Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Dobra- wywalam focha z przytupem >:(
    Z TS-ów ma farmie mam:
    -grusza xl (!) x2 :cry:
    -japońskie kwitnące x2
    -czarny bez xl x2:cry:
    -czarny bez xxl x2
    -buk xxl x2
    -buk xl
    -morela xl-x2
    -morela xxl
    -morela xl
    -jodla xl :cry:
    Zagrody:
    -koty x2
    -krety x2
    -koguty x2
    -Zółta wytwórnia guano :cry:>:(:mad:
    -pomarańczowy kurnik :cry:>:(:mad:
    -myszy
    I coś, co było tak niewarte uwagi, że nawet tego nie zapamiętałam:cry::cry::cry:

    A gdzie moje kiwi??? Albo dziobaki??? Ja się pytam- gdzie??? :cry::cry::cry::cry:
    Już pamiętam- to były bobry ++:mad:
     
    azadrubalja i eliza9070 lubią to.
  2. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Ja też same powtórki w tajemniczości, trudno, grunt że mam cudowne pnącze:)
     
  3. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    oni nawet nie biorą pod uwagę że TS- miał być nie tylko tajemniczy ale zawsze specjalny i nie osiągalny normalnie a tu mamy od poziomu 90 w grze drzewa xl które można sobie kupić bez stawiania super tajemniczej sadzonki to już jest jawna kpina
    (tak jak z nagrodami specjalnymi na kole w większości)
    niech to będzie specjalne drzewko albo chociaż xxl - nawet jeśli jabłonka no ale xl to chore
    to po takich TS-ach powinni od razu pociąg podstawić :D

    daliby nam więcej miejsca w nagrodę za trudny event - to by nas ciut satysfakcjonowało :D

    a tymczasem mamy pnącze i marną satysfakcję z TS-ów
     
  4. glacier30

    glacier30 Czeladnik forum

    event uważam za udany, z ciekawych zagród: koguty i jeże,
    drzewka dużo lepiej: 2 x kowhai, japońskie drzewo wiśniowe, pomarańcza xxl, 2 x jodła xxl, migdał xxl, grusza xxl, bez xxl i jakieś xl,
    na wyspie: mój pierwszy tamaryndowiec :) , 2 x amherstia, cedrat, 2 x wianowłostka, orzesznica xxl, palma kokosowa xxl i jakieś xl :)
     
  5. 11eveline

    11eveline Książę forum

    A ja mam wręcz przeciwne zdanie. Event męczący i nudny. A to co dostałam z TS-ów godne pożałowania.:oops: Szkoda było tak pięknego eventu na siedzenie przed komputerem. Może przy następnym evencie będzie lepiej. ;)
     
    majajandzinska i oset53 lubią to.
  6. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam

    Nie zgodzę się z Tobą. Przecież nie trzeba było siedziec non stop przed kompem bo roślina rosła z nawozem i wodą 5:54 godz. Nawet nagrody były w miarę bo po 17 szt sadzonek wyspowych i farmowych no i 10 stajennych. Wolałabyś żeby trzeba było siac tysiące rosliny, która rośnie 4 godziny?
     
  7. ciamelek

    ciamelek Okazjonalny autor

    Również uważam event za nudny i meczący a o zagrodach i TS-ach nawet nie chcę pisać. Szkoda słów i zmarnowanego czasu
     
    elwira17 lubi to.
  8. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    sąsiad :wuerg: bo Twórcy sobie przypomną :D
    nie wiem jak wy ale ja po evencie po prostu odpoczywam a na weekend mamy obiecywaną plażową pogodę więc nic mnie na farmie nie zatrzyma :) - przynajmniej mam taką nadzieję :D

    Ponarzekałam sobie a co tam
    ale ja się cieszę że udało mi się event zrobić
    wcześniej były łatwiejsze i nie dawałam rady
     
    eliza9070 lubi to.
  9. ciamelek

    ciamelek Okazjonalny autor

    zgadzam się, nagrody marne
     
    piotrwan70 lubi to.
  10. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Ja osobiście powiem że rośliny które sialiśmy były szkaradne... No i to "coś" co hodowaliśmy... Nigdy nie sądziłam że wygląd roślin ma wpływ na podejście do eventu, ale u mnie tak się stało. Zrobiłam zadania tylko z sadzonkami i stajennymi, które właśnie czekają na otwarcie... Po raz pierwszy od długiego czasu nie ukończyłam eventu i jest mi z tym całkiem dobrze :) Pozdrawiam ciepło i życzę miłej nocy!
     
    dorabutek lubi to.
  11. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Oczywiście TS-y były kuszące i dlatego ten event robiłam. Ale to co z nich wyszło pozbawiło mnie całkowicie radości z robienia tego eventu. Wolałabym aby do zdobycia była jakaś konkretna zagroda np. kiwi, dziobaki czy żółwie. A dzięki TS-om zdobyłam kolejne sztuki zagród i drzewek, które zalegają w pasku. Nie trafiłam nic, czego wcześniej nie miałam. A nie mam wszystkich zagród. Zdecydowaną większość tego co dostałam można kupić za SG. Dla ścisłości mogę powiedzieć, że w moim pasku zalega już 25 zagród bobrów, a zdecydowaną większość zdobyłam właśnie w TS-ach.
     
