Dodatkowe Miejsce - Magiczna Polana

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 12 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    73,7%
  2. Nie

    26,3%
  1. ngienia63

    ngienia63 Młodszy ekspert

    Też jestem na tak , z małym zastrzeżeniem że to jest tylko polana na zagrody i drzewa;)
     
  2. FarmaNirvany

    FarmaNirvany Analityk forum

    Może nazwe by miało inną typu ''Dębowa łąka''? lub ''łysa polana''? i właściwie może wszystko było by tak samo jak na innych tylko tyle że miejsce dodatkowe na wszystko!
     
  3. Malinka_12

    Malinka_12 Koneser forum

    Rzeczywiście, jest to dobry pomysł. Jest już pomysł na sad i na miejsce, gdzie mogłyby być postawione tylko zagrody, więc proponuje, aby na tej polanie mogłyby być tylko pola. Ozdób też nie można by było postawić. Wtedy byłabym zadowolona:). Nazwę też bym zmieniła, bo za bardzo kojarzy mi się z Leśną Polaną. Na razie nie mam pomysłu, ale może później coś wymyślę.
     
  4. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Czyli trochę więcej tego, co już jest. Gdyby rozwój odbywał się w myśl tej zasady, to nie bylibyśmy ludźmi tylko dużymi dżdżownicami.
    Mateusz, ja czekam by zobaczyć jakiś twój pomysł, który nie będzie polegał na tym, by wszystko spadało z nieba za darmo. Doczekam się?
    A jeszcze bardziej w temacie: oczywiście, ze jestem na nie.
     
  5. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    chyba nie zrozumiałeś pomysłu 30 głosów na nie a ponad 100 głosów na tak to mały pikuś
     
    BiałyTrabant lubi to.
  6. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Może se być i tysiąc głosów na tak i zero na nie, wszystko zależy od BP.
     
    KaBeUK lubi to.
  7. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    musisz prowokować swoimi komentarzami ?
     
  8. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Ja nikogo nie prowokuje, jedynie mówię, że to że pomysł ma głosy na tak, nie znaczy ze przejdzie.

    Ja jestem na nie, poco jakieś magiczne polany, skoro zamiast tego można dać normalna łączkę, chociaż danie jakiekolwiek osłabi mocno targ.
     
    chomcio40 lubi to.
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Tak, jestem jak najbardziej na tak. Nic nie ucieszy mnie tak bardzo, jak kolejna łąka do siania eventowego zielska. Może wreszcie pobijemy nasz rekord? Do tej pory to było chyba 50 tys. zielska. Przy kolejnej łące może będzie 70 tys. A jakbyśmy dostali 2 dodatkowe łąki to może nawet dobijemy do 100 tys.:music: I to wszystko przy ręcznym klikaniu. Cudowna perspektywa:inlove:
     
  10. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    114 głosów na chwilę obecną - TAK o_O.
    Ta gra i tak jest mega łatwa.
    Oczywiście - NIE.
     
  11. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Jestem na nie. Miejsca na farmie dosyc, a kolejna laka oznacza kolejne tysiace zielska eventowego do siania
     
    wolf031973, Sekme oraz blazers lubią to.
  12. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    ;jeszcze się taki nie narodził...co by każdemu dogodził''xD
    jestem za, bo miejsca na drzewa mi brak8)

    każdy ma prawo do wypowiedzi.....a jak będzie?????bp pokażexD
     
    BiałyTrabant lubi to.
  13. helokityx3

    helokityx3 Koneser forum

    Jak dla mnie fajny pomysł :) Miejsca mi wciąż brakuje,a przy eventach cały czas usuwam ... i układam od nowa zagrody i drzewka ... >:(>:(
     
    BiałyTrabant i Anetta41 lubią to.
  14. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    Absolutnie nie! Chyba że dążymy do zlikwidowania targu i wtedy faktycznie będziemy sobie spokojnie kolekcjonować różne różności i siać kwiatki bez zbędnych emocji 8)
     
  15. marcelka41.

    marcelka41. Forumowy żółtodziób

    Jestem na tak ponieważ uważam że na farmie jest już mało miejsca , zagród, drzew coraz więcej.
     
