Dodatkowy młyn na farmie

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika gosikbrunetka, 29 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chciałbyś/chciałabyś aby powstał dodatkowy młyn na farmie??

  1. Tak

    105 głos(ów)
    94,6%
  2. Nie

    6 głos(ów)
    5,4%
  1. gosikbrunetka

    gosikbrunetka Koneser forum

    Witam, w związku z wciąż powiększającą się liczbą zagród chciałabym zaproponować budowę nowego młynu. Nazywałby się on "Wodny młyn" i spełniałby takie same funkcje jak dotychczasowy młyn, który jest na głównej oraz dzikiej łące.

    Wodny młyn umieszczony by został na leśnej polanie, jednocześnie wykorzystując istniejącą już animację.
    [​IMG]

    Wodny młyn byłby dodatkowym młynem, dzięki któremu moglibyśmy produkować 2 różne pasze (np. w podstawowym paszę dla kur, a w Wodnym młynie paszę dla królików). Uwaga: W obu młynach nie można by było produkować jednocześnie tej samej paszy.

    Często też w eventach musimy wyprodukować niezbędny do zadań produkt, więc musimy rezygnować z produkcji paszy dla naszych zwierząt, jednak gdyby powstał dodatkowy młyn byłoby nam lżej i nasze prace nie musiałyby zostawać przerwane.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 sierpnia 2014
  2. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Bardzo ciekawy pomysł i bardzo przydatny,jeden z niewielu,który bym chciała zobaczyć jako zrealizowany:)
    Zwłaszcza jeśli główny na okrągło kręci super paszę.
    A tak na marginesie,patrząc na grafikę to mógłby się nazywać młynem wodnym;)
     
    gosikbrunetka lubi to.
  3. gosikbrunetka

    gosikbrunetka Koneser forum


    dziękuję za komentarz odnośnie mojej propozycji :)
    zgadzam się z Twoją sugestią jak najbardziej i licze na sugestie pozostałych graczy :)
     
  4. janekkostuchna

    janekkostuchna Chodząca legenda forum

    Pomysły najprostsze zawsze najlepsze, dwie łapki do góry :) jestem za i "lubię to" tylko czy BP to polubi :(
     
    gosikbrunetka lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    klikam na ,,Tak'' aczkolwiek gdyby można było w obydwu produkować super paszę byłoby nam łatwiej o wiele nadążyć z eventami hodowlanymi i programiści by się nie nudzili ;)
     
    gosikbrunetka lubi to.
  6. gosikbrunetka

    gosikbrunetka Koneser forum

    jakies ograniczenia musza byc :p
     
  7. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Gdyby była możliwość produkcji sp w dwóch młynach to pomysł padł by na pewno,bo sp to jedno ze źródeł dochodów.Z tego też powodu na bahamie nie ma możliwości produkcji sp.
     
  8. BA_Musa

    BA_Musa Guest

  9. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Pomysł dodaję do spisu. ;)
     
  10. gosikbrunetka

    gosikbrunetka Koneser forum

    dziękuję za akceptację i mam nadzieję, że ten pomysł zostanie zrealizowany :p !
     
  11. piochuf

    piochuf Forumowy żółtodziób

    jestem jak najbardziej za te mlyny co już sa to za mało czas albo dodac nowy albo skracać czas produkcji w starych mlynach
     
    gosikbrunetka lubi to.
  12. panderoza56

    panderoza56 Młodszy ekspert

    Akceptuję i jestem za,czasem jest tak,ze nie ma paszy dla dwóch zwierzaków i dylemat którą robić.Pomysł na 5+
     
    gosikbrunetka lubi to.
  13. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Uważam, że jest to ciekawy pomysł. Często wiele moich zwierzaków nie ma paszy, a niektóre pasze produkują się bardzo długo (nie lubię kupować pasz na targu). Byłaby to bardzo wygodna opcja.
     
    gosikbrunetka lubi to.
  14. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Tak, pomysł bardzo dobry, ja widzę potrzebę takiego obiektu na Leśnej polanie, popieram:)
     
    gosikbrunetka lubi to.
  15. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Wika7022 post skasowałem, w tym dziale pożądane są dyskusje, posty typu "Jestem na tak", "Popieram" traktowane są jako spam i usuwane. Jeśli pomysł Ci się z jakiegoś powodu podoba, to uzasadnij go proszę, by inni Gracze mogli także wyrazić swoje zdanie i mogła się z tego wywiązać dyskusja o pomyśle, co z kolei może spowodować większe nim zainteresowanie, a może w przyszłości dzięki temu pomysł zostanie przez twórców wprowadzony do gry. :)
     
  16. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    Cudowny pomysł, mi ciągle brakuje paszy dla zwierząt a na turbo młyn nie mogę sobie pozwolić...
     
    gosikbrunetka lubi to.
  17. lusiowe_pole

    lusiowe_pole Okazjonalny autor

    witam wszystkich serdecznie,

    dodatkowy mlyn...podoba mi sie ta propozycja i zaglosowalam na nia...byloby tez dobrze, gdyby w mlynie na wyspie mozna bylo produkowac super pasze...przeciez zwierzaki na wyspie mozna karmic super pasza wiec dlaczego nie mozna by jej tam tez produkowac.
     
    gosikbrunetka lubi to.
  18. _kubus1404_

    _kubus1404_ Hrabia forum

    Świetny pomysł gdyż można by było w jednym kręcic sp a w drugim te dla zwierząt
     
    gosikbrunetka lubi to.
  19. johanaa1988

    johanaa1988 Stary wyjadacz

    wodny młyn mógłby przejąc opcje produkcji paszy dla zwierząt zagadkowych oraz super paszy