paliwem i humusem i musiałem 2 produkcje nastawiać bo zaliczyło tylko u jednego klienta...
     
    Lenka6711 i gretag lubią to.
  5. kobissa27

    kobissa27 Czeladnik forum

    Skrypt nie działa, przynajmniej u mnie. Mam mam odblokowane wszystkie magazyny i nadal nie mam zaliczonego punktu 7. Załamka!
     
    Lenka6711 i gretag lubią to.
  6. incasent

    incasent Ambasador forum

    Miałem do rozbudowy tylko magazyn zielonego paliwa i z premedytacją poczekałem, aż obydwa zlecenia zejdą się w czasie. [Wielkie dzięki dla osób, które opisały problem, bo pewnikiem w innym przypadku kliknąłbym u Racicy, a potem pluł sobie w kaszę przy Ośle].
    No i jak obydwa zwierzaki poprosiły o powiększenie, to rozbudowałem to paliwo i obydwa zadania zaliczyło.
    Jeszcze na którymś z etapów, ale nie pamiętam już którym, też zaliczyło dwa zadania jednocześnie...
     
  7. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Nawet jeśli zaliczy 2 jednocześnie to trzeba mieć co najmniej jedną opcję rozbudowy, a jak rozbudowane wszystko co możliwe to powinno zaliczyć automatycznie.
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie za wiele ta zmiana daje tym co powiększali na bieżąco.
    Jak przegapią za miesiąc powiększenie odznak na 22 lvl, to mają misje z głowy na kilka miesięcy (nasiona na 26 lvl).
    Za to potem wypas, bo na 27 lvl 3 powiększenia: materiały, rośliny, drzewa.
    Tak że ten, tego...
    xD:cry:xD
     
  9. incasent

    incasent Ambasador forum

    Raczej nie przegapią. Zakładam, że wszyscy zatrzymają się właśnie na tym zadaniu, więc jak już klikną w rozbudowę, to z automatu pozalicza.
     
  10. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    Bo ta misja jest źle skonstruowana, powinno być sprecyzowane który poziom i której części magazynu. Np. jeśli to ma być misja dla 11 poziomu, to można ustawić, że trzeba rozbudować "alpejskie owoce drzew" na poziom 3 i wtedy system sobie sprawdza tą część magazynu, jeśli warunek jest spełniony to zalicza zadanie, a jak nie to jest do zrobienia. Bo potem wychodzą nieprzewidziane problemy i nierówne wymagania. Jeden wystarczy że ulepszy magazyn za odznakę pierwszego stopnia, a inny będzie musiał zbierać na odznakę 3 stopnia, albo w ogóle nie będzie miał możliwości wykonania misji.
     
  11. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    normalnie nic tylko się cieszyć ze skryptu , pozytyw za kilka tys dojdę do 21, więc coś tam będzie do powiększenia.
    Szczerze po tylu latach gry nic nie dziwi, że "nowi" mają łatwiej. Przecież z wyspą też tak było, czy odblokowanie czy też poziomy 8)
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    czyli że jak ?

    będzie u mnie działać skrypt bo zaczęłam to zadanie ? czy nie będzie ?
    bo zmienione na ''dowolny magazyn ''
    to muszę czekać jak dojdzie mi taka opcja według poziomu ? [​IMG]

    Ale dlaczego ? [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    a 7 zadanie u Alicji to jak będzie ?


    czekam na działanie skryptu i już
    doszłam do 11 poziomu jak i 18 gdzie według poziomów alpejskiego jak i misji w dolinie trzeba wykonać te zadania
    żaden inny gracz nie będzie musiał lecieć aż do 20 poziomu by te zadania zaliczyć [​IMG]
     
  13. zygmunt59

    zygmunt59 Młodszy ekspert

    mialem wszystko na maksa odblokowane skrypt nie dziala 7 zadanie zablokowane
     
  14. Lenka6711

    Lenka6711 Zaawansowany

    U mnie będzie tak, że muszę czekać do 26 poziomu no i na ten skrypt do Iana, bo jeszcze go nie ma.

    Generalnie i tak wyszło in plus, nie żałuję odblokowania tego wszystkiego. Teraz naprawdę aż przyjemnie siedzi się w tych Alpach. Luz w magazynie, więcej miejsca na drzewka, tym samym pni pod dostatkiem. W końcu na spokojnie można robić nie tylko morele
    ;) Fakt, że jak będzie 23 poziom to dojdzie morela mandżurska, ale póki co jeszcze o tym nie myślę.

    Jeśli chodzi o zadania Alicji i Iana, no cóż. Nieładnie to wyszło. Skąd ma farmer wiedzieć, jak przewidzieć przyszłość planów BP?
    Alicja poczeka, ok. A co jeśli za chwilę pojawi się kolejna tura zadań na Placu a warunkiem będzie ukończenie tych od Alicji?
    Wychodzi na to, że gracze którzy są na wyższych poziomach będą zablokowani. Pomijam już to, że:

    Hm.. no nie można tego nazwać sprawiedliwym, skoro cena jest wyższa dla graczy, którzy mają wyższy poziom i odblokowane coś tam, co miało pomóc, a stało się przeszkodą.Tak jakoś niefajnie, trochę jak kara za pracę / zabawę.

    Idę robić odznaki, została ostatnia runa jaką mam do odkrycia, wiechlina - 4 gwiazdki **. Albo może nie? Może poczekam, bo gdzieś kiedyś będzie potrzebne to do zadania?8);)
    Słonecznego dnia Wszystkim :)
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    A dlaczego do 26 jak zadanie dotyczy niższego poziomu ?
    domagaj się skryptu i w tym zadaniu
    póki co nie ma żadnych zadań powyżej 18 poziomu alpejskiego to dlaczego mamy być poszkodowani


    dolina wystartowała 7 grudnia 2022
    to nie gracza wina że misje początkowych poziomów dołączyli dopiero w lipcu czyli po pól roku

    Inaczej by wyszło że nie ma co działać póki nie włączą wszystkiego co dotyczy doliny :sleepy:
    nie ma to sensu

    chyba mi się włącza zniechęcenie :cry: może to rzucić w diabły
     
  16. kobissa27

    kobissa27 Czeladnik forum

    Pomoc techniczna twierdzi, że skrypt jeszcze nie rozpoczął działania, a to bardzo ciekawe bo niektórym graczom już zaliczyło 7 zadanie. Wg. mnie całe alpy powinno się zaorać i posadzić kapustę.
     
    ~czarodziejka i hlnrys lubią to.
  17. Lenka6711

    Lenka6711 Zaawansowany

    Bo niektórzy gracze nie potrzebowali tego skryptu:)
     
    hlnrys lubi to.
  18. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Z ziemniaków byłby większy pożytek.;)
    Zwłaszcza butelkowanych.:p
    xD:cry:xD
     
  19. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    na jednym polu ziemniaki, na drugim rzepak (na olej), zamiast konwertera - frytkarnia i smażylibyśmy frytki :D byłoby to ciekawsze niż te misje. 7 zadanie zaliczyłam z rozpędu wczoraj i dzisiaj mam następny magazyn:sleepy: a jedyny co został wymaga 2 ogrodnicze 2go poziomy, więc trochę zajmie. Lecę sprawdzić co dalej , bo 22 poziom za kilka dni, więc nie chcę się wpakować w długie czekanie8)
     
    Miśkowo, .savante. oraz hlnrys lubią to.
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    O 19:00 pogoda burzowa.
    Chyba posadzę szarotki i do rana mam w Alpach wolne.
     
    incasent, Miśkowo oraz draculik34 lubią to.