Dodatkowe Miejsce - Magiczna Polana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 12 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    73,7%
  2. Nie

    26,3%
  1. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Nie , jestem na nie , wystarczy już tych co mamy , Nowe pole , więcej klikania , o rany nie . Co to za pomysły , pomyślcie lepiej nad strategią w grze , a nie nad nowymi polami . :oops:
     
  2. -orim-

    -orim- Aktywny autor

    prosimy wiecej miejsc -wieksze farmy-nie zabijajcie zlotej kury co znosi wam zlote jajka
     
    BiałyTrabant lubi to.
  3. =kalina=

    =kalina= Chodząca legenda forum

    Pomysł troszkę już zakopany i słusznie, ale skoro koleżanka go odgrzebała to może przeczyta też inne argumenty :)

    Dokładnie w punkt

    Jakby dodać sad, lodową wyspę które są na pierwszej stronie spisu, jakbym głębiej weszła to farmerama- gra strategiczna zmieniła by się w durną klikankę nawet dla tych, którzy wykupują kombajn, bo ileż można między polami klikać?

    Cieszmy się z magazynów, bo wygląda na to, że będą sie rozwijać, a również dają dużo dodatkowego miejsca :)
     
  4. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Dobry pomysł jestem na tak i niech będzie jak na innych polach a co będę hodował zależy odemnie
     
  5. Karen139

    Karen139 Baron forum

    Zdecydowanie pomysł na nie. Pól mamy w grze wystarczającą ilość, to, że coś siedzi w pasku w dużych ilościach wcale nie oznacza, że ma być wystawione na polach.
     
    sabina2323 i agucha31 lubią to.
  6. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    Mi tez się pomysł nie podoba, wprowadzili menażerię dla drzewek, zagród i warsztatów i myślę że styknie, na początku miałam "gorzkie żale" że tyle drzew , wszytskiego gdzie to trzymać etc.., ale teraz sprawdzam sobie w magazynach ile czego mam, a ile nie mam..i trzymam te zwirza i drzewa które są mi w jakiś sposob potrzebne lub ktorych mam malo owocow, a nie tak jak kiedys wszystkie...,
     
    sabina2323, wolf031973 oraz agucha31 lubią to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Z jednej strony niby jest mało miejsca dla tego co obecnie mamy bo jest sporo rożnych roślin , drzew, zwierząt ale wiadome ze ile by miejsca nie było to i tak nigdy nie wystawimy wszystkiego a szczególnie na wysokich lvl bo mamy tego zbyt wiele. Nowe polany może i dałyby nam więcej miejsca ale też i więcej klikania którego i tak juz teraz jest sporo dlatego raczej jestem na nie.
     
    sabina2323 lubi to.
  8. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    Nie wiem, o co wam chodzi. Przecież takie miejsce dodatkowe jest niezbędne. Nie będę wydawać kasy na menażerię, bo zdobyć ją jest ciężko, wolę takie kolejne poletko szczerze mówiąc. i tak wykupuję kombajn, więc jedno pole więcej nie zrobi mi jakiejś kozackiej różnicy
     
  9. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    uwierz mi że dodatkowe pole zdecydowanie nie jest niezbędne.
    A to że ty masz kombajn nie znaczy że każdy ma, wiele osób radzi sobie bez niego, więc nie dziw się ze to jest jeden z argumentów na nie.
    Poza tym, jak już wcześniej było mówione, nowe pole zepsuje jedynie targ, a eventy uczyni bardziej mozolnymi.
    A co do menażerii, po jedne przecież da się mieć za gwiazdki za które się nie płaci.
    I są one zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż nowe pole.
     
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dlaczego niektórzy nie rozumieją,że czym więcej będzie pól,tym będą większe wymagania?Przecież to proste i logiczne.
    W odpowiedzi,oczywiście jestem na wielkie NIE - miejsca jest wystarczająco dużo.Nie trzeba mieć wystawionego wszystkiego i cały czas.To nie jest aż tak trudna gra i naprawdę przy niewielkim,wręcz mikroskopijnym wysiłku umysłowym,można wszystko ogarnąć.
     
  11. niki1990

    niki1990 Komandor forum

    właśnie. Gwiazdki. wiesz jak ciężko skołować 500 gwiazdek, żeby menażerię odblokować?. Ja może na 100 poziomie się dorobię pierwszej
     
    BiałyTrabant lubi to.
  12. zletrafileskotku

    zletrafileskotku Analityk forum

    eee, no nie przesadzajmy..Ja nie grałam w grę 3 lata, ponad, gram od końca grudnia ponownie, i mam już dwie menażerię co równa się tysiąc gwiazdek, można? można, przecież jest mnóstwo misji w spoldzielni, co raz to nowsze, i eventach ciągle gwiazki do wygrania, iiii jak pomyślę że miałabym zbierać ręcznie kolejną polanę tooo rzyyygam..., NIE! czasami prawie godzinę schodzi mi zebranie wszystkich pol malutkich na farmie i bahamie..., do tego pnącza, ogrody...jak dadza kolejna łąkę to ja odpadam.
     
