Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Iisa_Roosa

    Iisa_Roosa Czeladnik forum

    Chociaż nie planowałam robić eventu w całości (praca skutecznie wyciąga z nałogu grania ;)) to jednak udało się skończyć wszystkie zadania, ale nagrody zdecydowanie nie były adekwatne w włożony trud. Zależało mi na TSa a to co otrzymałam strasznie mnie rozczarowało.
    drzewa farma: XXL (cytryna, daktyl, czarny bez, pomarańcza, jodła, pigwa, buk x2) XL (cytryna x3, czarny bez x4, jabłoń >_<), niesplik japoński.

    drzewa wyspa: XXL (mango, pitaja, kaki, orzesznica, granatowiec x 4) XL (liczi, kumkwat, orzesznica, kakaowiec, granatowiec) wianowłoska.

    zagrody: pomarańczowe (koziarnia, fabryka jaj kurzych), żółte (owczarnia, schronisko dla wron, mleczarnia dla kóz), bobry++ x2, czerwona zagroda dla indyków x2, kiwi ! :inlove:

    drzewa to same starocie. Mimo sporej ilości XXL nic czego bym nie miała. Z zagrodami odrobinę lepiej wyszło bo mam pierwsze kiwi, a i czerwoności lubię.
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event zakończył się kilka dni temu,Gracze swoich opinii i komentarzy już nie zamieszczają,więc temat zamykam i przenoszę do archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.