Event Dni Morza

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Chris, 3 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. chomcio40

    chomcio40 Zaawansowany

    Ostatnia sól dla potrzebującego :)
    Poszła już. Obfitych zbiorów rano wszystkim jeszcze zbierającym ;)
     
    panoramaogrodnicza i sqra lubią to.
  2. katarzynazewsi

    katarzynazewsi Czeladnik forum

    może i mi ktoś chmurkę białą podeśle.... 126 do końca nie zbiorę :( mój nick: boquniqe ratunkuuuuuu
     
    elwira17 lubi to.
  3. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Ostatnia poleciała :) Powodzenia w ukończeniu eventu życzę :)
     
    eliza9070 i katarzynazewsi lubią to.
  4. ogi70

    ogi70 Stały bywalec

    Witam.
    Nie do końca.
    Ta zasada nie dotyczy super pól.
    Podczas tego eventu siałem tylko eventówkę na 128 super polach podlanych super nawozem i dopalaczami.
    Czas dojrzewania taki sam jak na małych polach.
    Wypadajek z każdego takiego zbioru 110-115 szt.


    Event dla kogoś kto znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i nie wybrzydzał to jak pisałem... bułka z masłem.
    Choć po odkryciu TS stwierdzam, jaka praca taka płacaxD
     
  5. -bibiba-

    -bibiba- Czeladnik forum

    Skończyłam :)
     
  6. katarzynazewsi

    katarzynazewsi Czeladnik forum

    bardzo dziękuję :) zawsze można liczyć na innych farmerów którzy znają ból braku wypadajek :)
     
    eliza9070 i AgiFarm83 lubią to.
  7. AgiFarm83

    AgiFarm83 Fanatyk forum

    Nie ma za co, drobiazg ;)
    Bólu już na szczęście nie odczuwam, ale doskonale pamiętam początki gry :)
     
    eliza9070 lubi to.
  8. Grevido

    Grevido Stały bywalec

    brakuje mi jeszcze 176 soli, pomóżcie proszę jak możecie, mój nick w grze: Grevido
     
  9. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Event można powiedzieć,że wykonałam. Brakuje tylko 64sztuki roślinki. Zasiana,zbiorę jutro:)
    83 sztuki soli morskiej na +.
    Na leśnej stoją tajemniczości, na Bahamie jeszcze nie stawiam, może jutro lub poczekam jak odkryję kolejne posągi z drzewkami:)

    Grevido ostatni prezent dla Ciebie wykorzystałam.
     
  10. princessca

    princessca Okazjonalny autor

    brakuje mi 97 soli morskiej, jeszcze jutro powalczę, ale nie wiem czy dam radę, jak ktoś ma za dużo soli to ja z chęcią się zaopiekuję :) kolorowych snów
     
  11. leloch88

    leloch88 Wyjątkowy talent

    Witam póżną porą 8) Na noc mam zasiane żyto a brakuje mi do ukończenia eventu 54 soli więc na spokojnie skończę ale jak zawsze ja robię event dopiero jak już mam wszystko do ukończenia go w całości za 1 zamachem więc jutro oddam wszystko i postawię nagrody. Sama ciekawa jestem co mi z nich wyjdzie :p
     
    Anetta41 lubi to.
  12. danusia1502

    danusia1502 Okazjonalny autor

    Dziękuję tym Farmerom, którzy służyli mi pomocą :)

    Brakuje mi jeszcze 57 morskiej soli, ale mam nadzieję że po porannych zbiorach event ukończę :)

    Pozdrawiam serdecznie :)
     
  13. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    event zakończony z TS na Bahamie jedno drzewko fajne Tamandyrowiec :p reszta w pasku a jak nie było tak nie ma Amherstii :cry: kibelki i drzewa na farmie na razie kiszą się w pasku na lepsze czasy 8)
     
  14. Sekme

    Sekme Generał forum

    Jak masz wybór pomiędzy pierwszym itemem i pnączem, to zdecydowanie wybieraj pnącze. Item z pierwszej misji nie powinien być specjalnie "drogi" i trudny do zdobycia podczas G&T - zapewne sporo osób zrobiło pierwsze zadanie, ale nie dotarło do pnącza.

    Niezależnie od wszystkiego - trzymam kciuki za te 35 wypadajek :)


    Nooo... Dokładnie... Na żółty kurnik co prawda chyba nie zasłużyłam, bo nie mam, ale bobry i żółte osły moje xD


    Dobranoc :)
     
  15. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    dobranoc:D
     
    eliza9070 i kheme lubią to.
  16. kheme

    kheme Analityk forum

    Brakuje mi 39 soli oraz 1000 roślinki. O ile wypadajki polecą to event skończę. Jestem zdziwiona, bo robiłam to zadanie na luzie i do dzisiaj byłam przekonana, że nie uda mi się go zrobić, ale jakoś tak wyszło, że zrobiłam 2 i 3 gwiazdkę z 1 zadania oraz 2 gwiazdkę z 2 zadania, i zostało mi tylko ta ostatnia 3 gwiazdka w 2 zadaniu.

    Z drzewek to słabo: japońskie, kowhai, parę cytryn XLL, 2 klony cukrowe i jakieś XXL
    na baha: granatowiec XL i XLL, orzesznica XL i 2x XLL, papugowiec, 3x korab, i jakieś XXL do słabych drzewek
    zagrody: 6 jutro po evencie postawie dopiero, kogut, jeż, żaby, kameleony ulepszone i jakieś ulepszenia

    Tak jak mówię sam qpy, jedynie to kowhai.. No nic, zobaczę jutro to zagrody. :)
     
    ankak106 i eliza9070 lubią to.
  17. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Warto to dopisać do niepisanych zasad.
    Chociaż do tej pory nikt się na forum nie pisał, że robił cały event robił na SP, może przez to o tym ogólnie nie wiadomo.
     
    Ostatnie edytowanie: 10 czerwca 2015
  18. ania7594

    ania7594 Okazjonalny autor

    Po porannych zbiorach zabrakło już tylko 18 wypadajek - dawno nie walczyłam tak do ostatnich minut roślinki posiane i czekam co wypadnie
     
  19. bryniatrela

    bryniatrela Czeladnik forum

    błagam o sól
     
  20. Witam :)

    O sól możecie poprosić w........... TYM ..........wątku :)
     
    kheme lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.