Mini Event Dni sąsiada

Temat na forum 'Ogłoszenia eventowe' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 września 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Eviana

  Eviana Team Leader Team Farmerama PL

  Witajcie Farmerzy,

  Pamiętacie o swoich sąsiadach? Jeżeli nie, to przypomnijcie sobie. Przez krótki czas będziecie mieli szansę na wysłanie im wyjątkowych prezentów!

  Dni sąsiada.png

  Gracze zostaną podzieleni na 3 grupy, a każda z nich codziennie dostanie do wyboru dwa prezenty, które będzie można wysłać sąsiadom lub znajomym - jeden darmowy i jeden za floreny. Prezenty będą się zmieniały każdego dnia o północy. Kolejność pojawiania się prezentów będzie różna dla różnych graczy, jednak ostatecznie wszyscy gracze będą mieli możliwość wysłania tych samych prezentów, tyle że w różnych dniach.

  Dni sąsiada nagrody.png

  Aby móc wysyłać prezenty należy osiągnąć co najmniej 15 poziom na Farmie. Prezenty darmowe wliczają się do limitu codziennych prezentów sąsiedzkich, natomiast prezenty za floreny mogą być wysyłane (i przyjmowane) w dowolnej liczbie, z tym że zmniejszają limit możliwych do przyjęcia prezentów darmowych.

  Wśród podarków znajduje się nowy item:

  Lepkopalczasta żaba
  specialgiftingsep2023romantic.gif
  Co 20 godzin będzie dawał 18 PD/TPD x Poziom Farmy/Wyspy oraz +10% PD/TPD ze zbiorów przez 4 godz.
  Zajmuje 2 małe pola i można go ustawić wszędzie z wyjątkiem Świata Pełni Księżyca.


  start.png
  Czwartek, 14.09.2023, godz. 00:00:00

  koniec.png

  Wtorek, 19.09.2023, godz. 23:59:59

  rozmowy.png

  Pozdrawiamy,

  wasza ekipa.png

  Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, jeśli Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.