Opinie Dożynki 2022

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Bry :)

    Generalnie bez większych fajerwerków i chyba podobnie jak w zeszłym roku :) ale mi to nie przeszkadza chociaż jakieś pikolaczki by się przydały ;)
    Oczywiście startuję w topiku 8)
    Wstępnie obstawiam, że 10 mld na top 500 powinno wystarczyć a może i mniej...
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie rozumiem,,dlaczego koło decyduje a nie Ty,, i co tu ma koło do rzeczy,,o_O
     
  3. bogusiania

    bogusiania Stary wyjadacz

    Ja taka oszczędna farmerka, nauczona doświadczeniem sprzed kilku lat, żeby nie tracić i potem figę z tego mieć. Tylko 1 raz brałam udział w dożynkach. Z początku dobrze to wyglądało, zapasy ze stodoły znikały w błyskawicznym tempie, miejsce na podium coraz bliżej - i na tym koniec szczęścia i upragnionych nagród. Kilka dni było spokojnie, nikt się zbytnio ze swoim bogactwem nie chwalił, ale przed samym końcem się zaczęło - nagle wszyscy okazali się milionerami i miliarderami i moje marzenia legły w gruzach. Delikatnie powalczę o miejsce w TOP 3000, może się uda. Powodzenia walczącym o wyższe miejsca :)
     
  4. incasent

    incasent Ambasador forum

    Dla mnie to będą pierwsze dożynki :)
    Co z tego wyjdzie, to się okaże, ale po przeczytaniu topików dożynkowych z ostatnich kilku edycji, nie mogę sobie odmówić wspólnej zabawy z Wami :)
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    I to jest najfajniejsze w tym wydarzeniu, wspólne emocje :), bo nagrodami nie ma się co zachwycać ;).
     
  6. mahartka

    mahartka Baron forum

    o nie.. pole specjalne :/ z dożynkami największy problem mam z przesianiem tych roślinek żeby dotrzeć do momentu wpłacania... Oby się udało a potem byle się zmieścić w 3000 i będzie ok :) nie dotarłam do zasobów na 1000. miejsce.. nie mówiąc już o czymkolwiek wyżej :)
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    zacznę rozsiew a potem się zobaczy,rozsądek mówi odpuść ale te emocje wrzucania do wora bez dna jest też kuszący :D
     
  8. Aniutek89

    Aniutek89 Zaawansowany

    Do toalety w pracy zawsze można wyjść a tam szybciutko na telefonie rozsiać sobie :D

    Ale też wolałabym żeby eventy zaczynały się koło 18:00 :)
     
    krasnoludek10, kudlaty147 oraz PoloMit lubią to.
  9. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Raczej chodziło mi o to,że nie można kontrolować czy się spada z listy i ewentualnie interwencyjnie dorzucić tę sałatę czy inny szarłat.
     
  10. jajki

    jajki Okazjonalny autor

    BP wiedząc że rywalizacja i tak będzie , wogóle nie przykłada się do tego, aby nagrody były zachęcające do walki o nie. Czy też tak uważacie?
     
  11. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Po ubiegłorocznych wyczynach Węgrów, ciekawi mnie co w tym roku nas zaskoczy. Specjalnie nie szykuję się na Dożynki, bo tańczacych z liśmi mam dużo a reszta jest b.mało interesująca, aby tracić dla niej zasoby ze stodoły. Zrobię minimum aby odblokować TOP, a potem zobaczymy... Czekając na Dożynki większość z nas oczekuje czegoś naprawdę fajnego. Ale pnącze które daje 300% tylko z ozdobnych to stanowczo za mało, tym bardziej że niedawno można było kupić za 150 florenów rząd chmur dający 300% co drugi dzień na całą farmę.
     
  12. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Napewno event robie i ....wystartuje w TOP ale do 500 mi dużo brakuje wiec może w 1000 sie załapie,a powinno być lepiej niż w zeszłym roku,echh

    To moje wyniki i wsady za TOP z 2020 i 2022:

    1626 -mala159- 332.662.000 -2020r.
    592 -mala159- 3.020.427.007 -2022r.

    Jak bedzie w tym roku ...zobaczymy 8)
     
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No to teraz chwila westchnienie, czy ruszymy o 14 czy też nie
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i ruszyliśmy :D
     
  15. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    W pakietach nie ujęto tańczącego z liśćmi i krabowego skarbu

    czyli nie będzie jako nagroda ?
     
    krasnoludek10, olgs3 oraz izabell2468 lubią to.
  16. wieśniak2

    wieśniak2 Stały bywalec

    siejemy na dużych czy małych poletkach ?
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Jeżeli chodzi o specjalne pole, to chyba korzystniej jest siać na dużych polach, mniej zużywa się nawozu i nie mając kombajnu łatwiej się zbiera, a ilość roślinki, czy na małych, czy też dużych polach wyjdzie ta sam. Jedynie wypadajki nie wiadomo jak będą wypadać, bo może wtedy lepiej będzie z małych pól, ale to trzeba sobie przetestować :)
    A jest już event ? ;), bo u mnie nic nie widać :D
     
    Ostatnie edytowanie: 23 listopada 2022
  18. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Już jest :music: Czy ktoś podpowie, jak włączyć Rudokitkę, żeby się pokazywała?
     
    krasnoludek10 i AngelGina lubią to.
  19. wieśniak2

    wieśniak2 Stały bywalec

    dzięki. event już się pokazał
     
    krasnoludek10 i AngelGina lubią to.
  20. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    ja mam taki układ
    [​IMG]
    29 x duże
    7 x średnie
    8 x małe

    czy można coś poprawić ?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.