Opinie Dożynki 2022

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 22 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Czas na najbardziej kolorową akcję roku! Świętuj udane zbiory i wygraj cudowne nagrody. Czy uda ci się zostać jednym z 3000 najlepszych graczy? Pokaż, na co cię stać!

    [​IMG]

    [​IMG]
    Środa, 23.11.2022, godz. 14:00

    [​IMG]
    Wtorek, 29.11.2022, godz. 14:00

    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO to jest poradnik, można zaczynać narzekać lub sie cieszyć :) ;)
     
  3. grakula16

    grakula16 Chodząca legenda forum

    W FAQ brakuje nagrody za trzecie ulepszenie myszy
     
  4. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Jak ja nie cierpię w tak dużym ważnym wydarzeniu nagrody typu ulepszenie [​IMG]


    A jak to jest dokładnie z myszą II
    nagrody TOP
    każdy przedział ma ulepszenie
    a tylko mysz II za całość

    a jaka mysz po nałożeniu jednego ulepszenia ? [​IMG]

    *****
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Podstawa czyli Latające myszy I jest nagrodą za 6 krok:

    [​IMG]

    W nagrodach za miejsce w rankingu dla każdego przedziału jest tylko 1 ulepszenie:

    [​IMG]

    Czyli na podstawę można nałożyć jedno zdobyte ulepszenie i będzie item:

    Latające myszy II
    (z ulepszeniem zdobywanym za zajęcie miejsca 1-3000 w TOP)
    [​IMG]
    Co 11 godz.: 90 PD/TPD x Poziom Farmy/Wyspy oraz 50% więcej PD z obszaru Farmy przez 3 godz., 2 małe pola.
     
  6. irenad

    irenad Aktywny autor

    a skad mam wziasc patisony
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To roślina eventowa:

    • roślina eventowa
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    no to się zaczyna :D ciekawe ile w tym roku trzeba będzie wrzucić do Top500, ile będzie na pozycji 1:p
     
  9. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum


    trzeba bedzie dac 1 000 000 000 , tylko nie wiadomo ile razy pomnozony.......;):p beda nowe rekordy .........;):p
     
  10. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    W ostatnich dożynkach miejsce 500 dawał towar za 3,6 mld, miejsce 1000 towar za 1,3 mld a miejsce 3000 towar za 318,7 mln.
    Ile będzie potrzeba w tym roku? Msm nadzieję że 6 lub 7 mld na top 500 wystarczy. Zresztą zobaczymy 29 po godzinie 14:)
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    W moim przypadku to będzie obowiązkowe 6 zadań i jak się uda to 5 wpłat, aby się doczołgać do 10 florenów a w międzyczasie tyle, ile będę w stanie karmień postaci Kiry Rudokitki, bo nawet ciekawe nagrody ma - szansa na 2 floreny to nie byle co;) W końcu rzadko kiedy dostajemy darmowe floreny:D


    EDIT: Tak - wiem, że w złotym pakiecie nagród jest 250 florenów, ale moja farma nie jest aż tak zasobna:p
     
  12. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Really? o_O:(
    Miała być walka o pierwszą dziesiątkę.
    Dużo ludzi stało się po takich deklaracjach Twoimi fanami i chcieli trzymać kciuki...
    Ech, Monia, Monia. :(
     
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Dożynki

    Czytam szukam ''wow '' [​IMG]
    nagroda za same dożynki pewniak item latająca mysz I :sleepy:
    to aż tyle czy tylko tyle ?

    się rozpłaczę :cry:
     
  14. kondzio0101339

    kondzio0101339 Wyjątkowy talent

    To miały być moje pierwsze dożynki, w których chciałem powalczyć o jakieś nagrody w TOP, ale mam podobne odczucia...o ile lubię nagrody, które pozwalają zwiększać poziom PD, tak tutaj liczyłem na większą różnorodność-.- mam wrażenie, że podobne (jak nie lepsze) nagrody bywały już w eventach, które dało się zrobić na piechotę, bez większego wysiłku i milionów/miliardówo_O zapasów w stodole...a tu? jedna wielka niewiadoma, bo wszystko zależy od progu wpłat:( można dużo wpłacić, a dostać w zamian tyle, co nic...chyba, że dla kogoś zabawa i wyścigi w TOP są już odpowiednią nagrodą za wpłacanie takich ilości towarów to wiadomo, powodzenia! Ja raczej odpuszczę...chyba, że próg nie będzie jakiś wygórowany i udzieli mi się chęć rywalizacji, to może się pobawię:music:Muszę się z tym przespać...xD:cry:W każdym razie powodzenia dla wszystkich walczących, bo na pewno takich będzie wielu i szczególne powodzenia dla naszej reprezentacji:D:inlove:
     
  15. 22vader

    22vader Zaawansowany

    powiem szczerze, te pakiety nie są nawet w 10% warte ilości jakiej trzeba oddać :)
     
  16. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Zawsze tak było z pakietami.
    W tym ewencie nie o to chodzi.
     
  17. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Może i tak. ;)

    Może prestiż bycia w dziesiątce? Odniosłem kiedyś wrażenie, że nie tylko o nagrody w tym chodzi.;)

    A co, pomyliłem imię? A to przepraszam najmocniej. ;)
     
  18. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Teraz polecieli z nagrodami ehh coraz gorzej się dzieje
    Dożynki dla każdego farmera są zawsze najważniejsze ,więc do boju polska ekipa:inlove::inlove: . Stodołę mam chyba za biedną na top ale kto wie czy nie wyczyszczę do zera tak dla zabawy jak w zeszłym roku . Jak się bawić to się bawić xDxD
     
  19. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    A ja chyba spasuję. Jesli chodzi o sam event- pewnie zrobię ale na luzie. Żadnych dużych wpłat nie zamierzam robić. O miejsce w top nie bede walczyć. Nagrody jak dla mnie mizerne. Z resztą- kiedy był event z potworami pisałam,że to dla mnie mini dożynki :D i miałam rację bo nagrody w w/w evencie były lepsze niż w dozynkach :)
     
  20. eweliaB07

    eweliaB07 Młodszy ekspert

    Miałam podjąć wyzwanie pierwszy raz. Gram od początku istnienia farmy, a tu brak motywacji.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.