Dodatkowe Miejsce - Magiczna Polana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 12 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    73,7%
  2. Nie

    26,3%
  1. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Pomysł dobry (może nieco inna nazwa, bo tak jakoś tak nie pasuje, nie wiem) jednak ja bym to trochę zmodyfikował i dodał coś od siebie jak ja to widzę.
    Wiem, że zdania są podzielone, część by chciała by wprowadzić nową łąkę/polanę część nie. Pasek po każdym ewencie się powiększa o nowe zdobycze, ciężko jest sobie coś zaplanować czy posiać czy posadzić czy hodować i mieć tego trochę więcej w magazynie na zapas gdy na horyzoncie co chwila widać nowy ewent a jeszcze ciężej to pogodzić gdy dana osoba jest tego typu graczem która żadnego ewentu nie przepuści.

    Żeby było po równo wprowadził bym, niech będzie tą magiczną polanę na farmę i powiedzmy ''tajemniczą wyspę'' na baśkę.
    Polana jak i wyspa służyły by do hodowli zwierząt (brak możliwości postawienia warsztatów, wiadomo nadwyżka produktów na targu więc i kryzys cenowy) i do sadzenia drzew.
    Wszelakie rośliny siewne z obu tych wysp bym wykluczył by nie potęgować na siłę wszystkiego co jest do tej pory, jednocześnie zachowując równowagę podczas ewentów bo mogło by to skutkować większą ilością potrzebnych roślinek specjalnych i wypadajek do zadań czego na pewno byśmy nie chcieli a dodatkowo więcej siania :wuerg: itp.
    Co do ewentów hodowlanych tu mam dylemat, ale sądzę by też można było te dwie polany z nich wykluczyć, to samo tyczy się jakichkolwiek wypadajek.
    Tj. wyżej napisałem tylko drzewa i zagrody które w dużych ilościach zalegają w pasku i nic więcej.
    Brak zastosowania SN, SNZ, TNZ, SP i produktów rzemieślniczych tylko sama woda i pasza do zagród.
    Opcja kombajnu i wszystkich dodatków za darmo tylko na tych dwóch polanach (taki ukłon od twórców do nas, wiem fantazja...).

    Chyba wszystko czym chciałem się podzielić.
     
    BiałyTrabant lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL


    tixwiktor Twój post usunęłam, ten wątek służy do rozmów na temat pomysłu Gracza, który opisany jest w pierwszym poście: >>klik<<.

    Jeśli chcesz zamieścić w tym dziale swój pomysł, zrób to proszę zgodnie z zasadami i otwórz własny wątek.
     
  3. sabina2323

    sabina2323 Okazjonalny autor

    Pewnie, że na nie.
    Nie chcę mi się komentować niektórych kom.ale ciężko nazbierać 500gwiazdek na menażerie?Nie mam wysokiego poz.i sporo zagród i drzew nie, ale gwiazdki szybko wpadają nawet z eventów.A to, ze ktoś kupuje kombajn non stop nie znaczy, że inni będą kupować za fl lub wydawać realną kasę..I w eventach było by więcej na pewno do sadzenia....
     
  4. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Zdecydowane nie! Już w tej chwili gra się wiesza i przycina, co najlepiej widać przy połączeniu dwu lub więcej ewentów. Nawet przy użyciu pomocników są kłopoty i to na różnych przeglądarkach. Wolę,by gra działała sprawie a nie dokładanie tego czy owego co dodatkowo utrudni grę.
     
    agni33 lubi to.
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Jestem na NIE - trzeba wiedzieć co i kiedy wystawiać a do tego roślinek byłoby do wysiania więcej [offtop] jestem na NIE z powyższych powodów. A tak w temacie farmy jeszcze - zbieram myszką dotykową i bym się chyba zaklikał na śmierć przy dodatkowej łące.
    Ja też:p

    Część posta, która niczego do tematu pomysłu nie wnosiła, usunęłam.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 1 lipca 2017
  6. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Witam Jest to gra międzynarodowa a więc może Europole i niech będzie można wstawić wszystko z wysp Bahamy i Farmy
     
    KaCytrynka lubi to.
  7. yvonnege_

    yvonnege_ Baron forum

    Oczywiście jestem na NIE, już wystarczająco dużo jest klikania, żadnego miejsca więcej !!