Dolina szarotek -kącik zleceń

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika welkas1970, 14 stycznia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. welkas1970

    welkas1970 Okazjonalny autor

    DZień Dobry . Ciągle na okrągło już od kilku dni jak zaglądam na " Farmeramę " co 2 , 3 godziny co 6 godzin to cały czas mam problemy z tymi alpejskimi zleceniami . Za każdym razem jak wchodzę do Doliny Szarotek to ciągle są błędy serwera , zlecenia się w ogóle nie wyświetlają. Nie pomaga nawet , odświeżenie gry lub ponowne się zalogowanie . I od kilku dni nie wykonałem żadnego zlecenia w tej Dolinie Szarotek. Jest to strasznie denerwujące bo tym sposobem to alpejskie punkty doświadczenia zdobywam tylko z recyklingu w tartaku . A jednak jakby można było normalnie te zlecenia wykonywać to bym to doświadczenie szybciej zdobywał . A tak tylko z recykligu to prawie , że od poniedziałku to może z kilka razy normalnie się mi te zlecenia pojawiły , a poza tym to ciągle błędy z tymi zleceniami , a przez to doświadczenie bardzo wolno przybywa w tej Dolinie i właściwie odechciewa się tam w ogóle wchodzić .A jest to kwestia istotna ponieważ jak wynika z poradnika są tylko 2 sposoby na zdobywanie alpejskiego doświadczenia , a drugi sposób czyli "zlecenia" jest wadliwy . Ciasteczka mam wyczyszczone i pamięć przeglądarki , łącze internetowe bardzo dobre . Korzystam tylko z Google Chrome ponieważ uważam ,że jest to najlepsza przeglądarka .
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj welkas1970.
    Ja również korzystam z Chrome i u mnie czasami pojawia się po pierwszym wejściu do domku zleceń błąd serwera, ale wystarczy zamknąć okno zleceń i otworzyć ponownie lub wejść klikając bezpośrednio na Domek zleceń:

    [​IMG]

    Jeśli u Ciebie w żaden sposób nie pojawią się zlecenia a sprzęt i oprogramowanie masz bez zastrzeżeń to zapraszam w celu sprawdzenia konta do PT, zgodnie z poradnikiem: Pomoc Techniczna.

    Czy tutaj masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Wszyscy maja ten sam problem. Ja np. idę do tartaku i wracam do zlecen. Ide do stolarni i wracam do zleceń. Jak pokazuje błąd serwera to otwieram aż do skutku. Czasem za trzecim razem zlecenie jest czynne.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aniu dziękuję za pomoc.

    Czy Autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  5. welkas1970

    welkas1970 Okazjonalny autor

    Nie dziękuję , ale mimo wszystko mogłoby to zostać w końcu naprawione . Można temat zamknąć .
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.