Dodatkowy przycisk w farmerskim Kole fortuny.

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 1 grudnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Chcesz dodatkowego przycisku na Kole fortuny?

 1. Tak

 2. Nie wiem

 3. Nie

Wyniki będą widoczne dopiero po głosowaniu.
 1. abc2016

  abc2016 Chodząca legenda forum

  można to kręcenie dość łatwo "skrócić" (może nie kilkadziesiąt za jednym kręceniem, ale czasowo jest dużo szybciej) - wchodzisz przez towary konsumpcyjne i wybierasz darmowa próba, klikasz w przycisk na kole i potem w klawisz Esc i nie czekasz na aż się koło wykręci, bo Esc przenosi spowrotem w towary konsumpcyjne i można klikać następny raz
  ale pewnie ten sposób wszyscy znają ;)
   
  krasnoludek10 i antonkosiba lubią to.
 2. oset53

  oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

  Jak dla mnie to zbędny detal. Jak tak zaczniemy bawić się w takie detale to ta gra
  coraz częściej będzie się "wysypywać i mulić". Coś tam z czymś bedzie niekompatybilne i
  błędy będą się mnożyć.
   
  miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
 3. anioleczek12389

  anioleczek12389 Aktywny autor

  Dla mnie osobiście taki przycisk by się przydał, mam 99 zwykłych do wykręcenia i pełno skrzyń do otwarcia z wyjściówkami i niestety muszę siedzieć i po jednym losować, a tak po 5 czy 10 nawet wybór mógłby być i znikają. Imprezowe nie, ale zwykłe jak najbardziej popieram.
   
  krasnoludek10 i anka87a lubią to.
 4. ania1713

  ania1713 Chodząca legenda forum

  Trochę się pozmieniało w grze i teraz wejściówek sporo jest w skrzynkach, więc gdy otwieram skrzyneczki i poluję na bonusy czy ze zwykłych czy imprezowych wejściówek, to jednak takie pojedyncze kręcenie jest bardzo nużące.


  Zmieniam głos na tak.
  Oczywiście, pojedyncze kręcenie niech zostanie. Czasem przyda się kręcić pojedynczo, czasem hurtowo.
  I raz będę to zwykłe, a raz imprezowe, więc przydałby się taki przycisk w obu wersjach (moim zdaniem)
   
  miwi45 i krasnoludek10 lubią to.
 5. majka47

  majka47 Analityk forum

  Ja uważam,że taki przycisk przydałby się dla zwykłych ,przecież czy pojedynczo,czy po kilka bez różnicy zawsze prawie to samo można dostać.Często zapominam wykręcić te zwykłe i przepadają.Dlatego głosuję na tak.
   
  krasnoludek10 lubi to.
 6. krasnoludek10

  krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  Głosuję na opcję "Nie wiem". Z jednej strony taki przycisk przydałby się dla osób, którym nie chce się klikać tak wiele razy przycisku "Start" na kole fortuny (czy to zwykłym, czy imprezowym), ale z drugiej zaś skoro ten dodatkowy byłby zmniejszony, to można by było przypadkiem na niego nacisnąć, przez co straciło by się 5 wejściówek (niekoniecznie chcąc tego). Dodatkowo - tak jak jeden z graczy wcześniej pisał - wprowadzenie takiego przycisku znacznie zmniejszyłoby prawdopodobieństwo zdobycia bonusów. Od siebie dodam jeszcze, że męczy mnie już samo patrzenie na kręcące się koło po jednokrotnym kręceniu (nawet jeśli zaraz po chwili je stopuję) a przy pięciokrotnym trwało by to znacznie dłużej. Dodatkowo - czy zatrzymanie przycisku z tymi 5 kręceniami powodowałoby zatrzymanie tylko 1 z obrotów koła, czy zatrzymywałoby cały proces?