  12. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Witajcie!
    I na dzień dobry człowiek musi się wkurzyć!
    To nie męczący event macie "Letni konkurs" - tu się nie będziecie męczyć. A czymż to się tak umęczyliście przy tym evencie, może chociaż słowo wyjaśnienia?


    I tu się w 100% zgadzam!

    Na nagrody, to chyba nie było mocnych, ale też nie były zaskoczeniem. Wiadomo z poradnika było o co gramy.

    Zawsze, po przeczytaniu poradnika, można powiedzieć - odpuszczam, nie odpowiada mi. Przecież nikt nie każe robić każdego eventu. A który Ci graficznie odpowiadał?

    Tak samo się żalicie, jak niektórzy grający w toto-lotka: raz wysłałem i nie wygrałem, co to za gra!
    Ci co grają non-stop jakoś nie biadolą.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2015
  13. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Ja tylko przyszłam powiedzieć, że z toitoików nic ciekawego. I kwestia eventu całkowicie zamknięta u mnie.
    P.S. W gt zapraszam po krety i gołębie. Cały zapas.
     
    eliza9070 i juliuszka lubią to.
  14. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    U mnie z TS wyspowych bo farma zaczeka:
    karob 2 sztuki (nie miałam)
    tamardynowiec 1 sztuka też nie miałam
    Amherstial 1 sztuka też nie miałam ;)
    wianowłostka (no tych to mam w nadmniarze ;) )
    orzesznica xxl (miałam ale lubię xxl ;)
    granatowiec xxl sztuk 2 (znowu lubię xxl)
    kumkwat xxl
    reszta xl no co poradzić nie wszystko może być xxl :D
    Brakuje mi w takim razie cedratu i baobabu. Ale uzupełniam braki :)
     
    eliza9070 i Bilonge lubią to.
  15. Marzenocha

    Marzenocha Koneser forum

    Hej! Nie sadziłam że moja wypowiedz może kogoś zdenerwować. Wyraziłam swoje zdanie to wszystko. Ten z kucykami pony był przepiękny, jak dobrze pamiętam sialiśmy kolorowe paprocie , na farmie było wesoło, kolorowo i słodko :inlove:.
    No a z TS wyszły dwie tarniny, z zagród kiwi, pomarańczowa stajnia,szopy więc jestem zadowolona :D Najbardziej z kiwi bo nie miałam. Pozdrawiam Marzena
     
    Ostatnie edytowanie: 11 czerwca 2015
    eliza9070 lubi to.
  16. KODI2011

    KODI2011 Młodszy ekspert

    U mnie kiwi obrodziło i w drzewkach i w zagrodach :) do tego 1 x kowhai a reszta co juz miałem plus 2 bobry klasyczne ++ :D
     
    -strzalka-, toDzasta oraz Anhedrea lubią to.
  17. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    O.K. Polak lubi ponarzekać!
     
    -strzalka- i Bilonge lubią to.
  18. piotrwan70

    piotrwan70 Chodząca legenda forum

    Jestem rozżalony:cry: tyle zachodu z tym eventem,tyle nerwów,czy zdążę nazbierać soli i w ogóle,a tu cios w samo serce.Żadnej nowej zagrody i zero nowych drzewek:( ogólnie jestem zniechęcony i żal ,że znowu jestem zrobiony w "bambuko":(
     
  19. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ja na drzewka nie narzekam. Całkiem sporo XXL. I na farmie, i na wyspie. Do tego tarnina i tamaryndowiec.
    Natomiast o sławojkach to lepiej nie pisać, taki chłam.
     
  20. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Zdobyłam się na odwagę i postawiłam na wyspie TS.
    Granatowiec XXL x2
    , pistacja XXL, kaki XXL, papugowiec, palma kokosowa XL, amherstia, granatowiec XL, bananowiec XL, mandarynka XL, karob, papaja XXL, mango XL, figowiec XL, moringa XXL, granatowiec XL, cedrat.

    Jestem naprawdę zadowolona z wyników :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.