Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. gruszeczka65

    gruszeczka65 Okazjonalny autor

    Witam
    Jeszcze tylko 30 białych chmurek
    proszę ;)))
     
  2. Tak dla przypomnienia podaję link do wątku gdzie możemy prosić o sól :)
     
    eliza9070 lubi to.
  3. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    Witam z rana przyszłam się pochwalić co mi z
    ts z zagród wyszło
    Kiwi:inlove:
    staw z rybkami czerwona:inlove:
    Stajnia pomarańczowa
    Zagroda dla kota
    Zagroda dla strusi pomarańczowa
    zagroda dla kreta
    zagroda dla gołębi
    zagroda dla koguta
    punkt z piórami pomarańczowa
    kaczy staw żółty

    Ts drzewka na farmie
    Tarnina:inlove:
    kowahi:inlove:
    2x cytryna XL
    2x cytryna XXL
    orzech włoski XXL
    Gruszka XL
    Klon cukrowy XL i XXL
    Migdałowiec XXL
    Czarny bez XL
    Śliwka XXL
    Jabłoń XXL
    Buk XXL
    Surmia XXL
    Morela XL

    TS na bahamie to zaraz postawie
     
  4. visa77

    visa77 Komandor forum

    Nareszcie koniec :D z zagród nic ciekawego, bobry+, pomarańczowe rodeo, żółte szopy, kreciki, jeżyki, żółte kameleonki a drzewka wystawiam dopiero teraz :) a z wejściówek to godny uwagi jest spiewający tulipan reszta to super nawóz,Zośka, kaczuszka kąpielowa, mleczarnia
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2015
    eliza9070 i ankak106 lubią to.
  5. szarlotka7711

    szarlotka7711 Zaawansowany

    Czy ktoś się zlituje i mi pomorze ? Brakuje mi jeszcze 140 soli :cry::(
     
  6. kobieta15

    kobieta15 Czeladnik forum

    Uważam, że to nie w porządku. Mam zrobiony od wczoraj cały ewent a brakuje 150 soli. Niech ta gra nie nazywa się bezpłatna, bo bez pieniędzy nie da się ukończyć ewentu. Przykre. Rozumiem, że jeśli ktoś chce szybciej, mniejszym kosztem czasu, niech się da przyspieszyć za pieniądze, ale takie traktowanie graczy, którzy chcą sami ukończyć ewent i mają z tego satysfakcję, że zrobią trudny ewent, to brak dla nich szacunku. No ale czego ja wymagam, przecież w dzisiejszym świecie szacunek jest tylko dla pieniądza.
     
  7. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    napisz sówke to podeśle
     
    RenesmexD lubi to.
  8. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Uwierz mi, da sie event ukonczyc bez wkladu realnej gotowki. Trzeba tylko troche pokombinowac, np na noc posiac dlugorosnace, albo uzyc uszlachetnionych w szklarni roslin.
    Skrobnij do mnie sowke, sol poleci;)
     
  9. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    Z jednej łąki goździków wyleciało 40 sztuk soli i to oznacza, że skończyłam. Na pozostałych później siałam i jeszcze dojrzewa, więc jestem teraz już tylko ciekawa z jakim plusem skończę. Teraz czekam jeszcze tylko na TS-y, ciekawe czy warte są tej nerwówki:p

    Bardzo, bardzo dziękuję dobrym duszom, którym chciało klikać i klikać, żeby dodać mnie do znajomych i wysyłali sól nawet bez proszenia : [świstak], justynama93, ulon1, AnnDżelina.

    Wszystkim, którzy jeszcze nie walczą, życzę powodzenia.
    Mam jeszcze 5 prezentów do wykorzystania, więc chętnie je oddam potrzebującym - sąsiedzi pokończyli, więc wybaczą, że dziś nie dostaną :)
     
    eliza9070 i GruGru lubią to.
  10. kobieta15

    kobieta15 Czeladnik forum

    To nie prawda sieję długo rosnące, mam uszlachetnione goździki. Już nie raz nie skończyłam ewentu lub nie zdobyłam pnącza przez brak wypadajek. Mam tylko jednego sąsiada, który wymienia się ze mną. zostają 4 prezenty, których nie mam komu dać. a sama tez bym chętnie przyjęła. Ale to też się nie udaje. No cóż...
     
