Dolina Szarotek - Recykling

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika incasent, 17 grudnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz, aby z każdym kolejnym poziomem rosła procentowo ilość APD w recyklingu?

  1. Tak - o 10%

    8 głos(ów)
    11,8%
  2. Tak - o 15%

    2 głos(ów)
    2,9%
  3. Tak - o 20%

    53 głos(ów)
    77,9%
  4. Nie

    1 głos(ów)
    1,5%
  5. Jest mi to obojętne

    4 głos(ów)
    5,9%
  1. incasent

    incasent Ambasador forum

    Dobry wieczór :)
    Chciałbym poruszyć temat recyklingu w Dolinie Szarotek.
    Uważam, że z każdym kolejnym poziomem gracza, APD z recyklingu powinny być wyższe.
    Bo jeśli na początku zbierzemy te 200 APD, to będą one stanowić jakiś znaczący przyrost, tak na wyższych poziomach będą już niezauważalne...
    Czym innym jest dołożyć 200 APD do brakujących kilkuset, bądź nawet tysiąca z kilkoma setkami, a czym innym, jeśli do kolejnego poziomu brakuje 4.000, czy jeszcze więcej...
    ---------------------------------
    Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego pomysłu/sugestii

    Z poważaniem - incasent ;]
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam :)

    incasent dodaj proszę ankietę, która jest niezbędna aby pomysł mógł tutaj zostać a Gracze oprócz wyrażenia swojej opinii mogli również oddać w niej swój głos.
    Aby dodać ankietę wybierz nad swoim postem Narzędzia tematu i Dodaj głosowanie.
    Więcej informacji znajdziesz w poradniku: Ankieta
    Czas na dodanie ankiety pozostawiam do jutra (poniedziałek 19.12. do godz. 8:30).

    Osobiście jestem bardzo za bo też już mam 7 poziom i APD do zdobycia coraz więcej, czekam więc na ankietę.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 lubi to.
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    Gotowe :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Super, dziękuję. Dodaję propozycję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. MOD_Solmyr

    MOD_Solmyr Forum Moderator Team Farmerama PL

    Generalnie jestem na tak aczkolwiek obawiam się, że jak daliby taką możliwość to automatem wyższe poziomy będą miały niebotyczne ilości pd do zdobycia i skończy się jak na farmie z biliardami do ogarnięcia ;)