Dni sąsiada

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika marcinek74, 1 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. marcinek74

    marcinek74 Hrabia forum

    Witam uprzejmie Ekipe.Mam pytanko od którego poziomu można wysyłać prezenty w ramach eventu dni sąsiada. Sądze że dla nowych graczy jest to nie osiągalne. Pozdrawiam
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Witaj:) Prezenty mogą wysyłać Gracze mający co najmniej 20 poziom na Farmie. Dodamy tą informację w Ogłoszeniu.
    20 poziom to dość nisko przy obecnych możliwościach, jakie daje Farma, ale z pewnością jakimś utrudnieniem dla bardzo świeżych Graczy jest.

    Czy masz jeszcze pytania?
     
  3. marcinek74

    marcinek74 Hrabia forum

    Tak sądziłem że brakło info. Pozdrawiam i proszę zamknąć wątek a zarazem poinformować graczy .
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Już poprosiłam o dopisek w Ogłoszeniu. Również pozdrawiam, a wątek zamykam. Miłego dnia:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.