  11. Kesja88

    Kesja88 Mistrz forum

    sól wysłana(durkak8) ja skończyłam wczoraj, ciężko było ale grosza nie dołożyłam więc satysfakcja jest:)
    ze stajennych : 2*bobry,żółte owce,pomarańczowe kaczki i nietoperze,żaby,jeże,krety,myszy i czerwone kameleony. Z drzew z XXL: 3* cytryna, brzoskwinia,2*klony, czarny bez, jabłoń i pigwa. Z XL:czarny bez,2*buk, po za tym 2*tarnina i raz nieśplik japoński. z wyspy jeszcze nie wiem... także szału nie ma...
     
    eliza9070 lubi to.
  12. bidulkowo111

    bidulkowo111 Czeladnik forum

    Jaki masz nick w grze?
    chcę wysłać sowkę i pokazuje ,że nie ma takiego gracza
     
  13. celestyn69

    celestyn69 Młodszy ekspert

    koniec z ts sama wielka lipa
     
  14. dosias

    dosias Generał forum

    na reszcie event skończony
     
    Esterka23 lubi to.
  15. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    Gratuluję sąsiadeczko:)
     
  16. GruGru

    GruGru Wyjątkowy talent

    ja w czasie eventów w znacznej mierze wymieniam się nie z sąsiadami a potrzebującymi z forum :)
    MOD_Kleopatra podała linka gdzie można o sól prosić.
    W ten sposób mam już grupkę stałych graczy, z którymi przy okazji eventów się wymieniamy (w sumie 5 osób) + 2 lub 3 sąsiadów rotacyjnie, zależnie czy ktoś potrzebuje wypadajek lub już skończył, czy nie.
    Poza eventami mam 3 sąsiadów z którymi regularnie wymieniam się prezentami.

    A w temacie - wystawiłam wczoraj część kibelków 8)
    Za florki odkryłam wilki (zawsze miło), koguty (moje pierwsze :D ) i żółte guano (po dwóch pierwszych może być)
    Na pole poszło kolejnych 6 i rano dostałam: boćki (któreś tam, ale je lubie), myszy (tego to już mam sporo), żółta pszczelarnia (ujdzie bo w następnej kolejności...), drugie koguty, kiwi i dziobak :D:inlove:

    Zagrody jak dla mnie BARDZO udane :inlove:
    W pasku jeszcze jedna lira, ale tę zostawię na później. Teraz na pole pójdą drzewka z TSów na farmę :)

    Na baha ostatnie gorgonie podbijają mi TPD (zostało już tylko 7 sztuk paszy a więcej zielska już nie chce mi się siać) i wracamy do trybu "normalnego".

    Powodzenia walczącym. Żeby was tony soli z pól i od graczy zasypały. :)
     
  17. kobieta15

    kobieta15 Czeladnik forum

    kobieta 15 albo personagrata, zmieniałam to. ale nie wiem czy to o to chodzi czy to właśnie jest nick w grze?
     
  18. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    I nie mogę się z Tobą zgodzić - wystarczy poczytać wpisy - jest masa ludzi, którzy nie inwestują w grę nic (!) poza własnym czasem.
    Słaby przykład, ale dajmy na to ja, skończyłam wczoraj bez wydania choćby złotówki. Nawet kombajn miałam z misji w spółdzielni i z wygranych kuponów. Naprawdę musiałam się sprężyć w dwa ostatnie dni, bo weekend miałam dość zajęty i zbierałam z farmy dwa razy dziennie.
    Na chwilę obecną mam 143 wypadajki na plusie, a jeszcze nie miałam porannych zbiorów na farmie (wyspę pozbierałam).
    A co do narzekania na sąsiadów i na brak prezentów... Proponuję poszukanie wątków z wymianą, tam podczas eventów ogłaszają się farmerzy, którzy chcą codziennej wymiany.
     
  19. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Nick w grze jest na ramce na dole obok numeru ID po nazwie :Farmer
     
    eliza9070 i Kesja88 lubią to.
  20. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Ogłaszam, że przed chwila zakończyłam działania eventowe. Pnącze co prawda szare / mój wybór /, ale po kątem "zdobyczy" to dla mnie jeden z najlepszych eventów.
    Mam swoją pierwszą amherstię, kolejne drzewko kowhai, czerwone kozy, osły i owczarnię, mój drugi żabi staw i drugie kiwi.
    Oczywiście pomiędzy tym dodatki mniej dla mnie cenne typu 2 żółte mleczarnie czy buki xl i wiele innych, ale i to cieszy bo pednolino pewnie znowu przyjedzie.
    Mam też nadal czego szukać jak przyleci Balon, czyli jest fajnie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.