dodawanie sianogroszy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika kea275, 27 kwietnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kea275

    kea275 Ambasador forum

    Dziś podczas otwierania skrzynek zauważyłam, że nie dodało mi sianogroszy ze skrzynek
    z sianogroszami. Nigdy nie liczyłam tych wartości , ale kwoty były duże / milionowe / dlatego zwróciłam na nie uwagę czy się dodały. Czy ktoś u siebie zaobserwował taką sytuację ?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    U mnie zdarza się czasami, że SG dopisywane są z lekkim opóźnieniem (np. dopiero po odświeżeniu gry), ale zawsze są dopisywane poprawnie. Zapisz sobie może stan SG przed otwieraniem skrzyń i jeśli nie zmieni się po zdobyciu kolejnych SG to odśwież grę i sprawdź ponownie.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. kea275

    kea275 Ambasador forum

    Po przelogowaniu nic się nie dopisało . Trudno nie zauważyć braku kilku milionów. Pytań nie mam . Dzięki .
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    kea275 ja jestem pewna, że SG dopisywane są prawidłowo, miałam okazję już to sprawdzać ale jeśli masz jakieś wątpliwości to zapraszam ze zgłoszeniem w celu sprawdzenia konta do PT: Pomoc Techniczna.

    A skoro tutaj nie masz już pytań to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.