  13. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    -karol1299- - Twój post nic nie wnoszący do dyskusji na temat pomysłu usunęłam. Proszę trzymać się tematu.
     
    Mateusz i BiałyTrabant lubią to.
  14. marciaaa84

    marciaaa84 Książę forum

    Moje absolutne NIE dla kolejnego pola, mimo ze kupuje pomocnikow w promocji co miesiac...wlasnie fajniej jest pokombinowac, tam sprzedac , tu zarobic i misje robic za to- niz miec miejsce na wszystko. Plus menazerie, magazyny, ktore sporo ulatwiaja. Naprawde wystarczy :)

    Bardzo proszę o nie pisanie dużymi literami, patrz punkt 2.3 Regulaminu forum nawet wtrąconych wyrazów

    MOD_Scarlett
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 kwietnia 2017
    FarmaNirvany, Mateusz oraz Sekme lubią to.
  15. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Oddaliśmy z Klakierkiem swój głos na "nie". Uważamy, że miejsca w grze jest wystarczająco. Trzeba mądrze gospodarować miejscem i produkować tylko to co komu pasuje. Przechodzenie z poziomu na poziom to nie jest wyścig. Trzeba zawsze pamiętać, że to jest tylko gra i zabawa. Mogę siedzieć na jednym poziomie nawet rok. Nie przeszkadza mi to. To nie jest gra na pieniądze. Co da uprawa rośliny na 1000 czy więcej pól? Że będzie więcej tej rośliny? Zawsze można sadzić na małych polach i zbierać z cmj. Więcej miejsca na zagrody? Wszystkie pola można przeznaczyć na zagrody. To samo z drzewami. Tu jest totalna dowolność. Jedynym ograniczeniem są zasady wyznaczone przez BP. Nie trzeba robić wszystkich eventów żeby zdobywać jakieś małe kolorowe cacka dające punkty, sianogrosze czy jakieś inne nagrody. Jest taka dowolność, że dodatkowe miejsce w grze to dodatkowy czas, który można poświęcić na coś innego. Reasumując, jestem zdecydowanie na "NIE".
     
  16. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Kolejne pole się przyda by hodować więcej zwierząt jednocześnie, a nie bawić się w strategie bo to gra nie jest wojenna ,a strategie masz w grze wojennej. Teraz macie nawet do wygrania kombajn , wiec nie musisz mówić ze zbierasz ręcznie :p Prawie 300 osób na tak , a na nie marne 100 :D;)
     
  17. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Głosów se może być i milion, ale to zdanie BP się liczy, aj jeśli szukasz klikanki, uwierz mi, w internecie takich pełno, łatwiej to wpisać w google niż przerabiać na nią nasze farmy.
    Ludzie którzy są na nie zdecydowanie mają rację, a hodowanie więcej zwierząt jednocześnie jedyne co zrobi to zabiję targ, w eventach i misjach więcej wszelkiego towaru, jak już mówiłem, menażerie są nieporównywalnie lepszym rozwiązaniem :) Dodają trochę miejsca, ale w jak najbardziej rozsądnej ilości, w przeciwieństwie do zbędnego pola.
     
  18. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Hmm.
    I naprawdę nigdy przenigdy nie słyszałeś o strategii ekonomicznej...? o_O
    Jak na człowieka tak mało obytego w grach wypowiadasz się odrobinkę zbyt autorytatywnie.
    Może najpierw poszukaj, wujaszek pomoże, jak go odpowiednio spytasz (mam nadzieję, że dasz sobie z tym radę).
    Jeśli ci się strategia przestanie z wojenką kojarzyć, to może inaczej spojrzysz na zagadnienie...
    ... chociaż wątpię.

    W każdym razie hodując te "więcej zwierząt jednocześnie" (i to jak rozumiem przy użyciu maszyn z abonamentu - "macie kombajn", czyli ty masz abo) niewiele osiągniesz w tej grze.
     
  19. .elom.

    .elom. Ekspert forum

    Dodam do tego: gra uczy cierpliwości; pokory;matematyki;współpracy z innymi graczami; zrozumienia innych i kilku jeszcze rzeczy, jestem na nie.
     
    sabina2323, mag3840 oraz zzizzie lubią to.
  20. mag3840

    mag3840 Czeladnik forum

    zdecydowanie na takkkk . po co te wszystkie zagrody w pasku siedzą ??? ...
     
    BiałyTrabant i Mateusz lubią to.