Dodawanie sąsiadów - termometr

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika hlnrys, 2 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesteś za dodaniem termometru?

  1. Tak

    89,3%
  2. Nie

    3,6%
  3. Nie mam zdania/obojętnie

    7,1%
  1. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiem jak innym graczom, ale mi system często podrzuca martwe konta.
    Wyskakuje tylko napis w stylu "Cześć! Taki, a taki (poziom) chce zostać twoim sąsiadem".
    Zatwierdzam i okazuje się że gracz, który tak bardzo chciał zostać moim sąsiadem ma czerwony termometr - konto martwe.
    I teraz, żeby takiego "sąsiada" usunąć trzeba tydzień czekać.
    Proponuję, żeby oprócz standardowego tekstu pojawiał się także termometr obrazujący aktywność gracza.
    Dokładnie ten sam, który mamy przy herbach sąsiadów.
    Mogłaby to być nawet cała ikona z tego paska, wpasowana gdzieś w to wyskakujące pytanie.
    Gdybym widział, że termometr jest czerwony, to bym odrzucał propozycję sąsiedztwa.

    Tyle.
     
    Marrylan, krasnoludek10 oraz ania1713 lubią to.
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Co racja, to racja ;) Dobrze by było, by sąsiad nie był takim kotem w worku :)
    Wcześniej (zanim wprowadzili, że sąsiada można usunąć po tygodniu) to nie było potrzebne, ale zmienili zasady, to i potrzeby graczy się zmieniły - głos na tak
     
  3. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Najlepsze wyjście z sytuacji: komplet sąsiadów i nie ma problemu.
    Jeśli zdarza mi się, że mam puste miejsce i system usiłuje mi kogoś podrzucić, to automatycznie odrzucam nieznane nicki, akceptuję tylko te, które znam.
    Głos na nie mam zdania, chociaż bardziej pasowałoby obojętne ;).
     
    krasnoludek10 lubi to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Prawidłowo.
    Punkt w ankiecie miał wyglądać tak:
    "nie mam zdania/obojętnie",
    ale zrezygnowałem z łamańca, a teraz edytować się już nie da.
     
    Marrylan i krasnoludek10 lubią to.
  5. garfild9755

    garfild9755 Stały bywalec

    Och mialam wielu takich sasiadow wiec glosuje na tak.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Pomysł dodałam do alfabetycznego spisu treści (Pomysły na zmiany w grze).
    Edytowałam, dodałam :)

    Osobiście staram się trzymać komplet sąsiadów, a jak się zdarza luka i dostaję zaproszenie, to wysyłam wiadomość, pytam ale fakt zdarzało mi się i "w ciemno" przyjmować.
    Najlepiej to by było, gdyby tylko aktywni, mogli wysyłać zaproszenia, lub znieść blokadę, że nie możemy usunąć/zmienić sąsiada przez tyle dni.

    Zachęcam wszystkich, do podzielenia się swoją opinią w tym temacie.
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
  7. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Może być, chociaż ja mam na to inny sposób. Jak dostaje taka wiadomość to piszę do delikwenta sówkę, jak nie odpisuje to nie przyjmuję.:)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Co prawda większość sąsiadów mam z forum a tych co mi proponują odrzucam, ale gdybym jednak te zaproszenia potwierdzał, to taka informacja byłaby bardzo przydatna (zwłaszcza, że czasami niechcący kliknę na "ptaszka") :);)