    BiałyTrabant lubi to.
  16. alexander56

    alexander56 Generał forum

    jestem na nie bo cała sztuka polega na tym by sobie wypracowac to co nam potrzebne a nie isc na łatwizne z ogromem miejsca na stawianie i sianie czegokolwiek :p nic za darmo sie nie liczy :D
     
  17. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Pamiętam jęki o niszczeniu targu przed każdym nowym polem, które było wprowadzane. Nic takiego się nie stało ale widzę, że marudzenie nadal takie samo. Od ostatniego wprowadzenia nowego pola doszło kilkanaście nowych drzew i zagród, gdzie to wszystko stawiać? Jak ktoś zamiast życia ma tylko farmę i ma czas na ciągłe ściąganie i ustawianie zagród to nie musi odkrywać i używać dodatkowego pola. Dla mnie bardzo się przyda, bo już nie mam miejsca na nowe zagrody, a poprzednie powpychałem usuwając drzewa. To jest gra, która ma mnie zrelaksować po pracy, a nie zaganiać do nie wiadomo jakiej roboty.
     
    BiałyTrabant i Anetta41 lubią to.
  18. Sekme

    Sekme Generał forum

    Zdecydowane NIE.

    Uzasadnienie mojego wyboru cytuję z innego wątku:

    *****************************************


    A ja bardzo proszę w imieniu swoim i (jestem tego 100% pewna) bardzo, bardzo wielu graczy, by...
    BP nie powiększało żadnego dostępnego pola, ani nie wymyślało nowych, na których można byłoby ustawiać obecnie posiadane drzewka/zagrody itp.


    Farmerama to gra eknomiczno-strategiczna, a nie bezmyślna klikanka.

    Tu trzeba myśleć i liczyć, co się opłaca wyciągnąć z paska, a co w nim zostawić. Identycznie, jak w życiu. Produkujesz to, co się opłaca sprzedawać, i kupujesz wszystko, co jest Ci potrzebne. Próba wyprodukowania wszystkiego samemu to ekonomiczny absurd, który prowadzi do bankructwa. (Szczegółowo rozwijam ten temat w wątku "SianoGrosze :)" >>KLIK<<, przeczytaj, a zrozumiesz, jak szybko zarabiać dużo SG i awansować w grze).

    Zwiększenie powierzchni uprawnej (czyt. Łąki Głównej, Łąki Dzikiej, Leśnej Polany, a także Wyspy) będzie prowadziło do:

    1. drastycznego obniżenia cen na targu - będziemy mieli nadmiar towarów i zmniejszony popyt, ceny rzędu 0,01 SG za sałatę czy marchew już przerabialiśmy - było to bez sensu.
    2. podwyższenia ilości wypadajek i roślin eventowych w eventach - już obecnie ilości są duże i wiele osób ma problem z ukończeniem eventów - głównie oczywiście mówię o tych, którzy nie mają baobabów produkujących nawozy lub tych, co pracują/uczą się i nie mogą w dowolnym momencie zalogować się do gry.
    3. wyjątkowo czaso- i pracochłonne obrobienie farmy bez użycia kombajnu - już teraz to trwa i trwa, jeśli ktoś oczywiście nie ma całej farmy w baobabach i innych drzewkach ;)

    *****************************************
    Wątek: Uzytkownicy pytają, BP odpowiada... >>KLIK<<
     
  19. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Jak zawsze w punkt Sekme , jednak patrząc na wypowiedzi i głosy większość woli właśnie taką klikankę.
    Mam 3 drzewa w pasku i kurniczek , ojej , co teraz ?
    Dawać nowe pole 8) i do tego nie marudzić !!xD
    Jeden woli grać w chińczyka , drugi w brydża , życie ;).
     
  20. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zagłosowałam na nie
    To, że mamy pełne paski, to bardzo dobrze.:)

    Wyciągamy to co w danym okresie jest nam potrzebne - przygotowanie do eventu, do sprzedaży albo chcemy uzupełnić stodołę.
    Nie wszystko co posiadamy musi jednocześnie być wystawione.