Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. rzabaa9

    rzabaa9 Analityk forum

    Jest! Jest! Jest! Udało mi się skończyć event! Jeeeee :music: No się cieszę jak małe dziecko :p
    Mimo kłopotów z solą, udało się! Pnącze stoi i produkuje :) hehe

    Ps. Dziękuje wszystkim którzy pomogli mi z wypadajkami. To dzięki Wam mi się udało! ;)
     
  2. puszapek1

    puszapek1 Stary wyjadacz

    witam ,ja mialam bardzo duze opoznienie z rozpoczeciem eventy i na obecna chwile brak mi 96 soli ,bardzo kiepsko to widze,gratulacje tym co pokonczyli
     
  3. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    i ponowie przypominam
     
    eliza9070 lubi to.
  4. -anna2806-

    -anna2806- Mieszkaniec forum

    Mogę podesłać sól kto potrzebuje piszcie sówki
     
  5. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Ja też nie dostałem bobrów.[​IMG] Zastanawiam się, czy pisać do PT, ale to chyba trzeba od razu po wystąpieniu błędu, a nie dzień później? [​IMG] [​IMG]
     
  6. semira25

    semira25 Czeladnik forum

    Jesteście genialni na tym forumxDxD,
    widzę, że bobry nikogo nie omijają! xDxDxD:D
    Mam je na okrągło w ts, wracają w pociągu, na kole fortuny8):sleepy:
    Wczoraj oczywiście też była zagroda bobrów w ts nagrodzie z zadania. Już 9..., mam 6 zwykłych i 3 "++"Wszystkie "wygrane":p
     
  7. majajandzinska

    majajandzinska Okazjonalny autor

    Za 5 soli kończę cały Dzień Morza ( raczej tydzień). Za godzinę zbieram drzewa, to myślę że wyleci. Mało kiedy walczę tak do końca. Tym razem miałam zrobic całe 3 i 4 zad. ale po ich skończeniu wróciłam do początkowych i chyba się uda zdobyc wszytko na pnącze.
    Edit: A co do bobrów , mam tak samo jak Wy:) Sztuk 3. Poza nimi koguty, szopy, gołebie i nawet nie wiem co jeszcze... Czyli nic ciekawego. Z drzewami poszło troche lepiej.
     
    eliza9070 lubi to.
  8. kheme

    kheme Analityk forum

    Co Ty w ogóle mówisz. Nigdy nie wydałam ani złotówki na żadną grę, tym bardziej na farmę. Even zrobiłam (a właściwie zrobię za 20 min jak mi się ostatnie 23 gorgonie zrobią) na luzie, nawet się nie starając. Super nawóz do wygrania, sama miałam ze 20, trochę qpy, o wodzie chyba nie muszę mówić. Do tego jedynym wspomagaczem było to, że miałam duży zapas dżemiku march. -jabłk. Do tego udało by mi się to skończyć ze dwa dni wcześniej gdybym od razu sadziła wszystko na malutkich polach, a ja przez dwa dni sadziłam na dużych.

    Także uważam, że mówisz głupoty. A o sól mogłaś zawsze poprosić na forum czy napisać do sąsiadów.

    Mój chłopak np. ma roślinki 5000, a soli ze 300 mu brakuje i jakoś nie płacze z tego powodu... :)
     
    .Robaczek., zagma oraz eliza9070 lubią to.
  9. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    hahaha :D
    Mi też zabrakło bobrów, a z drzewek - surmii XXL :D
     
  10. aniamucha77

    aniamucha77 Czeladnik forum

    do ktorej godz.dokładnie jest ewent?
     
  11. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    do godz 14
     
  12. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Przysolilam Ci :)
     
    eliza9070 lubi to.
  13. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    a u mnie aż 3 nowe bobry sobie przyczłapały
    ale nic to - zobaczymy pewno niedługo jak będzie event i trzeba będzie z 2000 bobrów potrzebne ;)

    a w temacie - udało się dziś zakończyć event nie wydając ani złotówki
    ciężko było, ale się udało
     
    eliza9070 lubi to.
  14. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Anuszki chwali się jabłonką! [​IMG] Czy ktoś ją przebije? Może kurnikiem? [​IMG]
     
    Esterka23, zagma oraz MOD_Magiczna lubią to.
  15. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Magiczna podziele sie z Toba moimi bobrami, zeby Ci przykro nie bylo;)xD
     
    .Robaczek. i eliza9070 lubią to.
  16. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Jeśli komuś mało soli- czekam na sówki :)
    Do ostatniego zbioru zielska jeszcze 2 h. Ale już teraz wiem, że nie skończę ewentu. Najważniejsze jednak jest to, że już mam, to na czym mi najbardziej zależało. A bez pnącza jakoś przeżyję ;)
     
    eliza9070 lubi to.
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    też dostałam jabłonkę xxl :D
     
    eliza9070 lubi to.
  18. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    I fajrant. zadanie z drzewkami zrobione , czwartego niestety nawet nie ruszyłam ale nic to ;)
     
    eliza9070 lubi to.
  19. MOD_Magiczna

    MOD_Magiczna Guest

    dzięki, wolę kurnik :p Nie będę Twoich cennych skarbów z Tsów zabierać :D Dla takich bobrów warto robić eventy :D
     
    wycierka, zagma oraz eliza9070 lubią to.
  20. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Kurnika co prawda nie dostalam, tylko pomaranczowe kroliki. Nie wiadomo co lepsze:pxD
     
    .Robaczek., Esterka23 oraz eliza9070 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.