Dodanie informacji o ilości posiadanych konstrukcji (dotyczy warsztaciku w mieście)

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika monic123, 16 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz aby była widoczna informacja o posiadanych "konstrukcjach" przy budowaniu nowych

  1. TAK

    6 głos(ów)
    35,3%
  2. NIE

    11 głos(ów)
    64,7%
  1. monic123

    monic123 Forumowy żółtodziób

    Propozycja by w warsztaciku (w mieście) przy wybieraniu typu konstrukcji poszczególnych zwierząt ukazana była informacja o ilości posiadanych już konstrukcjach i ich ulepszeniach np. przy budowie fabryki jaj (zwierzę - kury) po informacji produkt: 1 x Jajka, czas: 24:00 h, byłaby podana np. informacja; posiadasz już: 0 budynków. Informacja ta pozwoliłaby w szybki sposób zorientować się jakie konstrukcje już posiadamy i w jakich ilościach, a jakich jeszcze nie. Teraz aby to sprawdzić trzeba za każdym razem wychodzić z warsztaciku i skakać po polach i ich inwentarzach np. po głównej łące, dzikiej łące lub polanie leśnej jeśli chodzi o „zwierzęta”, a po wyspie (plantacji), bądź lesie tropikalnym jeśli chodzi o „zwierzęta z wyspy”.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Mnie osobiście to niepotrzebne, wchodzę do warsztaciku w mieście budować dany warsztat wtedy, kiedy jest mi potrzebny, nie robię zbędnych "zapasów".
    Niemniej jednak pomysł precyzyjnie opisany, dodaję więc go do alfabetycznego spisu treści.
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    Mi nie jest to zbytnio potrzebne....jak potrzebuję jakis warsztacik co buduję tyle ile mi jest potrzebnych i tyle ;)